Odbierz bezpłatną 30 min. strategiczną konsultację SEO (wartość 200 zł): TUTAJ

Pozycjonowanie serwisu INKsearch - booking tatuaży

+750% wzrost widoczności w TOP10 Google!

Przedstawienie klienta

Inksearch to internetowy booking tatuaży, który jest oparty na technologii react. Klient przyszedł do nas ponieważ borykał się z problemami brakiem indeksacji w Google co było spowodowane wykonaniem strony w dynamicznym języku programowania. Jako jedyna agencja, z którą rozmawiali w tamtym czasie podaliśmy określone rozwiązanie tego problemu.

Cel:

Przystosowanie strony dla robotów wyszukiwarek czyli wykonanie wersji statycznych z odpowiednimi znacznikami title. Wykonanie odpowiedniej analizy słów kluczowych i na jej podstawie przygotowanie struktury i odpowiednich tytułów celujących w wartościowe słowa kluczowe. Link Building wzmacniający domenę

+228 fraz w TOP10 Wzrost widoczności domeny w TOP10
+2177 fraz w TOP50 Wzrost widoczności domeny w TOP 50
+462% ruchu organicznego Procentowy wzrost ruchu organicznego po wdrożeniu naszych działań
Strategia i realizacja

Dla klienta w pierwszej kolejności został wykonany audyt techniczny wykazujący istotne błędy i zalecenia optymalizacyjne. Ich celem było przygotowanie wersji statycznych dla każdego adresu URL tak aby Google mógł na każdy z nich wejść.

W dalszym kroku wykonaliśmy odpowiednią analizę słów kluczowych na

Podsumowanie

Z klientem współpracujemy od kwietnia 2019 roku do stycznia 2020 udało się wypracować bardzo zadowalające wyniki w indeksacji słów kluczowych, która ma bezpośrednie przełożenie na ruch i sprzedaż. Aktualnie pracujemy nad dalszym zwiększeniem widoczności do wiosny 2020 roku, kiedy w branży klienta jest największy sezon.

Wzrost w TOP10

inksearch top10

Wzrost w TOP50

inksearch top50

Opinia klienta

Jako osoba, która w swojej historii współpracowała z wieloma agencjami i freelancerami marketingowymi z czystym sumieniem mogę polecić agencję SEMhub do działań z zakresu pozycjonowania stron internetowych.

Odbierz bezpłatną (30-minutową)
konsultację strategiczną wartą 200 zł

Porozmawiajmy o możliwościach pozycjonowania Twojej strony w Google. Omówimy aktualną kondycję domeny, najważniejsze braki w SEO oraz wstępną skuteczną strategię, która przyniesie realne efekty.