Pozycjonowanie stron Bydgoszcz

Skuteczna agencja SEO to skuteczne SEO na wysokie pozycje w TOP10  w Google
Stabilne i skuteczne pozycjonowanie.
Indywidualny opiekun SEO (specjalista).
Wieloletnie doświadczenie w SEO.
Rzetelne comiesięczne raporty prac.

WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ

Kim jestem?

Wieloletni specjalista od SEO i pozycjonowania stron www
Specjalista pozycjonowania stron / Freelancer SEO / CEO w SEMhub

Od pełnych 10 lat zajmuję się szeroko pojętym pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych w Bydgoszczy i nie tylko. Zaczynając od aspektów technicznych, przez analizę contentu i dobór słów kluczowych do linkbuildingu w celu wzmocnienia domeny. Wszystkie projekty, spod mojej ręki wciąż i nadal sukcesywnie pną się w górę w wynikach w Google. Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany dobrym SEO i sukcesywnym wzrostem w wynikach organicznych swojej strony lub sklepu internetowego - skontaktuj się ze mną za pomocą formularzu kontaktowego!

Wciąż Cię nie przekonałem? Zjedź niżej i dowiedz się więcej o mnie!
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!
Michał Jania specjalista SEO w SEMhub

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona nie osiąga wysoki pozycji w Google? Wykonam dla Ciebie szczegółowy audyt Twojej witryny internetowej, dzięki czemu dowiem się, co sprawia, że jej pozycjonowanie jest ciągle nieskuteczne. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaproponuje zmiany, które sprawią, że Twoja strona zacznie osiągać coraz wyższe pozycje w Google.

Szerokie pozycjonowanie stron

Oferuje pozycjonowanie zawierające szeroki audyt, dostarczenie treści wysokiej jakości, a także skuteczne linkowanie. Dzięki szerokiemu pozycjonowaniu Twoja strona zacznie być widoczna na jak największą ilość słów kluczowych!

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

W branży SEO popularne jest powiedzenie ,,content is king’’. Odpowiedni dobór słów kluczowych jest niezmiernie ważny, ponieważ bezpośrednio wpływa na potencjał wyszukiwalności. Przeanalizuje słowa kluczowe na Twojej witrynie i odpowiednio je zoptymalizuje.

Zwiększenie widoczności strony

Posiadanie własnej strony internetowej jest bezcelowe, jeśli nie odwiedza jej nikt. Jeżeli Twoja strona jest słabo widoczna w sieci i chcesz, byś w końcu zaczął być widoczny w sieci, to zaufaj mojemu wieloletniemu doświadczeniu w pozycjonowaniu. Dzięki sprawdzonym metodom wywinduje Twoją stronę na najwyższe pozycje.

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Jeżeli obserwujesz niepokojące spadki ruchu na Twojej stronie, to jest to jeden z pierwszych symptomów oznaczających słabe pozycjonowanie. Przeanalizuje dlaczego tak się dzieje i powiem Ci jakie rozwiązania należy wprowadzić, by Twoja witryna zaczęła dobrze się pozycjonować.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Linki są jednym z ważniejszych elementów pozycjonowania, ponieważ pomagają na zbudowanie mocnego wizerunku w oczach botów Google. Sprawdzę Twoją obecną strategię linkowania i zaproponuje Ci zmiany, które przyczynią się do lepszej pozycji Twojej witryny w Google.

Jakościowy i tematyczny link buildingu

Wartościowe linki mają wielki wpływ na to, jak Twoją stronę postrzega Google. Zbuduję razem z Tobą bazę linków tematycznych wysokiej jakości.

Analiza i weryfikacja działań

Pozycjonowanie Twoje strony, które obecnie trwa jest według Ciebie zbyt słabe i niesatysfakcjonujące? W SEO najważniejszy jest profesjonalizm i stosowanie bezpiecznych metod pozycjonowania, dlatego mogę przeanalizować dla Ciebie dotychczasowe działania SEO i wskazać, co jest nie tak.

Dlaczego warto wybrać mnie do pozycjonowanie strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Krótka i przejrzysta umowa na czas nieokreślony zapewnia komfortową współpracę, gdyż nikt z nas nie lubi zawiłych i pokrętnych umów zawierających podejrzane kruczki. Stawiam na najwyższy poziom zaufania między mną a klientem.

Wieloletnie doświadczenie

Pozycjonowaniem zajmuje się niemalże dekadę, przez co dogłębnie poznałem już branżę SEO. Stosuje wyłącznie sprawdzone, bezpiecznie i dozwolone metody pozycjonowania, ponieważ wiem, że tylko w ten sposób można trwale i rzetelnie wypozycjonować Twoją stronę.

Comiesięcznie raportowanie działań

To naturalne, że chcesz wiedzieć na jakim etapie jest pozycjonowanie Twoje strony internetowej. Z tego powodu wszyscy moi klienci dostają comiesięczny raport działań. Dzięki temu doskonale wiesz, gdzie Twoja strona jest obecnie i dokąd zmierza.

Bezpieczne i wartościowe linkowanie

Nie korzystam ze śmieciowych linków, ponieważ wiem, że tylko sprawdzone metody pozwolą na systematyczne i skuteczne pozycjonowanie Twojej strony. Dzięki temu Twoja strona systematycznie i nieprzerwanie pnie się w kierunku najwyższych pozycji w Google.

Elastyczny budżet

Wiele osób błędnie uważa, że pozycjonowanie nie jest dla nich, gdyż jest zbyt kosztowne. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i dostosowuje szerokość działań, do budżetu danego klienta.
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!

Portfolio i case study

Pozycjonowanie oraz branża SEO jest dla mnie nie tylko pracą, ale także i pasją. Dzięki temu każde nowe zlecenie jest dla mnie wyzwaniem, dlatego każdego klienta traktuje indywidualnie. Dekada w branży sprawiła, że znam ją od podszewki, dzięki czemu wiem, jak skutecznie pozycjonować Twoją stronę internetową. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron w Bydgoszczy, to dobrze znam rynek lokalny, ponieważ miałem już klientów z tego regionu Polski, dlatego dobrze wiem, jak skutecznie wypozycjonować Twoją stronę.
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  sklep z zabawkami - seo case study
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron na Słowacji
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech

Jesteśmy na YouTube!

JAK POZYCJONOWAĆ MAŁE STRONY INTERNETOWE WWW w 2020 ROKU SZYBKO

Jak zrobić AUDYT SEO w mniej niż 30 minut ZA DARMO

JAK POZYCJONOWAĆ SKLEP INTERNETOWY - 8 porad eCommerce SEO

Kontakt

+48 533-411-223michal@semhub.pl
Od skutecznego pozycjonowania Twojej strony internetowej dzieli Cię już wyłącznie poniższy formularz kontaktowy. Wypełnij go czym prędzej i zacznijmy windować Twoją stronę na najwyższe pozycje w Google. Dzięki mojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu pozycjonowanie stron w Bydgoszczy jest skuteczne, systematyczne i owocne. Skontaktuj się ze mną, ponieważ wysoka pozycja Twojej strony w Google pozwoli Ci na jeszcze większy sukces!
pozycjonowanie bydgoszcz

Dobra reklama potrafi skutecznie przyciągnąć klientów i wie o tym każdy przedsiębiorca. To, że reklama jest dźwignią handlu, wiadomo już od długiego czasu, jednakże dzisiejsze sposoby dotarcia do klienta przeniosły się głównie do sieci.

•Najpopularniejszą metodą na promocje swojej firmy, czy marki jest pozycjonowanie swojej strony internetowej w Google.
• Popularność tego typu sposobu promocji wynika z tego, że pozycjonując stronę WWW, przyciągamy do siebie internautów. Staną się oni naszymi klientami, jeśli strona przekona ich do tego. Jednakże najważniejsze jest, by dotarli oni na naszą witrynę.

Pozycjonowanie, to sztuka cierpliwości

Bardzo często niektórzy klienci oczekują efektów już po pierwszych kilku dniach pozycjonowania. Jest to bardzo błędne podejście, bo pozycjonowanie jest procesem długofalowym i tylko systematyczne działania SEO pozwalają uzyskać satysfakcjonujące wyniki. W branży SEO przyjęło się, że pierwsze efekty profesjonalnego pozycjonowania widoczne są po około 6 miesiącach. Jest to optymalny czas, ponieważ w pozycjonowaniu najważniejsza jest systematyczność. Oczywiście wszystko zależy także od konkurencyjności danej branży, a także zakresu pozycjonowania, gdyż pozycjonowanie lokalne zazwyczaj przynosi efekty znacznie szybciej.

Fraza lokalna, czyli skuteczny sposób na wyróżnienie się w sieci

Odpowiedni dobór słów kluczowych, jest jednym z ważniejszych elementów, które wpływają na skuteczność pozycjonowania. Frazy kluczowe, to nic innego jak zapytania, które wpisujemy w Google. Bardzo często nie są one niepoprawne pod względem gramatycznym, czy stylistycznym, gdyż wpisując hasło w Google zależy nam na jak najszybszym wygooglowaniu odpowiedzi. Niemalże zawsze do zapytania dodajemy nazwę miejscowości, miasta, czy regionu, by sprecyzować i zawęzić obszar poszukiwań. Pozycjonowanie lokalne jest świetnym sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji w konkretnym mieście, czy też regionie, ponieważ pozwala na wzrost rozpoznawalności firmy, czy marki. Co więcej, pozycjonowanie lokalne jest bardziej opłacalne, jeśli chodzi o koszty działań SEO po stronie inwestora. Ogólnie rzecz biorąc efekty widoczne są też relatywnie szybciej, niż ma to miejsce w pozycjonowaniu ogólnopolskim. Frazy lokalne charakteryzują się dość dużym potencjałem i konkurencyjnością, która oznacza, że na daną frazę pozycjonuje się mała ilość stron internetowych. Dodając nazwę lokalizacji np. pozycjonowanie Bydgoszcz tworzymy bardo konkurencyjne słowo kluczowe, które będzie dobrze pozycjonowało Twoją stronę internetową

Pozycjonowanie stron Bydgoszcz - najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego pozycjonowanie lokalne jest ważne?

Frazy lokalne pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji w danym mieście. Jest to szczególnie istotne, jeśli chodzi o duże miasta, takie jak Bydgoszcz, które cechują się dużą ilością przedsiębiorców. W takich warunkach zaczyna obowiązywać zasada ,,wyróżnij się, albo zgiń’’. Nie trzeba posuwać się do kontrowersyjnych metod promocji, by zyskać zainteresowanie, ponieważ pozycjonowanie skutecznie i systematycznie promuje nasz firmę, czy markę. W miastach tak dużych jak Bydgoszcz, internauci wybierają najczęściej pierwsze wyniki danego wyszukiwania, ponieważ te wydają im się najbardziej trafne i wartościowe. Z tego powodu wyświetlenie się w pierwszych wynikach wyszukiwarki pozwala na wyraźny wzrost zainteresowania Twoim biznesem. Pozycjonowanie stron w Bydgoszczy powinno dotyczyć przede wszystkim fraz lokalnych, takich jak np. ,,Pozycjonowanie stron Bydgoszcz’’. Dobry wybór lokalnych fraz kluczowych, razem z rzetelnym i wartościowym SEO copywritingiem pozwala osiągnąć bardzo zadowalające efekty. Schemat wzrostu popularności w Google jest dość prosty i wygląda następująco:
1. Przeanalizowanie strony pod względem zgodności z zasadami SEO. Taka analiza wykonywana jest podczas audytu SEO.
2. Wprowadzenie szeregu działań SEO, które sprawiają, że boty Google klasyfikują daną stronę internetową, za wartościową i godną wysokich pozycji.
3. Widoczność firmy, czy produktu staje się wyższa, przez co jej rozpoznawalność drastycznie szybuje w górę. To z kolei przyczynia się do lepszych wyników finansowych.

Dlaczego warto pozycjonować bezpiecznie?

Od samego początku istnienia wyszukiwarki Google, każdy przedsiębiorca, który dostrzegł jak wiele korzyści daje znajdowanie w pierwszych wynikach wyszukiwania, pragnął zajmować topowe pozycje. Rozpoczął się istny wyścig o najwyższe miejsca w Google, dlatego zaczęto analizować w jaki sposób wyszukiwarka pozycjonuje wyniki. Osoby, które zorientowały się, że dzięki manipulacji i nieuczciwym metodom można w szybki sposób osiągnąć wysokie pozycje, zaczęły promować swoje niedozwolone usługi. Do dzisiejszego dnia można natknąć się na ,,specjalistów’’, którzy oferują bardzo szybkie i satysfakcjonujące wyniki, ponieważ stosują oni niedozwolone metody pozycjonowania. Wydawać mogłoby się, że takie działania są bardzo opłacalne, gdyż w krótkim czasie, można osiągnąć to, na co większość musi długo pracować. Nic bardziej mylnego, gdyż niedozwolone metody Black Hat Seo bardzo szybko wyłapywane są przez Google, a na właścicieli domen pozycjonowanych w ten nielegalny sposób, nakładana jest kara w postaci filtra Google. Nazwa Black Hat Seo pochodzi od westernów, w których to Ci dobrzy nosili zawsze białe kapelusze, natomiast antagoniści przyodziani były w kapelusze czarne. Oszukiwanie algorytmów Google ma na celu wywindowanie danej witryny na wyższą pozycję, niż ta na jaką ona zasługuje. Głowna misja Google brzmi: ,,Naszą misją jest
uporządkowanie światowych zasobów informacji tak, by stały się powszechnie dostępne i użyteczne dla każdego

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Bydgoszczy?

Jeśli chodzi o koszty pozycjonowania, to nadal panuje popularny mit, iż są to niezwykle kosztowne usługi. Warto pamiętać, że pozycjonowanie składa się z wielu działań, na których wpływają różne czynniki. Dziś algorytmy Google promują strony, które wyróżniają się treścią merytoryczną i ciekawą dla użytkownika, dlatego cena pozycjonowania wlicza także tworzenie wartościowego contentu przez profesjonalnego copywritera. Stworzenie unikalnej zawartości dla strony jest bardzo istotne, jednakże nie mniej ważna jest warstwa techniczna witryny, czyli jej poprawna budowa i struktura, którą nieustannie analizują roboty Google. Logicznym jest fakt, iż im dłuższe są działania SEO, tym większa jest ich cena, dlatego kluczowym aspektem jest także historia danej strony internetowej. Jeżeli były na nią nałożone blokady w postaci filtra Google, to jej pozycjonowanie może być bardziej czasochłonne, przez co i droższe. Lokalizacja także wpływa na to, jak czasochłonne i kosztowne są  działania SEO, ponieważ pozycjonowanie stron w Bydgoszczy, wymaga wyróżnienia się na tle o wiele większej konkurencji, niż ma to miejsce w innych, mniejszych miastach, czy miejscowościach.  Profesjonalne agencje SEO oraz doświadczeni freelancerzy dostosowują zakres działań do budżetu klienta, dlatego pozycjonowanie strony internetowej jest doskonałą opcją przy każdym budżecie.

Koszty pozycjonowania strony internetowej zależą od wielu czynników, jednakże najważniejszymi spośród nich są:
• lokalizacja,
• konkurencyjność,
• historia domeny.

Z tego powodu zawsze powinno się pamiętać, iż nie istnieje sztywny cennik pozycjonowania stron internetowych. Wszystko zależne jest od konkurencji jaka jest w danej branży, historii strony, lokalizacji, czy zakresu pozycjonowania  - wypozycjonowanie strony w danej lokalizacji np. Bydgoszczy, jest mniej kosztowne niż pozycjonowanie strony na całą Polskę.

rocketmenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram