Godziny pracy: Pn - Pt 09:00-18:00
Email michal@semhub.pl Zadzwoń! 533-411-223

O nas

Kilka słów o naszej pasji
o SEMhub

O naszej firm... PASJI SEO!

W tworzeniu stron internetowych od samego początku fascynowały nas kwestie pozyskiwania ruchu i widoczności w wyszukiwarkach. Bez tych dwóch elementów nawet najlepsza strona www nie jest w stanie zaistnieć w sieci. Aby do nich dotrzeć, konieczne jest sprawienie, że dzięki swojej jakości i atrakcyjności strona jest widoczna w wyszukiwarce dla wszystkich, do których jest adresowana. Tak odkryliśmy SEO, czyli sztukę optymalizacji stron internetowych pod kątem pozyskiwania ruchu i wysokiej pozycji w rankingach wyszukiwarek. Zaczęliśmy tworzyć strony zoptymalizowane pod kątem SEO i nabierać doświadczenia w pozyskiwaniu ruchu z wyszukiwania organicznego w wyszukiwarce Google. Gdy okazało się, że nasze działania przynoszą pożądane rezultaty, a samo pozycjonowanie jest potężnym narzędziem promocji o bardzo wysokiej konwersji, postanowiliśmy właśnie na nim skoncentrować naszą działalność. SEO stało się naszą pasją… i tak już zostało.

Oferujemy nasze usługi właścicielom stron i sklepów internetowych, począwszy od audytu SEO, czyli analizy czynników wpływających na obecność i miejsce strony w rankingach wyszukiwarki, a kończąc na pełnej optymalizacji treści i budowy strony w celu uzyskania jak najlepszych wyników. Wierzymy, że o sukcesie decyduje indywidualna praca z klientem, staranna organizacja pracy i stosowanie aktualnej, najnowszej wiedzy dotyczącej pozycjonowania. Kombinacja tych czynników przekłada się na wymierne skutki, z których najważniejszym jest sukces naszych klientów.

Organizacja

Podstawą udanej pracy jak i współpracy jest odpowiednia organizacja pracy!

Zgodnie ze sztuką SEO

Nasze działania prowadzimy zawsze zgodnie z zasadami przeglądarki Google

Nasza wizja

Żadne przedsięwzięcie nie może się powieść, jeżeli nie włoży się w nie wysiłku i pasji. Wierzymy, że SEO to coś więcej niż mechaniczna poprawa parametrów strony internetowej w zgodzie z wytycznymi Google. SEO to przede wszystkim działania zmierzające do poprawy jakości witryny internetowej i całości związanych z nią działań. Dzięki nim nasz klient może osiągnąć sukces, do którego zmierza, a to oznacza, że jego sukces jest też naszym sukcesem. Na powodzeniu Twojego przedsięwzięcia zależy nam tak samo jak Tobie, ponieważ SEO oznacza wspólną pracę. Zmierzamy razem w jednym kierunku.

Tego wszystkiego nie da się osiągnąć bez starannej i długotrwałej pracy, której fundamentem są pasja, zaangażowanie i współpraca. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i na dostarczanie usług najwyższej jakości. Witryny odwiedzane przez miliony ludzi to strony, które są dopracowane pod każdym możliwym względem i przygotowane tak, aby stanowiły wizytówkę swoich właścicieli. Właśnie dlatego znajdują się wysoko w rankingach wyszukiwarek, a to z kolei przekłada się na ich popularność. W naszych oczach SEO nie jest spamem, nachalną reklamą czy generowaniem kiepskich treści mających sztucznie napędzać ruch. Naszym zdaniem istotą SEO jest jakość. W to wierzymy i to chcemy dostarczyć naszym klientom.

wizja semhub
0
Klientów
1
Zoptymalizowanych stron
0%
Satysfakcji
1
Lata na rynku

Co sprawia że strona dobrze się pozycjonuje?

Poniżej znajdziesz ogólne informacje na temat tego co pozytywnie wpływa na pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania.

optymalizacja techniczna

Optymalizacja techniczna

 • Poprawa struktury URL
 • Analiza i poprawa kodu źródłowego
 • Optymalizacja treści
 • Optymalizacja nagłówków i tytułów

Audyt techniczny SEO

 • Ponad 10 stron informacji o witrynie
 • Informacja o strukturze URL
 • Informacja o prędkości witryny
 • I wiele innych...
content marketing

Content marketing

 • Tworzenie wysokiej jakości treści
 • Publikacja tematycznych artykułów
 • Przyciągnięcie uwagi wybranej grupy klientów
 • Budowanie zaangażowania użytkowników
seo techniczne

SEO Techniczne

 • Linkowanie wewnętrzne
 • Wybór słów kluczowych
 • Poprawa słów kluczpwych
 • Optymalizacja crawl budgetu

DARMOWA konsultacja SEO

Chcesz dowiedzieć się o podstawowych błędach, które sprawiają, że Twoja strona lub sklep internetowych źle lub słabo wyświetla się  wynikach organicznych Google? Umów się na DARMOWĄ konsultację SEO, w trakcie której przedstawię Tobie oraz wspólnie omówimy błędy sprawiające, że Twoja strona internetowa wyświetla się na niskich pozycjach w organicznych wynikach wyszukiwania Google.