Pozycjonowanie stron Chorzów

Skuteczna agencja SEO to wartościowe SEO na wysokie pozycje w Google
Stabilne i skuteczne pozycjonowanie.
Indywidualny opiekun SEO (specjalista).
Wieloletnie doświadczenie w SEO.
Rzetelne comiesięczne raporty prac.

WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ

Kim jestem?

Wieloletni specjalista od SEO i pozycjonowania stron www
Specjalista pozycjonowania stron / Freelancer SEO / CEO w SEMhub

Nazywam się Michał Jania, i od ponad ośmiu lat z powodzeniem prowadzę strony internetowe moich klientów na sam szczyt wyników przeglądarek!  Świat SEO i pozycjonowania nie ma przede mną żadnych tajemnic – solidny warsztat, doświadczenie i kilkuset zadowolonych ze współpracy klientów sprawiają, że mogę pochwalić się sporą wiedzą i konkretnymi umiejętnościami z zakresu pozycjonowania stron internetowych.  Zawsze indywidualnie podchodzę do każdego przypadku, by dopasować usługę do potrzeby, a nie na odwrót! 

Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, a ciągle uzupełniana wiedza pozwala mi świadczyć moim klientom usługi na najwyższym poziomie. Jakość, nie ilość? Kompleksowa pomoc od początku do końca? 

Jeśli na tym zależy Ci najbardziej, dobrze trafiłeś – zapraszam Cię do kontaktu!
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!
Michał Jania specjalista SEO w SEMhub

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Coś powoduje, że Twoja strona nie jest zbyt popularna w wynikach wyszukiwania? Znajdziemy przyczynę tego stanu rzeczy – spersonalizowana i kompleksowa analiza witryny pod kątem SEO to nasza specjalność! Znajdziemy przyczynę niepowodzenia Twojej strony i wdrożymy strategię jej rozwoju, dzięki czemu skutecznie podniesiemy jej widoczność dla algorytmów Google!

Szerokie pozycjonowanie stron

Tworzenie treści nasyconych słowami kluczowymi jest oczywiście istotne, jednak nasza usługa to coś więcej – wdrażamy nowoczesne rozwiązania i strategie pozycjonowania, które opierają się na różnych metodach, w tym np. link building. Działamy kompleksowo i wieloaspektowo – zaufaj naszemu doświadczeniu!

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Każda branża sektora biznesowego jest inna – na podstawie dogłębnej analizy na potrzeby każdego indywidualnego przypadku klienta, dobieramy słowa kluczowe powiązane bezpośrednio z jego działalnością. Dzięki temu pozycjonowanie jest efektywne, a strona szybko staje się transparentna dla algorytmów Google!

Zwiększenie widoczności strony

Jeżeli zależy Ci na wysokich wynikach sprzedaży na swojej stronie internetowej, musisz zadbać o jej transparentność w sieci! Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i technikom SEO Twoja witryna stanie się znacznie częściej odwiedzana i sugerowana w Google niż dotychczas!

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Twoja strona mimo wysiłków nie jest zbyt często odwiedzana przez klientów, a sprzedaż zamiast rosnąć – spada? Jest na to co najmniej kilka sposobów – szybko zdiagnozujemy co powoduje słabą pozycję witryny, i podejmiemy działania by powędrowała na sam szczyt wyników wyszukiwania!

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Strategia pozyskiwania linków wykorzystywanych w pozycjonowaniu to sprawa kluczowa, a brak wiedzy i doświadczenia w tym zakresie może sprowadzić kary nałożone przez Google. Zweryfikujemy Twój obecny system linkowania i naprawimy go, lub zaproponujemy całkowicie inną taktykę działania w tym zakresie – wszystko będzie działać jak należy!

Jakościowy i tematyczny link buildingu

Techniczne rozwiązania są kluczowe, jednak jakość i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w oparciu o kreatywne pomysły jest równie ważne! Link building w naszym wykonaniu to wysoka jakość pozyskiwanych linków, które odpowiadają standardom algorytmów Google, przynosząc oczekiwane rezultaty w zakresie pozycjonowania witryny.

Analiza i weryfikacja działań

Samodzielne pozycjonowanie i wykorzystywanie zasad SEO we własnym zakresie rzadko kiedy jest skuteczne – by poprawnie określić problem i wdrożyć odpowiednie rozwiązania, potrzebna jest wiedza i doświadczenie. My ją mamy, i znamy się na tym, co robimy – pozwól nam pomóc! Zweryfikujemy obecny stan witryny, i wdrożymy nowe rozwiązania, które szybko poprawią jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto wybrać mnie do pozycjonowanie strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Umowa jaką z nami podpiszesz jest przejrzysta i konkretna – brak w niej niezrozumiałych zapisów i tzw. „kruczków” prawnych. Bezterminowość usług jest jedną z naszych największych zalet, która gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo zarówno dla nas, jak i naszych klientów. Staramy się, by podejmowane przez nas działania były transparentne i zrozumiałe dla klienta – takie cechy ma również nasza umowa!

Wieloletnie doświadczenie

Funkcjonując w branży od przeszło 8 lat, z powodzeniem pozycjonując strony internetowe w najróżniejszych branżach biznesu pozwoliło nam nabrać ogromnego doświadczenia – przekłada się to bezpośrednio na nasze efekty i skuteczność. Fachowa wiedza w połączeniu z kreatywnością i wieloletnią praktyką to przepis na sukces – pozwól, że się nim z Tobą podzielimy!

Comiesięcznie raportowanie działań

By umożliwić klientom wgląd w pracę którą wykonujemy dla jego witryny internetowej, wysyłamy mu comiesięczne raporty które opisują działania podjęte z zakresu pozycjonowania. Dzięki temu może on upewniać się, że nasza współpraca przynosi mu faktyczne rezultaty!

Bezpieczne i wartościowe linkowanie

Wykorzystujemy tylko sprawdzone i bezpieczne techniki pozycjonowania z użyciem linków, które dają wymierne rezultaty. Stawiamy na jakość pozyskiwanych linków – w świecie pozycjonowania, a przede wszystkim algorytmów Google ma to ogromne znaczenie!

Elastyczny budżet

Indywidualne podejście do klienta znaczy dla nas również spersonalizowaną wycenę – nie każdy ma przecież ogromny budżet na tego typu działania! Na podstawie środków finansowych jakimi dysponujesz powiemy Ci, jakie działania możemy dla Ciebie podjąć, by ruszyć do przodu!
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!

Portfolio i case study

Na poniższym slajdzie zobaczysz efekty działań naszej agencji SEO dla wielu przeróżnych klientów zaczynając od branży modowej a kończąc na branży motoryzacyjnej. Pozycjonowaniem zajmuję się  nie tylko lokalnie w Chorzowie ale i w całym kraju a nawet w innych krajach Europejskich. Jeżeli przekonałem Cię do swoich kompetencji - skontaktuj się ze mną.
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  sklep z zabawkami - seo case study
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron na Słowacji
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech

Jesteśmy na YouTube!

JAK POZYCJONOWAĆ MAŁE STRONY INTERNETOWE WWW w 2020 ROKU SZYBKO

Jak zrobić AUDYT SEO w mniej niż 30 minut ZA DARMO

JAK POZYCJONOWAĆ SKLEP INTERNETOWY - 8 porad eCommerce SEO

Kontakt

+48 533-411-223michal@semhub.pl
Jeżeli dotarłeś aż tutaj oznacza to, że przekonałem Cię do swoich umiejętności pozycjonowania w Chorzowie i nie tylko! W takim razie korzystając z poniższego formularza wyślij do mnie zapytania o ofertę na usługi SEO a w ciągu 3 dni Ci na nie odpowiem! Pamiętaj również, że stabilne i sukcesywne rezultaty w pozycjonowaniu strony internetowej zapewni Tobie tylko doświadczony specjalista SEO. Nie sztuką jest przepalić pieniądze na reklamę, lecz zrobić z niej pożytek dla swojego biznesu!
Pozycjonowanie stron Chorzów

Pojęcie pozycjonowania i SEO jest dość powszechne w środowiskach biznesowych i e-commerce. Jednak osoby niezwiązane w żaden sposób z branżą zwykle nie posiadają technicznych informacji na ten temat co sprawia, że nie wiedzą, co dokładnie kryje się za tym działaniem. Co to jest pozycjonowanie Chorzów SEO, i jak wygląda od tzw. zaplecza?

Sens pozycjonowania

By dokładnie zrozumieć to zagadnienie, warto na początek wyjaśnić co to jest pozycjonowanie Chorzów. Polega to na odpowiednim współgraniu z algorytmami Google które odpowiadają za pozycję danej strony internetowej w wynikach wyszukiwania przeglądarek. Sama pozycja na której znajduje się nasza strona internetowa jest niezwykle istotna, ponieważ to ona w dużej mierze decyduje o tym jak wiele klientów zdecyduje się ją odwiedzić, i potencjalnie dokonać zakupu. Pozycjonowanie w dużej mierze opiera się o wykorzystywanie słów kluczowych w różnych kombinacjach, najczęściej poprzez wykorzystywanie tworzonych treści i tekstów które następnie umieszczane są w tzw. zapleczu strony, bądź bezpośrednio na tzw. ”głównej”. Obecny rozwój techniki i informatyki pozwala jednak na wykonywanie efektywnego pozycjonowania za pośrednictwem innych metod, np. linkbuilding. To z kolei metoda opierająca się w dużej mierze o zdobywanie odnośników pod postacią linków z innych witryn do własnej. Kluczowe w tym jednak jest zdobywanie dobrych jakościowo linków, które najczęściej pozyskiwane są ze źródeł zewnętrznych, takich jak np. fora internetowe, blogi czy media społecznościowe. Jest to całkowicie bezpieczny sposób który z powodzeniem funkcjonuje w świecie SEO i pozycjonowania, a w swojej skuteczności przynosi wymierne korzyści. Samo pozycjonowanie natomiast jest niezwykle istotne dla osób którym zależy na dużych zasięgach na swojej stronie internetowej, i przede wszystkim na wybiciu się spośród często miażdżącej konkurencji. Funkcjonowanie w świecie biznesu bez dobrze prosperującej strony internetowej jest obecnie niemożliwe, dlatego warto zwrócić na to szczególną uwagę.

Skąd bierze się kolejność stron w wynikach wyszukiwania?

Wyniki wyszukiwania w przeglądarkach mogą różnić się za każdym razem, kiedy wpisujemy w danych odstępach czasu tą samą frazę. Rozbieżności zdarzają się również w momencie kiedy dwóch różnych użytkowników wpiszą tę samą frazę - jest to spowodowane głównie lokalizacją ich urządzeń z których korzystają. Niemniej jednak duży wpływ na to zjawisko mają również osobiste preferencje użytkowników, którymi Google w dużej mierze się sugeruje przy proponowanych wynikach wyszukiwania. Wystarczy, że korzystamy z poczty Gmail, a dane stron które odwiedzamy wpływają na algorytm Google, który podpowiada zupełnie inne wyniki wyszukiwania osobie, która np. interesuje się modą i urodą, a osobie która często odwiedza strony związane z biznesem i finansami. Wpływ na wyniki jakie otrzymamy po wpisaniu danej frazy ma również wyszukiwarka, z której korzystamy. Jednak bez względu na te wszystkie czynniki wyżej wymienione, pozycjonowanie Chorzów ma tak naprawdę tylko jedno zadanie – sprawienie, że pozycjonowana strona zostanie pokazana jako jedna z pierwszych wyników, co wpływać ma na rozwój i dotarcie do jak największej ilości potencjalnych klientów.  Kiedy użytkownik Internetu wpisuje daną frazę w wyszukiwarkę, Google stara się znaleźć jak najbardziej pasujące wyniki do tego, co jest poszukiwane. Algorytmy które wówczas są uruchamiane zwracają uwagę przede wszystkim na ilość słów związanych z poszukiwanym tematem, które występują na danej witrynie, by następnie przedstawić ją w wynikach.  To właśnie dlatego ilość słów kluczowych, ich jakość i trafność doboru ma tak kluczowe znaczenie w skutecznym pozycjonowaniu. I mimo że obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem jest płatna reklama w Google która sprawia, że opłacona witryna znajduje się na samym szczycie wyszukiwania, to jednak wciąż warto walczyć o kolejne pozycje, ponieważ jak pokazują statystyki, strony które się na nich znajdują są równie często odwiedzane przez użytkowników.

Komu warto powierzyć pozycjonowanie?

Fachowa wiedza, doświadczenie i nowoczesne rozwiązania są niezbędne, by skutecznie pozycjonować strony internetowe. Jednak by wejść w posiadanie odpowiednich kwalifikacji potrzeba naprawdę sporo czasu, dlatego rozwiązaniem jest skorzystanie z usług renomowanych agencji reklamowych czy freelancerów, którzy na co dzień zajmują się szeroko rozumianym SEO i pozycjonowaniem. By znaleźć dobrego fachowca który wykona nam pozycjonowanie Chorzów naszej witryny warto jednak przejrzeć sporo ofert i zapoznać się z portfolio danych firm, ponieważ jak w każdej branży, można natknąć się na niekompetentnych ludzi którzy niewiele wiedzą na temat skutecznego pozycjonowania. Sprawdzenie portfolio, kontakt i weryfikacja usług z przedstawicielem danej agencji czy freelancerem, a przede wszystkim niesugerowanie się ceną pozwoli na znalezienie kogoś, kto skutecznie i szybko umieści naszą witrynę na wysokiej pozycji wyszukiwania w Google. Dobry specjalista nie tylko wykona usługę pozycjonowania, ale przede wszystkim podejdzie do sprawy kompleksowo – zdiagnozuje największy problem witryny z którą przychodzi mu pracować, znajdzie najefektywniejsze rozwiązanie, a przede wszystkim dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu przyniesie klientowi oczekiwane rezultaty i korzyści. Cena usług nie jest i nie powinna być wyznacznikiem wyboru specjalisty przez klienta – tanie usługi często mogą sugerować niewystarczające wycenienie swojej pracy, a nawet brak odpowiednich kwalifikacji. Wiele agencji czy freelancerów oferuje obecnie indywidualne wycenienie usług, dzięki czemu każdy klient bez względu na swój budżet może liczyć na efektywne rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb i portfela. Optymalizacja treści w ramach pozycjonowania, odpowiednia strategia działania, a przede wszystkim profesjonalizm i wiedza w tym zakresie to największe wartości, które powinna przejawiać dobra agencja czy specjaliści, z którymi nawiążemy współpracę.

Jak wybrać strategię?

Błędne pojęcie w zakresie pozycjonowania i przekonanie, że „wiemy lepiej” często nie kończy się dobrze we współpracy. Optymalizowanie stron internetowych i działanie w branży SEO opiera się na specjalistycznej wiedzy, której najczęściej zwykły „Kowalski” nie posiada. Dlatego dobór strategii powinniśmy pozostawić specjalistom, z którymi zdecydujemy się rozpocząć współpracę. Istnieje wiele możliwości na efektywne pozycjonowanie Chorzów, a z każdym rokiem ich liczba rośnie wraz z doświadczeniem specjalistów, ale i rozwojem algorytmów Google i wprowadzanych w nich zmian. Z perspektywy specjalisty który wykonuje usługę swojemu klientowi najważniejsze jest nieograniczone zaufanie, które pozwoli na działanie zgodnie z procedurami i ustalonym planem. Narzucanie swoich pomysłów i planów na pozycjonowanie jedynie spowalnia pracę i sprawia, że jej efektywność z pewnością będzie mniejsza.

Najczęściej zadawane pytania na temat pozycjonowania stron w Chorzowie

Jak efektywnie współpracować w zakresie pozycjonowania?

Ważne jest również branie pod uwagę wskazówek profesjonalistów, którzy często wskazują pierwszy problem w przestarzałej witrynie, w żaden sposób niesprzyjającej klientowi który ją odwiedza. Mit który wciąż funkcjonuje w biznesie, że informacje które znajdują się na stronie internetowej są o wiele ważniejsze niż wygląd samej witryny jest niezwykle szkodliwy. Współcześnie to właśnie przejrzyste, miłe dla oka witryny są najchętniej odwiedzane przez klientów i przede wszystkim zapamiętywane, co przekłada się bezpośrednio na sprzedaż. Jeżeli w ramach współpracy specjalista sugeruje lub proponuje odświeżenie szaty graficznej strony internetowej, zdecydowanie warto go posłuchać!


Pozycjonowanie – jak długo trwa?

Pierwszych wyników pozycjonowania witryny można spodziewać się dość szybko, szczególnie kiedy współpracujemy z doświadczonymi specjalistami. Niemniej jednak jest to wielomiesięczna współpraca która często opiera się na powtarzające się czynności, a w ramach współpracy często możemy liczyć na comiesięczne raporty, które dają informacje na temat wykonanych działań i dają pogląd na to, jak dany specjalista działa w naszym interesie.

Ile kosztuje SEO w Chorzowie?

Jeśli chodzi o koszt pozycjonowania strony internetowej nie ma na to idealnej odpowiedzi. Każda branża jest inna. Wszystko zależy od konkurencji, oraz od tego czy chcemy działać lokalne w Chorzowie czy krajowo. Cena pozycjonowania lokalnego oscyluje w granicach 1000 zł, gdzie minimalna cena pozycjonowania sklepu internetowego ogólnokrajowo to koszt około 1500 zł.

rocketmenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram