fbpx
Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniemTUTAJ

Konsultacja SEO z ekspertem SEO

Wartościowa konsultacja SEO to skuteczne działania SEO Twojej witryny!

 • Stabilne i skuteczne pozycjonowanie.

 • Indywidualny opiekun SEO (specjalista).

 • Wieloletnie doświadczenie w SEO.

 • Rzetelne comiesięczne raporty prac.
 • Zaufało nam ponad 100 firm m.in.:

  533 411 223 Zadzwoń do nas!
  michal@semhub.pl Napisz do mnie :)

  Kontakt

  Kim jestem?

  Skuteczny specjalista pozycjonowania

  Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych to maraton, a nie sprint wymagających obszernej wiedzy z zakresu technicznego SEO oraz offsite SEO, czyli czynników zewnętrznych wpływających na ranking i pozycje strony w wynikach wyszukiwania w Google. Do każdej konsultacji SEO podchodzę indywidualnie starając się omówić aktualną oraz stworzyć nową, bardziej skuteczną strategię pozycjonowania określonej strony lub sklepu internetowego. Pozycjonowaniem zajmuję się od ponad 10 lat! Mam za sobą wiele sukcesywnie zakończonych projektów, które pod dziś dzień osiągają świetne rezultaty SEO. Jako konsultant SEO pozycjonowaniem zajmuję się nie tylko na rynku polskim, ale również w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Niemczech czy w Stanach Zjednoczonych.

  Czym się zajmujemy?

  Szczegółowy audyt SEO

  Dzięki wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie pomóc Tobie odnaleźć słabe strony Twojej witryny pod kątem SEO, oraz wskazać Ci zalecenia co należy na niej poprawi aby Twoje wyniki pozycjonowania znacznie się poprawiły!

  Szerokie pozycjonowanie stron

  Pozycjonowaniem zajmuję się szeroko. Oznacza to, że nie wybieram określony słów kluczowych i wyłącznie na nich skupiam swoją uwagę, tylko staram się maksymalnie zwiększyć widoczność serwisu na wszystkie możliwe słowa kluczowe. Jest to bardzo skuteczna metoda na znaczne zwiększenie widoczności i ruchu organicznego.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Dobór odpowiednich słów kluczowych, następnie stworzenie skutecznej struktury nawigacyjnej, a finalnie optymalizacja strony pod kątem wybranych wcześniej słów kluczowych to pierwszy element podczas pozycjonowania i optymalizowania strony pod kątem wyszukiwarek. Jeżeli masz z tym problem, bądź nie wiesz jak się za to zabrać - skontaktuj się ze mną.

  Zwiększenie widoczności strony

  Jeżeli Twój sklep lub strona internetowa widnieje w Internecie, jednak pozyskiwany ruch nie konwertuje lub jest bardzo niski - należy nad tym popracować zaczynając od zrobienia audytu strony, optymalizacji i kończąc na kolejnych etapach pozycjonowania strony.

  Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

  Twoja strona internetowa nie chce rosnąć w wynikach organicznych w Google? A może kilka dni temu Twój serwis zaczął tracić ruch ? Może być wiele powodów zdarzeń, takich jak błędna migracja serwisu, bądź zwykła aktualizacja algorytmu Google. Jeśli masz z tym problem i nie wiesz jak go rozwiązać - zadzwoń lub napisz do mnie.

  Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

  Budowa dobrych, działających i wartościowych backlinków jest bardzo ważne (tymbardziej dla nowych stron internetowych) w procesie pozycjonowania. Pozwala ono wzmocnić domenę, jej autorytet a finalnie podnieść pozycje i całościowo zwiększyć widoczność serwisu w wyszukiwarce Google.

  Jakościowy i tematyczny link building

  Podczas linkbuildingu ważnym jest aby tworzyć tematyczne i wartościowe linki na portalach, które wnoszą wartość w pozycjonowaniu strony bądź sklepu internetowego. Dlaczego gdy to robię - robię to skutecznie wykorzystując działające techniki link buildingu.

  Analiza i weryfikacja działań

  Jeśli robisz SEO na własną rękę, lub robi to osoba lub agencja, której działania są nieskuteczne - zgłoś się do mnie, a sprawdzę co jest powodem braku wzrostów w organicznych wynikach wyszukiwania oraz stworzę odpowiednie strategię pozycjonowania Twojej strony internetowej.

  Bezpłatna analiza SXO i rozmowa

  Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀
  Do dzieła!

  Dlaczego SEMhub?

  Przyjazna bezterminowa umowa

  W projektach, w których biorę udział zawsze chcę wnieść wartość i dobre wyniki. Dlatego swoim nowym klientom oferuję przyjazną bezterminową umowę na czas nieokreślony.

  Wieloletnie doświadczenie

  Optymalizacją (SEO) i pozycjonowaniem sklepów oraz stron internetowych zajmuję się każdego dnia od niemal 7 lat. W ciągu tego czasu nabyłem ogromnej wiedzy i doświadczenia, które każdego dnia pozwalają mi wnosić wartość i świetne efekty w pozycjonowaniu jako specjalista SEO

  Comiesięcznie raportowanie działań

  Aby nasi klienci byli w stanie wiedzieć co się dzieje w ich projekcie oraz co zostało zrobione, a nad czym w dalszym ciągu pracujemy – każdego miesiąca wysyłamy raport prac, w którym zawarte jest wiele w/w informacji

  Bezpieczne i skuteczne linkowanie

  Korzystam wyłącznie z dozwolonych technik i metod pozycjonowania. Nie wykorzystuje śmieciowych linków czy SWL’i, dlatego strony systematycznie zyskują widoczność w wynikach wyszukiwania w Google, co gwarantuje stabilny wzrost widoczności w internecie

  Elastyczny budżet

  Wiele osób błędnie twierdzi, że pozycjonowanie jest niezwykle drogie. Zawsze podchodzę do każdego klienta indywidualnie, dzięki czemu dostosowuje zakres działań SEO do konkretnego budżetu. Dzięki temu możliwy jest maksymalny efekt.

  Pozycjonowanie stron - Portfolio

  Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
  Pozycjonowanie stron na Słowacji
  Wyniki pozycjonowania stron
  Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
  pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
  sklep z zabawkami - seo case study
  pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

  Kontakt

  533 411 223 Zadzwoń do nas!
  michal@semhub.pl Napisz do mnie :)

  Jeżeli doszedłeś aż do tej sekcji to jestem przekonany, że jesteś zainteresowany/na wartościową konsultacją SEO, która wniesie wartość, wyniki i efekty w Twoim projekcie! . Korzystając z formularza poniżej – skontaktuj się ze mną, lub umów się ze mną na krótką konsultację SEO w trakcie, której będziemy mogli porozmawiać o tym kogo dokładnie szukasz i czego oczekujesz.

  Darmowa wycena strategii SEO

  Ikona

  Konsultacja SEO

  Konsultacje SEO, czyli kompleksowa porada z zakresu SEO

  Problemów, które związane są z SEO jest wiele, a mnogość dziedzin i branży, w których obracają się przedsiębiorcy, nie pozwala na posiadanie wiedzy ze wszystkich tematów. Dlatego też dobra rada, fachowa pomoc i kompleksowe, holistyczne podejście są kluczowe w rozwiązywaniu problemów z szeroko pojętym SEO. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, masz własną witrynę w sieci, czy masz poczytnego bloga i pragniesz dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania oraz problemów, które je uniemożliwiają, to konsultacje SEO są właśnie dla Ciebie!

  Kiedy konsultacja SEO jest najbardziej przydatna?

  Prowadzenie strony internetowej nie jest łatwym zadaniem. Jest to tym bardziej skomplikowane i czasochłonne jeśli ma się masę innych zajęć, które trzeba jakość pogodzić. Wiedza na temat pozycjonowania stron cały czas ewoluuje wraz ze zmieniającymi się przeglądarkami. Stale uaktualniane algorytmy sprawiają, że raz przyswojona wiedza nie wystarcza na zawsze, dlatego konsultacje SEO są doskonałą okazją na omówienie i udoskonalenie strategii zwiększającej widoczność Twojej strony www. Dzięki profesjonalnym konsultacjom rozbudowanie zaplecza, rozbudowa serwisu, czy poprawna optymalizacja strony staną się czymś logicznym i osiągalnym. Dla wielu osób pozycjonowanie i cała branża SEO jest swego rodzaju „internetową magią”, dlatego wywindowanie strony na samą górę wyników wyszukiwań, warto zostawić profesjonalistom, którzy mają na to sprawdzone sposoby.

  Czego dowiesz się z konsultacji SEO?

  Konsultacja SEO jest bardzo kompleksową usługą, dzięki której można dowiedzieć się wielu cennych informacji. Nawet porządnie wykonana strona zawiera często liczne błędy, które niekorzystnie wpływają na to, w jaki sposób oceniają ją boty Google. Kolsulting SEO wskazuje szczegółowe błędy, które potrafią umknąć nawet najlepszym webdesignerom. Takie webdesignerskie wpadki mają często negatywny wpływ na pozycjonowanie strony, co jest z handlowego punktu widzenia, niezwykle niekorzystne, ponieważ strona przyciąga odbiorców, ma świetny front-end, czyli szatę graficzną, jednakże nie wygląda tak dobrze dla botów Google. Zdarza się również tak, że na naszej stronie internetowej pojawiają się tak skomplikowane błędy, że sami nie jesteśmy w stanie sobie z nimi poradzić. Skorzystanie z konsultacji SEO, to wielka oszczędność czasu, ponieważ profesjonalista jest w stanie udzielić odpowiedzi w ciągu kilku chwil, natomiast laikowi rozwiązanie problemu zajmie wiele godzin. Profesjonalny konsulting SEO jest w stanie dostarczyć nam odpowiedzi na szereg pytań, takich jak:
  • czy mam do czynienia z filtrem Google? Jeśli tak, to co mogę z tym zrobić?
  • dlaczego strona nie wyświetla się prawidłowo na urządzeniach mobilnych?
  • dlaczego pojawiają się problemy i błędy ze strony serwera?
  • czy moja strona może być źle zbudowana?
  • dlaczego moja strona tak długo się ładuje i czy przez to tracę użytkowników?

  To tylko niektóre z pytań, które potrafią nurtować zarówno właścicieli stron, jak i webdesignerów. Dlatego też warto oszczędzać swój czas i nerwy, ponieważ konsultacja SEO dostarcza wszelkich informacji na tematy związane z błędami na stronach internetowych i słabym ich pozycjonowaniu.

  Czy konsultacje SEO służą wyłącznie do rozwiązywania określonych problemów?

  Właściciele stron internetowych nie zawsze mają z nimi problem, jednakże zawsze chcą, by ich strona stawała się coraz lepsza. Nawet jeśli nie ma się konkretnych problemów do rozwiązania, to konsultacja SEO jest doskonałą okazją do wartościowej rozmowy o swoim portalu. Dzięki takim konsultacjom możliwe jest wspólne zaplanowanie najkorzystniejszych działań. Co więcej, dzięki tak specjalistycznej poradzie, możliwe jest poznanie nowych i innowacyjnych technik i metod, które bardzo mocno przekładają się na właściwe funkcjonowanie strony internetowej. Warto podkreślić, że zaznajomienie się z najnowszymi i najbardziej skutecznymi sposobami na sprawne poruszanie się w tematyce SEO sprawia, iż takie działania w przyszłości wykonywać można samemu. Konsultacja SEO to bardzo korzystny „boost”, który pozwala na wdrażanie jeszcze lepszych planów działań, co ma relatywne przełożenie na sukces danej strony w internecie.

  Dlaczego warto jest skorzystać z konsultacji SEO?

  Starożytni mawiali „Tempus Fugit”, czyli czas ucieka. Wraz z czasem ucieka także trwałość i skuteczność wielu rzeczy, w tym także i tych wirtualnych. Jeżeli prowadzisz firmę i masz własną stronę internetową, to wiesz, że Internet zmienia się z roku na rok, dlatego chcąc być na topie, trzeba także przebudowywać własną stronę internetową. Dlaczego warto upgrade’ować własną witrynę? Z dwóch bardzo prostych powodów. Po pierwsze, przestarzała witrynie nie działa i nie pozycjonuje się tak, jakbyśmy tego chcieli, a warto pamiętać, że według badań, w Internecie mamy tylko 3 sekundy, by zrobić na kimś pierwsze wrażenie. Jeżeli strona wolno się otwiera, to łatwo domyślić się, iż można w taki sposób tracić miesięcznie naprawdę sporą ilość klientów. Po drugie większość z nas jest wzrokowcami, dlatego strona, która wygląda efektywnie, o wiele skuteczniej przyciąga nowych użytkowników i skłania ich do pozostania stałymi klientami.

  W ramach konsultacji SEO nakreślona zostaje także sytuacja Twojej strony w Google. To bardzo ważne, ponieważ ta wyszukiwarka uważana jest za najpopularniejszą i korzystają z niej każdego dnia miliony Polaków. Konsultacja SEO pozwala określić na jakie słowa kluczowe wyświetla się dana strona internetowa w darmowych wynikach wyszukiwania. W tym wypadku najważniejsza jest dogłębna analiza konkurencji, dzięki której możliwe jest opracowanie najbardziej optymalnej strategii rozwoju Twojej strony internetowej. Lepsza pozycja w Google, to większa ilość klientów i właśnie dlatego konsultacja SEO jest tak bardzo pomocna przy promowaniu własnego biznesu.

  W czym mogę Ci pomóc podczas konsultacji SEO?

  Przeanalizuję Twój sklep lub stronę internetową. Omówię z Tobą aktualną sytuację Twojej witryny oraz aktualną strategię SEO. Podczas konsultacji SEO będziemy w stanie przygotować dedykowaną strategię pozycjonowania Twojej strony internetowej oraz pomóc Tobie zrozumieć nieznane aspekty SEO tj aspekty techniczne, JavaScript w SEO, linkbuilding oraz wiele innych!

  Jak przebiega konsultacja SEO?

  Konsultację możemy przeprowadzić przez telefon, skype, wraz ze zdalnym połączeniem z Twoim pulpitem tak abym był w stanie na żywym organizmie omówić z Tobą najważniejsze aspekty SEO Twojej strony internetowej.

  Ile kosztuje konsultacja SEO?

  Koszt konsultacji SEO to 150 zł netto za godzinę.

  Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

  Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀