Konsultacja SEO ze specjalistą

Wartościowa konsultacja SEO to skuteczne działania SEO Twojej witryny!
Stabilne i skuteczne pozycjonowanie.
Indywidualny opiekun SEO (specjalista).
Wieloletnie doświadczenie w SEO.
Rzetelne comiesięczne raporty prac.

  Umów się na konsultację SEO

Kim jestem?

Skuteczny specjalista pozycjonowania
Specjalista SEO / Konsultant SEO / CEO w SEMhub

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych to maraton a nie sprint wymagających obszernej wiedzy z zakresu technicznego SEO oraz offsite SEO czyli czynników zewnętrznych wpływających na ranking i pozycje strony w wynikach wyszukiwania w Google. Do każdego konsultacji SEO podchodzę indywidualnie starając się omówić aktualną oraz stworzyć nową bardziej skuteczną strategię pozycjonowania określonej strony lub sklepu internetowego. Pozycjonowaniem zajmuję się od ponad 10 lat! Mam za sobą wiele sukcesywnie zakończonych projektów, które pod dziś dzień osiągają świetne rezultaty SEO. Jako konsultant SEO pozycjonowaniem zajmuję się nie tylko na rynku polskim ale również w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Niemczech czy w Stanach Zjednoczonych.
TAK! JESTEM ZAINTERESOWANY/-NA KONSULTACJĄ SEO
Michał Jania specjalista SEO w SEMhub

Czym się zajmuję?

Szczegółowy audyt SEO

Dzięki wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie pomóc Tobie odnaleźć słabe strony Twojej witryny pod kątem SEO, oraz wskazać Ci zalecenia co należy na niej poprawi aby Twoje wyniki pozycjonowania znacznie się poprawiły!

Szerokie pozycjonowanie stron

Pozycjonowaniem zajmuję się szeroko. Oznacza to, że nie wybieram określony słów kluczowych i wyłącznie na nich skupiam swoją uwagę, tylko staram się maksymalnie zwiększyć widoczność serwisu na wszystkie możliwe słowa kluczowe. Jest to bardzo skuteczna metoda na znaczne zwiększenie widoczności i ruchu organicznego.

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Dobór odpowiednich słów kluczowych, następnie stworzenie skutecznej struktury nawigacyjnej a finalnie optymalizacja strony pod kątem wybranych wcześniej słów kluczowych to pierwszy element podczas pozycjonowania i optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek. Jeżeli masz z tym problem bądź nie wiesz jak się za to zabrać - skontaktuj się ze mną.

Zwiększenie widoczności strony

Jeżeli Twój sklep lub strona internetowa widnieje w internecie jednak pozyskiwany ruch nie konwertuje lub jest bardzo niski - należy nad tym popracować zaczynająć od zrobienia audytu strony, optymalizacji i kończąc na kolejnych etapach pozycjonowania strony.

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Twoja strona internetowa nie chce rosnąć w wynikach organicznych w Google? A może kilka dni temu Twój serwis zaczął tracić ruch ? Może być wiele powodów takich zdarzeń jak błędna migracja serwisu bądź zwykła aktualizacja algorytmu Google. Jeśli masz z tym problem i nie wiesz jak go rozwiązać - zadzwoń lub napisz do mnie.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Budowa dobrych, działających i wartościowych backlinków jest bardzo ważne (tymbardziej dla nowych stron internetowych)  w procesie pozycjonowania. Pozwala ono wzmocnić domenę, jej autorytet a finalnie podnieść pozycje i całościowo zwiększyć widoczność serwisu w wyszukiwarce Google.

Jakościowy i tematyczny link buildingu

Podczas linkbuildingu ważnym jest aby tworzyć tematyczne i  wartościowe linki na portalach, które wnoszą wartość w pozycjonowaniu strony bądź sklepu internetowego. Dlaczego gdy to robię - robię to skutecznie wykorzystując działające techniki link buildingu.

Analiza i weryfikacja działań

Jeśli robisz SEO na własną rękę, lub robi to osoba lub agencja jednak nieskutecznie - zgłoś się do mnie a sprawdzę co jest powodem braku wzrostów w organicznych wynikach wyszukiwania oraz stworzę odpowiednie strategię pozycjonowania Twojej strony internetowej.

Dlaczego ja?

Przyjazna bezterminowa umowa

W projektach, w których biorę udział zawsze chcę wnieść wartość i dobre wyniki. Dlatego swoim nowym klientom oferuję przyjazną bezterminową umowę na czas nieokreślony.

Wieloletnie doświadczenie

Optymalizacją (SEO) i pozycjonowaniem sklepów i stron internetowych zajmuję się każdego dnia od niema 7 lat. W ciągu tego czasu nabyłem ogromnej wiedzy i doświadczenia, które każdego dnia pozwala mi wnosić wartość i świetne efekty w pozycjonowaniu jako specjalista SEO.

Comiesięcznie raportowanie działań

Aby nasi klienci byli w stanie wiedzieć co się dzieje w ich projekcie oraz co zostało zrobione a co nie - każdego miesiąca wysyłamy raport prac, w którym zawarte jest wiele w/w informacji.

Bezpieczne i wartościowe linkowanie

Korzystam wyłącznie z dozwolonych technik i metod pozycjonowania. Nie wykorzystuje śmieciowych linków czy SWL'i, dlatego strony systematycznie zyskują widoczność w wynikach wyszukiwania w Google, co gwarantuje stabilny wzrost widoczności w internecie.

Elastyczny budżet

Wiele osób błędnie twierdzi, że pozycjonowanie jest niezwykle drogie. Zawsze podchodzę do każdego klienta indywidualnie, dzięki czemu dostosowuje zakres działań SEO do konkretnego budżetu. Dzięki temu możliwy jest maksymalny efekt.
TAK!  CHCĘ CHCĘ KONSULTACJĘ SEO!

Portfolio i case study

Jako specjalista I konsultant SEO pozycjonowaniem zajmuje się od 9 lat. Pozycjonowaniem i optymalizacją zajmuję się na codzień zaczynając od prostych stron wizytówkach, aż po duże sklepy internetowe. W moim osobistym portfolio poniżej, znajdziesz informacja na temat projektów moich klientów oraz co byłem w stanie dla nich osiągnąć. Dzięki wielu lat doświadczenia oraz uzupełniania swojej wiedzy o nowości i trendy w świecie SEO byłem w stanie zawsze sukcesywnie prowadzić do przodu moich klientów.
  • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

    pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
  • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

    sklep z zabawkami - seo case study
  • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

    pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Jesteśmy na YouTube!

JAK POZYCJONOWAĆ MAŁE STRONY INTERNETOWE WWW w 2020 ROKU SZYBKO

Jak zrobić AUDYT SEO w mniej niż 30 minut ZA DARMO

JAK POZYCJONOWAĆ SKLEP INTERNETOWY - 8 porad eCommerce SEO

Kontakt

+48 533-411-223michal@semhub.pl
Jeżeli doszedleś aż do tej sekcji to jestem przekonany, że jesteś zainteresowany/na wartościową konsultacją SEO, która wniesie wartość, wyniki i efekty w Twoim projekcie! . Korzystając z formularza poniżej - skontaktuj się ze mną, lub umów się ze mną na krótką konsultację SEO w trakcie, której będziemy mogli porozmawiać o tym kogo dokładnie szukasz i czego oczekujesz.
Konsultacja SEO

W czym mogę Ci pomóc podczas konsultacji SEO?

Przeanalizuję Twój sklep lub stronę internetową. Omówię z Tobą aktualną sytuację Twojej witryny oraz aktualną strategię SEO. Podczas konsultacji SEO będziemy w stanie przygotować dedykowaną strategię pozycjonowania Twojej strony internetowej oraz pomóc Tobie zrozumieć nieznane aspekty SEO tj aspekty techniczne, JavaScript w SEO, linkbuilding oraz wiele innych!

Jak przebiega konsultacja SEO?

Konsultację możemy przeprowadzić przez telefon, skype, wraz ze zdalnym połączeniem z Twoim pulpitem tak abym był w stanie na żywym organizmie omówić z Tobą najważniejsze aspekty SEO Twojej strony internetowej.

Ile kosztuje konsultacja SEO?

Koszt konsultacji SEO to 100 zł netto za godzinę.

rocketcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram