fbpx
Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniemTUTAJ

Pozycjonowanie stron Gorzów

Skuteczna agencja SEO to skuteczne SEO na wysokie pozycje w TOP10 w Google

Naszym klientom oferujemy dedykowanego opiekuna, który jest specjalistą SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. W naszym portfolio mamy wiele stron i sklepów internetowych, które osiągają stabilne wysokie pozycje w organicznych wynikach Google. Robiąc SEO mamy na uwadze bezpieczeństwo, a swoją pracę co miesiąc raportujemy.

Zaufało nam ponad 100 firm m.in.:

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Darmowa wycena strategii SEO

Kim jestem?

Wieloletni specjalista od SEO i pozycjonowania stron www

Specjalista pozycjonowania stron / Freelancer SEO / CEO w SEMhub

Od pełnych 10 lat zajmuję się szeroko pojętym pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych w Gorzowie i nie tylko. Zaczynając od aspektów technicznych, przez analizę contentu i dobór słów kluczowych, do linkbuildingu w celu wzmocnienia domeny. Wszystkie projekty, spod mojej ręki wciąż sukcesywnie pną się w górę w wynikach w Google. Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany dobrym SEO i sukcesywnym wzrostem w wynikach organicznych swojej strony lub sklepu internetowego - skontaktuj się ze mną za pomocą formularzu kontaktowego!

Wciąż Cię nie przekonałem? Zjedź niżej i dowiedz się więcej o mnie!

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Wykonam dla Ciebie profesjonalny audyt SEO, który pozwoli mi określić mocne i słabe strony Twojej witryny. Pozycjonowanie jest skomplikowanym procesem uzależnionym od wielu składowych, dlatego audyt SEO pozwala na skuteczne wyeliminowanie wszystkich czynników, które obniżają wartość Twojej strony w oczach robotów Google.

Szerokie pozycjonowanie stron

Pod pojęciem szerokiego pozycjonowania stron kryje się zwiększenie widoczności danej witryny internetowej na jak największą liczbę wartościowych fraz kluczowych. Zapewniam szeroki audyt, dostarczenie wysokiej jakości kontentu, skuteczne linkowanie i pozycjonowanie, które sprawi, że Twoja strona internetowa będzie na coraz wyższych pozycjach w Google.

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Słowa kluczowe, są esencją działań SEO, dlatego ich odpowiedni dobór jest tak ważny. Przeanalizuje frazy kluczowe używane na Twojej stronie i powiem Ci, jakie zmiany należy wprowadzić. Nie zawsze najpopularniejsza fraza pozwala na skuteczne pozycjonowanie, ponieważ najważniejsza jest konkurencyjność słowa kluczowego.

Zwiększenie widoczności strony

Chcesz, by Twoja strona zaczęła być w końcu widoczna dla internautów? Mimo szeroko zakrojonych działań nadal nie wyświetlasz się na pierwszej stronie Google? Niemal dekada doświadczenia pozwala mi skutecznie wypozycjonować Twoją stronę internetową, byś w końcu był zauważalny w sieci.

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Stale zmniejszająca się liczba odwiedzających, jest niepokojącym objawem tego, że obecne pozycjonowanie nie daje efektu. Przeanalizuje Twoją obecną sytuację i wskaże Ci, jakie są powody spadku ruchu na Twojej stronie internetowej.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Linki to podstawa dobrego pozycjonowania. Skuteczne linkowanie i używanie linków wstecznych, czyli tzw. backlinków efektywnie wzmacnia pozycję Twojej domeny. Dokładna analiza Twojej strategii linkowania pozwoli mi wyeliminować błędy i zwiększyć skuteczność Twojego linkowania.

Jakościowy i tematyczny link building

Warto pamiętać, że najważniejsza jest jakość linków, dlatego zbuduję dla Ciebie wysokiej jakości linki zwrotne. Dzięki nim zwiększysz zasięg i moc Twojej strony internetowej.

Analiza i weryfikacja działań

Jeśli dotychczasowe pozycjonowanie pozostawia wiele do życzenia i nie widzisz żadnych efektów, to przeanalizuje dla Ciebie dotychczasowe działania SEO. W pozycjonowaniu liczy się skuteczność, wiedza i doświadczenie, dlatego jako wieloletni fachowiec wytłumaczę Ci, gdzie popełniono największe błędy.

Bezpłatna analiza SXO i rozmowa

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀
Do dzieła!

Dlaczego warto wybrać nas do
pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Jest dla mnie priorytetem, by umowa, która łączy mnie z klientem, była prosta i transparentna. Bez ukrytych kruczków, czy zawile napisanych podpunktów. Tylko w takim wypadku współpraca może być najbardziej owocna.

Wieloletnie doświadczenie

To naturalne, że chcesz wiedzieć jak przebiega pozycjonowanie Twoje strony, dlatego co miesiąc wysyłam moim klientom raport dotychczasowych działań. Dzięki temu masz nieustanny wgląd w to, jak wysoko w wyszukiwarce jest już Twoja witryna.

Comiesięcznie raportowanie działań

To naturalne, że chcesz wiedzieć jak przebiega pozycjonowanie Twoje strony, dlatego co miesiąc wysyłam moim klientom raport dotychczasowych działań. Dzięki temu masz nieustanny wgląd w to, jak wysoko w wyszukiwarce jest już Twoja witryna.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Lata w branży sprawiły, że wiem jak ważne jest używanie wyłącznie bezpiecznych i sprawdzonych metod pozycjonowania. Tylko wtedy pozycjonowanie jest skuteczne, stałe, systematyczne i stabilne.

Elastyczny budżet

Zawsze staram się dopasować zakres działań SEO, do budżetu mojego klienta. Dzięki temu uzyskiwane są maksymalnie satysfakcjonujące wyniki.

Zobacz nasze Case Studies

Niemal dekada w branży SEO sprawiła, że znam pozycjonowanie od podszewki, przez co moje działania są skuteczne i efektywne. Pracowałem już przy wielu sklepach i stronach internetowych, które dzięki moim działaniom znalazły się na pierwszych stronach wyszukiwania. Miałem już wielu klientów z okolic Gorzowa, dlatego wiem jak skutecznie pozycjonować strony w Gorzowie. Jeżeli zależy Ci na wysokiej pozycji Twojej witryny w Google, to zdecyduj się na moje usługi i niech Twoja strona pnie się do góry!

Pozycjonowanie stron - Portfolio

Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
Pozycjonowanie stron na Słowacji
Wyniki pozycjonowania stron
Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
sklep z zabawkami - seo case study
pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Darmowa wycena strategii SEO

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Dotarcie aż tutaj z pewnością zajęło Ci trochę czasu, dlatego, żeby nie przedłużać, skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza. Pomogę w pozycjonowaniu Twojej strony w Gorzowie, dzięki czemu stanie się ona coraz bardziej widoczna i rozpoznawalna. Wyróżnienie się na tle konkurencji jest w biznesie podstawą, dlatego zaufaj mojemu wieloletniemu doświadczeniu, które pozwoli wywindować Twoją stronę na maksymalnie wysokie pozycje w Google.

Darmowa wycena strategii SEO

Ikona

Pozycjonowanie stron Gorzów

pozycjonowanie stron Gorzów

Ikona

Pozycjonowanie stron Gorzów

Wielu przedsiębiorców coraz bardziej dostrzega to, jak ważna jest dziś obecność w sieci. Internet stał się medium, które swoją popularnością z powodzeniem przewyższyło wszystkie inne media, dlatego posiadanie własnej strony internetowej, fanpage’a na Facebooku, czy Instagramie jest dziś niemalże obowiązkowe. Dzięki temu nie tylko buduje się skuteczną pozycję i rozpoznawalność firmy, ale także i pozytywny wizerunek, który przy tak dużej konkurencji, jak obecna jest dziś na rynku, potrafi być kluczowy. Warto pamiętać, że profesjonalne agencje SEO i freelancerzy zawsze dostosowują działania do budżetu klienta. Co więcej, tylko bezpieczne i dopuszczalne metody pozwalają na systematyczny i długotrwały wzrost pozycji w wyszukiwarce Google. Stosowanie Black Hat SEO jest bardzo krótkowzroczne, ponieważ bardzo szybko kończy się karą od Google w postaci filtra algorytmicznego. Jeżeli chcesz, aby pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Gorzowie, było skuteczne i pewne, wybierz specjalistę, który zna się na rzeczy.

Ikona

Działania SEO to nie rollercoaster – tu potrzebny jest czas i systematyczna praca

W branży SEO przyjęło się, że pierwsze duże efekty pozycjonowania widoczne są po około 6 miesiącach. Pozycjonowanie jest długotrwałym i systematycznym procesem. Każdy, kto oczekuje efektów po paru dniach pozycjonowania, jest w wielkim błędzie, ponieważ szybkie efekty zazwyczaj wiążą się z Black Hat Seo, które prowadzi do jeszcze szybszych filtrów karnych od Google, dlatego takie działania nie są warte nawet złotówki. Co więcej, profesjonaliści wiedzą, że na zmiany algorytmu Google trzeba reagować natychmiastowo, ponieważ podnosi to szanse na korzystne pozycjonowanie. Dostosowywanie się do zmian wymaga czasu, dlatego w pozycjonowaniu nic nie może dziać się szybko i nagle. To systematyczna i żmudna praca, której efekty widoczne są dopiero po dłuższym czasie. Niektóre agencje, a także specjaliści od pozycjonowania praktykują wysyłanie comiesięcznych raportów do swoich klientów, by Ci dokładnie wiedzieli na jakim etapie jest pozycjonowanie ich strony internetowej. Pozycjonowanie stron w Gorzowie to doskonały sposób, by poprawić widoczność Twojej strony internetowej, a także zwiększyć rozpoznawalność Twojego biznesu. Internet daje nieograniczone możliwości, więc najwyższy czas z nich skorzystać, ponieważ konkurencja nie śpi i z pewnością jest już w Internecie.

Ikona

FAQ – pozycjonowanie stron Gorzów
Dlaczego pozycja w wynikach wyszukiwania Google jest tak ważna?

Wyszukiwarki stały się dla nas internetowy narzędziem, którego używamy każdego dnia. Dzięki prostocie i intuicyjnemu interfejsowi, korzystanie z wyszukiwarek jest łatwe i dostępne dla wszystkich. Wyszukiwarki internetowe uprościły i spopularyzowały sieć WWW, dlatego dziś, gdy tylko mamy jakieś pytanie, to od razu je googlujemy. Warto zauważyć, że najczęściej wybieramy pierwsze wyniki, które pojawią się na samej górze strony. Spowodowane jest to tym, że jako ludzkość jesteśmy dość wygodni i skoro rozwiązanie mamy podane na tacy, to po co wertować kolejne wyszukane strony, skoro odpowiedź na pytanie jest w zasięgu jednego kliknięcia? Co więcej, rozmaite badania naukowe pokazały, że górne wyniki wyszukiwania uważane są za bardziej wartościowe. Jeśli wpiszemy hasło ,,buty damskie Gorzów’’, to pierwsze wyniki wcale nie są najlepsze, tylko najlepiej wypozycjonowane. Właśnie z tego powodu działania SEO wpływają na wizerunek stron, które znajdują się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce. Zależność tą dość szybko zauważyli przedsiębiorcy, dla których wyróżnianie się na tle konkurencji jest kluczowe, dlatego reklamy w szybkim tempie przeniosły się z telewizji do internetu. Działania marketingowe w internecie zasadniczo różnią się od tych znanych z innych mediów takich jak telewizja, prasa, czy radio, ponieważ są znacznie bardziej subtelnie i nie tak bardzo agresywne. Dzięki temu o wiele skuteczniej docierają do konsumentów, którzy częściej decydują się skorzystać z oferty. Internet jest dziś bardzo zatłoczonym miejscem, ponieważ według wyliczeń aktywnych jest ponad 200 milionów stron. Z tego powodu jedyną skuteczną metodą na przemieszczenia się po sieci, jest korzystanie z wyszukiwarek. Statystyki wyraźnie pokazują, iż pierwsza strona wyszukiwań generuje ruch oscylujący w granicach 92% użytkowników. Oznacza to, że bycie na pierwszej stronie pozwala uzyskać największą ilość nowych klientów. Pozycjonowanie stron w Gorzowie pozwoli Ci wyprzedzić konkurencje, a także wzmocni wizerunek Twojej firmy, marki, bądź produktu.

Ikona

Czym jest SEO?

Kiedy mowa jest o pozycjonowaniu stroni internetowych, bardzo często mówi się o działaniach SEO. Niektórzy zauważają, że cała branża zajmująca się pozycjonowaniem stron internetowych nazywana jest SEO. Ten tajemniczy skrót pochodzi z języka angielskiego i oznacza Search Engine Optimization, co w wolnym tłumaczeniu daje optymalizacje pod względem silnika wyszukiwarki. Proces ten składa się z wielu różnych działań, które pozwalają witrynie osiągać lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, generując tak zwany ruch organiczny. Optymalizacja stron i ich pozycjonowanie nieustannie ewoluują, ponieważ internet z roku na rok się zmienia. Obecnie Google twierdzi, że jest ponad 200 czynników, które wpływają na pozycjonowanie strony. Warto dodać, iż samo Google zmienia swój algorytm około 500 razy w ciągu roku, co zmusza całą branżę SEO do nieustannych zmian. Ciągłe nowości wymuszają na agencjach SEO i profesjonalnych freelancerach ciągłe dostosowywanie się do nowych zasad, dlatego działania SEO są długofalowe.

Ikona

Jakie działania pozwalają na uzyskanie lepszej pozycji w wyszukiwarkach?

Jeśli zależy Ci na pozycjonowaniu stron w Gorzowie, to najlepiej w tym celu skontaktować się ze specjalistą. Pozycjonowanie jest skomplikowane i żmudne, dlatego oddanie tego fachowcom, jest najlepszym pomysłem. W pierwszej kolejności wykonywany jest audyt SEO. Dokładna i szczegółowa analiza kodu strony pozwala dowiedzieć się, czy witryna jest właściwie zbudowana i czy jej struktura jest na tyle dobra, by Google zaliczało ją do wartościowych stron. Bardzo ważne jest także właściwe używanie fraz kluczowych. Gdy szukamy czegokolwiek w internecie, bez zastanowienia wpisujemy interesujące nas zapytanie, bardzo często dodając nazwę miasta, czy regionu, jak np. pozycjonowanie Gorzów . Nie zważamy wówczas na poprawną gramatykę, ponieważ zależy nam na jak najszybszym i najdokładniejszym wyniku. Słowa kluczowe, są podstawą dobrego pozycjonowania, ponieważ ich właściwy dobór pozwala użytkownikom znaleźć się na naszej witrynie. Błędne, lub niepoprawne słowa kluczowe wprowadzają dużo zamętu i pustego ruchu, który generowany jest przez użytkowników, którzy szukali czegoś zupełnie innego, niż to co oferuje nasza strona internetowa. Dochodzi wówczas do sytuacji, w której widzimy zwiększenie ruchu na stronie, lecz w żaden sposób nie przekłada się to wzrost naszych dochodów, a przecież właśnie po to pozycjonuje się własną stronę internetową. Kolejną ważną kwestią, która wpływa na uzyskanie lepszej pozycji w wyszukiwarce Google, jest wartościowa i merytoryczna treść. Jeszcze chwilę temu najważniejsze było zawieranie poprawnych słów kluczowych, które niekoniecznie musiały układać się w poprawne i merytoryczne zdania, jednakże dziś roboty Google przywiązują dużą wagę do jakości treści znajdującej się na danej stronie internetowej. Dlatego też dzisiejszy content musi być nie tylko nasycony słowami kluczowymi, czy poprawnymi nagłówkami, ale powinien posiadać także wartość merytoryczną. Boty Google windują do góry strony, które uznają za merytoryczne i wartościowe dla użytkownika. Z tego powodu do pisania treści zgodnych z wymaganiami Google bardzo często zatrudnia się copywritera. Agencje SEO często mają własnych copywriterów, którzy tworzą content dobrej jakości, dzięki czemu pozycjonowanie strony jest skuteczne, systematyczne i rzetelne.

Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀