fbpx
Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniemTUTAJ

Pozycjonowanie stron Białystok

Skuteczna agencja SEO to skuteczne SEO na wysokie pozycje w TOP10 w Google

Naszym klientom oferujemy dedykowanego opiekuna, który jest specjalistą SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. W naszym portfolio mamy wiele stron i sklepów internetowych, które osiągają stabilne wysokie pozycje w organicznych wynikach Google. Robiąc SEO mamy na uwadze bezpieczeństwo, a swoją pracę co miesiąc raportujemy.

Zaufało nam ponad 100 firm m.in.:

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Darmowa wycena strategii SEO

Kim jestem?

Wieloletni specjalista od SEO i pozycjonowania stron www

Specjalista pozycjonowania stron / Freelancer SEO / CEO w SEMhub

Nazywam się Michał Jania, i od ponad ośmiu lat z powodzeniem prowadzę strony internetowe moich klientów na sam szczyt wyników przeglądarek! Świat SEO pozycjonowania nie ma przede mną żadnych tajemnic – solidny warsztat, doświadczenie i kilkuset zadowolonych ze współpracy klientów sprawiają, że mogę pochwalić się sporą wiedzą i konkretnymi umiejętnościami z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Zawsze indywidualnie podchodzę do każdego przypadku, by dopasować usługę do potrzeby, a nie na odwrót!

Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, a ciągle uzupełniana wiedza pozwala mi świadczyć moim klientom usługi na najwyższym poziomie. W swojej pracy cenię jakość, nie ilość oraz kompleksową pomoc od początku do końca.

Jeśli na tym zależy Ci najbardziej, dobrze trafiłeś – zapraszam Cię do kontaktu!

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Twoja strona internetowa nie jest zbyt popularna? Zmienimy to! Trafna diagnoza problemu to pierwszy krok do jego rozwiązania – szczegółowa weryfikacja stanu Twojej strony internetowej pozwoli mi na dopasowanie odpowiedniej strategii jej rozwoju, a efekty zauważysz szybciej niż Ci się wydaje!

Szerokie pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie w naszym wydaniu to nie tylko pisanie treści – świadczymy usługę kompleksową, na wielu płaszczyznach pozycjonowania. Wykorzystujemy nie tylko tworzone treści, ale również linkowanie, rzetelny audyt SEO z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i technik. To wszystko składa się na nasz wynik, a Twoje zadowolenie!

Analiza i optymalizacja pod kątem słów kluczowych

Dobranie odpowiednich i wartościowych słów kluczowych oraz optymalizacji treści pod kątem wcześniej znalezionych fraz jest pierwszym krokiem do sukcesu w SEO. Jeżeli stworzymy podstrony, czy kategorie, które nie będą celowały w dobre i wartościowe słowa kluczowe to nie damy znać Google'owi, że to na te słowa kluczowe chcemy się wyświetlać w wynikach wyszukiwania.

Zwiększenie widoczności strony

Taktyka w pozycjonowaniu SEO ma kluczowe znacznie, dlatego dzięki naszemu działaniu możesz liczyć na oczekiwany wynik znacznej poprawy widoczności swojej strony internetowej. Nie musisz już wydawać kroci na nieefektywne płatne reklamy – zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, i ciesz się rezultatami!

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Migrowałeś stronę lub sklep internetowy na inny CMS, co spowodowało znaczny spadek widoczności w Google a co za tym idzie sprzedaży? Z takimi zdarzeniami spotykam się na codzień. Jeżeli potrzebujesz pomoc w tej kwestii - skontaktuj się ze mną!

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Poprawne linkowanie oraz weryfikacja są ważne, aby widoczność strony rosła oraz nie została ukarana przez Google. Zajmujemy się tym odnosząc sukcesy! Odezwij się do mnie, a zweryfikuję Twoją aktualną strategię pozyskiwania linków!

Jakościowy i tematyczny link building

Po poprawnej i skutecznej optymalizacji strony, skuteczne i wartościowe linkowanie połączone z content marketingiem jest jednym z najważniejszych działań w SEO. Pozwala ono znacznie wzmocnić domenę, jej autorytet oraz wzmocnić pozycje w dłuższej perspektywie czasu.

Analiza i weryfikacja działań

Jeżeli Twoje aktualne działania SEO na stronie nie działają i dlatego poszukujesz osoby z odpowiednim doświadczeniem i umiejętnościami do weryfiakacji tych działań - napisz do mnie, a z pewnością pomogę Ci w tej sprawie!

Bezpłatna analiza SXO i rozmowa

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀
Do dzieła!

Dlaczego warto wybrać nas do
pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Nie oferujemy trudnej, wielostronicowej umowy na SEO, z wieloma kruczkami prawnymi. Wręcz przeciwnie. Nasza umowa na pozycjonowanie jest bardzo krótka i przejrzysta. Chcemy wnosić wartość do Twojej strony www, dlatego jesteśmy w 100% przejrzyści i nie mamy nic do ukrycia!

Wieloletnie doświadczenie

Razem z Sebastianem działamy w SEO od 8 lat. Doświadczenie pozwoliło nam sprawdzić i przetestować wiele rzeczy. Doskonale wiemy co działa, a co nie. Dzięki temu, jesteśmy przygotowani na stworzenie dedykowanej i skutecznej kampanii SEO dla każdego!

Comiesięcznie raportowanie działań

Nasza umowa jest przejrzysta i zamiary również. Dlatego każdego miesiąca wysyłamy raporty naszych prac i działań w obrębie danej strony czy sklepu internetowego do klienta.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Wykorzystywanie dozwolonych technik i skutecznych metod pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wzrostów w wynikach wyszukiwania. Nie wykorzystujemy spamowych i śmieciowych linków w pozycjonowaniu stron.

Elastyczny budżet

Jesteśmy świadomi, że nie wszyscy posiadają ogromny budżet na działania pozycjonerskie. Dlatego staramy się dopasować budżet do możliwości klienta doradzając minima, które są konieczne aby ruszyć do przodu. Każda wycena jest indywidualna.

Zobacz nasze Case Studies

Na poniższym slajdzie zobaczysz efekty działań naszej agencji SEO dla wielu przeróżnych klientów zaczynając od branży modowej, a kończąc na branży motoryzacyjnej. Pozycjonowaniem zajmuję się nie tylko lokalnie w Białymstoku, ale i w całym kraju, a nawet w innych krajach Europejskich. Jeżeli przekonałem Cię do swoich kompetencji - skontaktuj się ze mną.

Pozycjonowanie stron - Portfolio

Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
Pozycjonowanie stron na Słowacji
Wyniki pozycjonowania stron
Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
sklep z zabawkami - seo case study
pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Darmowa wycena strategii SEO

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Jeżeli dotarłeś aż tutaj, oznacza to, że przekonałem Cię do swoich umiejętności pozycjonowania w Białymstoku i nie tylko! Korzystając z poniższego formularza wyślij do mnie zapytania o ofertę na usługi SEO, a w ciągu 3 dni na nie odpowiem! Pamiętaj również, że stabilne i sukcesywne rezultaty w pozycjonowaniu strony internetowej zapewni Tobie tylko doświadczony specjalista SEO. Nie sztuką jest roztrwonić pieniądze na nieskuteczną reklamę, lecz zrobić z niej pożytek dla swojego biznesu!

Darmowa wycena strategii SEO

Ikona

Pozycjonowanie stron Białystok

Pozycjonowanie Stron Białystok

Ikona

Pozycjonowanie Białystok

Nowoczesne rozwiązania w  pozycjonowaniu pozwalają nie tylko na lepsze rezultaty, ale przede wszystkim przyspieszają cały  jego proces. Niewątpliwie zalicza się do nich również link building, czyli linkowanie, które bardzo szybko zyskało popularność w świecie SEO. Na czym polega to narzędzie, i jakie korzyści płyną z jego używania?

Ikona

Co to jest linkowanie?

Jest to proces który zalicza się do działań mających na celu pozycjonowanie Białystok, polegający na pozyskiwaniu dobrej jakości linków, czyli odnośników do innych stron internetowych, umieszczanych na naszej witrynie. Jeszcze do niedawna dla algorytmów Google ważna była ilość linków wykorzystywanych przy pozycjonowaniu danej strony, jednak obecnie najważniejsza jest ich jakość, co znacznie ułatwia zadanie. Jeden wartościowy dla algorytmu pozyskany link będzie o wiele bardziej skuteczny niż setka innych, pozyskanych ze spamu bez większej wartości merytorycznej i technicznej. Jest to weryfikowane przez funkcjonujący od niedawna Algorytm Pingwin, który sprawdza wykorzystywane linki i szybko wykrywa te nieprawidłowe i słabej jakości, co odbija się natychmiast na pozycji witryny w sieci. Warto zatem zadbać, by w procesie link building wykorzystywać mniej odnośników, za to znacznie lepszej jakości.

Ikona

Skąd pozyskuje się linki do procesu?

Najpopularniejszymi źródłami, z których czerpać można linki do całego przedsięwzięcia są miejsca takie jak media społecznościowe, blogi, katalogi dla firm czy fora internetowe. Jednak jedną z kluczowych kwestii w tym przypadku jest dopasowanie tematyczne odnośników do naszej witryny, w przeciwnym razie linki będą bezużyteczne i nie będą oddziaływać na algorytm tak skutecznie jak było to zamierzone. Popularnym sposobem na zwiększenie widoczności witryny w ramach linkowania jest stworzenie bloga, jako dopełnienie strony, gdzie można będzie umieszczać optymalizowane treści pod kątem SEO. Posty poradnikowe, informacyjne, czy specjalistyczne, nasycone słowami kluczowymi i frazami pasującymi do tematyki naszej branży doskonale wpłyną na widoczność witryny w wynikach wyszukiwania i pozycjonowanie Białystok. Inną możliwością, równie skuteczną co prowadzenie bloga jest korzystanie z forów internetowych, gdzie w ramach usługi porady eksperckiej jako przedstawiciel danej branży można odsyłać zainteresowanych do swojej strony internetowej, podając im w komentarzu odnośnik. Możliwości linkowania jest mnóstwo, a jego skuteczne przeprowadzenie gwarantuje zwiększenie widoczności względem innych stron w sieci.

Ikona

Jakie rodzaje linków rozróżniamy?

Podobnie jak w kwestii słów kluczowych i fraz, linki oraz odnośniki do witryn dzielą się na kilka kategorii. Są to:

  • Linki naturalne – tak nazywane linkowanie następuje w momencie wstawienia naszego odnośnika przez przypadkową osobę, która uznała publikowane przez nas treści, czy oferowane produkty za przydatne. Jednak, by taki link był skuteczny, konieczne jest zadbanie o to, by był on odnośnikiem, czyli po kliknięciu w niego automatycznie zostaniemy przekierowani na wskazaną stronę. Musi on być również zaszyty w kodzie HTML, a nie Java Script’u.
  • Linki nienaturalne – nic innego jak nachalna reklama która już od dawna nie działa i nie jest skuteczna, a polega na wklejaniu w wielu miejscach odnośników opatrzonych opisem np. „Musisz wejść na tą stronę!”. Linki w takiej wersji najczęściej są bezwartościowe i mogą nawet zaszkodzić.
  • Linki wewnętrzne – linki które pomagają użytkownikowi poruszać się po stronie i jej podstronach, np. przekierowując do innego działu.
  • Linki zewnętrzne – odnośniki które pochodzą ze źródeł zewnętrznych, i po kliknięciu których otworzy się dodatkowo nasza witryna.
Ikona

Co to jest Anchor tekst?

Procesowi linkowania towarzyszy cały zespół najróżniejszych czynności, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całości. Również tworzenie linku, czyli odnośnika do strony jest określone przez dane zasady – anchor tekst to inaczej opis linku, który znajduje się w ramach odnośnika. Po jego kliknięciu zostaniemy przeniesieni na wskazaną stronę. Przed kilkoma laty możliwe było umieszczenie w ramach anchor tekstu słowa kluczowego, bądź frazy. Jednak obecnie jest zabronione przez Google i surowo karane. Takie działanie stanowiło niezwykle skuteczną metodę z perspektywy pozycjonowania i linkowania, jednak wobec ograniczenia takiej możliwości, koniecznym staje się opracowanie innej strategii, która da podobne lub nawet lepsze rezultaty.

Ikona

Jakie linki są faktycznie wartościowe?

Jak wcześniej wspomniano, jeden link pochodzący z dobrego źródła może być o wiele wartościowszy niż kilkadziesiąt z niepewnych źródeł. Google jasno określa zasady działania swojego algorytmu, również w kwestii linkowania – jeżeli wstawiać będziemy dużą ilość odnośników słabej jakości, może to bardzo zaszkodzić widoczności naszej strony, co znacznie utrudni i wydłuży pozycjonowanie Białystok. Linki pochodzące z witryn o wieloletnim stażu, które odwiedzane są przez liczne grupy odbiorców, są bardzo dobrze widziane przez algorytmy, podobnie jak witryny o niewielkiej ilości linków wychodzących.

Ikona

Najczęściej zadawane pytania na temat pozycjonowania stron w Białymstoku

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach tj Google czy Yahoo to szereg działań mających na celu wzrost widoczności strony www w Google oraz zwiększenie ruchu organicznego. Dobre i skuteczne SEO jest wykonywane „zgodnie ze sztuką” – oznacza to, że działamy zgodnie z regulaminem wyszukiwarek. Pozycjonowanie strony jest wykonywane równomiernie z działaniami SEO (optymalizacyjnymi).

Jak długo trwa pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego zależy m.in. od konkurencyjności branży, zaangażowania i finansów. Przykładowo w branży finansowej znacznie dłużej będziemy musieli czekać na efekty pozycjonowania niż w branży budowlanej, która będzie się pozycjonować na rynku lokalnym.

Ile kosztuje SEO w Białymstoku?

Jeśli chodzi o koszt pozycjonowania strony internetowej nie ma na to idealnej odpowiedzi. Każda branża jest inna. Wszystko zależy od konkurencji, oraz od tego czy chcemy działać lokalne czy krajowo. Cena pozycjonowania lokalnego oscyluje w granicach 1000 zł, gdzie minimalna cena pozycjonowania sklepu internetowego ogólnokrajowo to koszt około 1500 zł.

Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀