fbpx
semhub - pozycjonowanie stron internetowych

O nas

Kilka słów o naszej pasji

O naszej firm... PASJI SEO!

W tworzeniu stron internetowych od samego początku fascynowały nas kwestie pozyskiwania ruchu i widoczności w wyszukiwarkach. Bez tych dwóch elementów nawet najlepsza strona www nie jest w stanie zaistnieć w sieci. Aby do nich dotrzeć, konieczne jest sprawienie, że dzięki swojej jakości i atrakcyjności strona jest widoczna w wyszukiwarce dla wszystkich, do których jest adresowana. Tak odkryliśmy SEO, czyli sztukę optymalizacji stron internetowych pod kątem pozyskiwania ruchu i wysokiej pozycji w rankingach wyszukiwarek. Zaczęliśmy tworzyć strony zoptymalizowane pod kątem SEO i nabierać doświadczenia w pozyskiwaniu ruchu z wyszukiwania organicznego w wyszukiwarce Google. Gdy okazało się, że nasze działania przynoszą pożądane rezultaty, a samo pozycjonowanie jest potężnym narzędziem promocji o bardzo wysokiej konwersji, postanowiliśmy właśnie na nim skoncentrować naszą działalność. SEO stało się naszą pasją… i tak już zostało.

Oferujemy nasze usługi właścicielom stron i sklepów internetowych, począwszy od audytu SEO, czyli analizy czynników wpływających na obecność i miejsce strony w rankingach wyszukiwarki, a kończąc na pełnej optymalizacji treści i budowy strony w celu uzyskania jak najlepszych wyników. Wierzymy, że o sukcesie decyduje indywidualna praca z klientem, staranna organizacja pracy i stosowanie aktualnej, najnowszej wiedzy dotyczącej pozycjonowania. Kombinacja tych czynników przekłada się na wymierne skutki, z których najważniejszym jest sukces naszych klientów.

o nas
nasza wizja

Nasza wizja

Żadne przedsięwzięcie nie może się powieść, jeżeli nie włoży się w nie wysiłku i pasji. Wierzymy, że SEO to coś więcej niż mechaniczna poprawa parametrów strony internetowej w zgodzie z wytycznymi Google. SEO to przede wszystkim działania zmierzające do poprawy jakości witryny internetowej i całości związanych z nią działań. Dzięki nim nasz klient może osiągnąć sukces, do którego zmierza, a to oznacza, że jego sukces jest też naszym sukcesem. Na powodzeniu Twojego przedsięwzięcia zależy nam tak samo jak Tobie, ponieważ SEO oznacza wspólną pracę. Zmierzamy razem w jednym kierunku.

Tego wszystkiego nie da się osiągnąć bez starannej i długotrwałej pracy, której fundamentem są pasja, zaangażowanie i współpraca. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i na dostarczanie usług najwyższej jakości. Witryny odwiedzane przez miliony ludzi to strony, które są dopracowane pod każdym możliwym względem i przygotowane tak, aby stanowiły wizytówkę swoich właścicieli. Właśnie dlatego znajdują się wysoko w rankingach wyszukiwarek, a to z kolei przekłada się na ich popularność. W naszych oczach SEO nie jest spamem, nachalną reklamą czy generowaniem kiepskich treści mających sztucznie napędzać ruch. Naszym zdaniem istotą SEO jest jakość. W to wierzymy i to chcemy dostarczyć naszym klientom.

Otóż gdy sklep zostanie odpowiednio dobrze zoptymalizowany a nastepnie osiągnie pewne (wysokie) pozycje na dane frazy kluczowe – potrafi utrzymać te pozycje miesiącami a nawet latami. Oznacza to, że dane frazy dzień po dniu, miesiąc po miesiącu będą generowały ruch z wyszukiwarki Google.

Umów się na konsultację

ZACZYNAJMY!

Co sprawia że strona dobrze się pozycjonuje?

Poniżej znajdziesz ogólne informacje na temat tego co pozytywnie wpływa na pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania.
Optymalizacja techniczna SEO

Optymalizacja techniczna

Poprawa struktury URL
Analiza i poprawa kodu źródłowego
Optymalizacja treści
Optymalizacja nagłówków i tytułów
Audyt techniczny SEO

Audyt techniczny SEO

Ponad 10 stron informacji o witrynie
Informacja o strukturze URL
Informacja o prędkości witryny

I wiele innych...
Content marketing

Content marketing

Tworzenie wysokiej jakości treści
Publikacja tematycznych artykułów
Przyciągnięcie uwagi wybranej grupy klientów
Budowanie zaangażowania użytkowników
SEO Techniczne

Techniczne SEO

Linkowanie wewnętrzne
Wybór słów kluczowych
Poprawa słów kluczpwych
Optymalizacja crawl budgetu

Oferujemy rozwiązania
których ludzie potrzebują!

200+
Zakończonych Projektów
7+
Lat Doświadczenia
21+
Zadowolonych klientów
5
Członków Zespołu

Skontaktuj się  z nami!

Masz pytania odnośnie SEO bądź pozycjonowania? A może chcesz skorzystać z naszych usług? Nie czekaj i zadzwoń do mnie. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i postaramy się je zaspokoić 😉
Email :
michal@semhub.pl
Zadzwoń!
533-411-223

    licenseuserscoffee-cupmustachearrow-downmenu-circlecross-circle
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram