fbpx
Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniemTUTAJ

Pozycjonowanie stron Grudziądz

Skuteczna agencja SEO to Skuteczne SEO na pierwsze pozycje w Google

Naszym klientom oferujemy dedykowanego opiekuna, który jest specjalistą SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. W naszym portfolio mamy wiele stron i sklepów internetowych, które osiągają stabilne wysokie pozycje w organicznych wynikach Google. Robiąc SEO mamy na uwadze bezpieczeństwo, a swoją pracę co miesiąc raportujemy.

Zaufało nam ponad 100 firm m.in.:

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Darmowa wycena strategii SEO

Kim jestem?

Specjalista SEO z 10 letnim doświadczeniem

Head of SEO w SEMhub | CEO w SEMhub | Specjalista

Od 10 lat zajmuję się pozycjonowaniem zarówno stron jak i sklepów internetowych. W swojej karierze mogę pochwalić się nie tylko pozycjonowaniem stron w Grudziądzu, ale także wieloma innymi projektami krajowymi jak i globalnymi, których efekty możesz zobaczyć w moim portfolio. Oprócz stricte pozycjonowania stron, robię rzeczowe audyty SEO, konsultacje SEO czy szeroko pojęte analizy pod kątem pozycjonowania.

Zjedź niżej, a dowiesz się dokładnie czym się zajmuję!

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Przeprowadzamy kompleksowy audyt Twojej strony internetowej, w celu zapewnienia Ci jak najlepszych wyników w wyszukiwarkach. Nie wiesz dlaczego Twoja strona ciągle nie może znaleźć się na pierwszych stronach Google? Przeprowadzony przez nas audyt pozwoli uzyskać odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania odnośnie pozycjonowania Twojej strony internetowej.

Szerokie pozycjonowanie stron

Nasze działania wyróżniają się całościowym podejściem do pozycjonowania, dlatego optymalizujemy stronę pod kątem SEO, przygotowujemy odpowiedni content i budujemy mocne zaplecze linków. Skuteczne pozycjonowanie pozwala zaistnieć w Internecie.

Analiza i optymalizacja pod kątem słów kluczowych

Słowa kluczowe, są bardzo ważnym elementem pozycjonowania. Właśnie dlatego ich nieodpowiedni dobór, może skutecznie sabotować działania SEO. Analizujemy słowa kluczowe, które znajdują się na Twojej stronie i dobieramy te, które zapewnią Ci największy ruch.

Zwiększenie widoczności strony

Dotychczasowe pozycjonowanie nie przynosi zamierzonych rezultatów? Zajmiemy się tym, ponieważ bogate doświadczenie i profesjonalne narzędzia pozwalają nam na efektywne zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej. Dzięki nam szybciej zaistniejesz w internecie!

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Spadek ruchu na stronie internetowej jest sygnałem, że coś nie działa tak, jak powinno. Pomożemy Ci przeanalizować wszystkie czynniki, które mogą powodować spadek, krok po kroku. Dzięki temu pozycjonowanie Twojej strony będzie znacznie bardziej skuteczne i efektywne.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Pozyskiwanie linków może być kłopotliwe. W teorii, Google nie daje kar za niepoprawne linkowanie, tylko pomija bezwartościowe linki. Jednak za każdy link trzeba zapłacić. Dlatego po co wydawać pieniądze na linki, które zostaną przez Google pominięte i nic nie wniosą do SEO Twojej strony? Pozwól, że pomogę poprawnie podlinkować Twoją stronę.

Jakościowy i tematyczny link building

Linki wysokiej jakości mają niebagatelny wpływ na to, jak skuteczne są działania SEO. Z tego powodu stawiamy na innowacyjne rozwiązania i pomagamy Ci zbudować je zupełnie od podstaw. Dzięki temu masz pewność, że Twoje linki będą najwyższej jakości. Śmiało można stwierdzić, że linki są podstawą SEO. Optymalizujemy profile linków, by zwiększyć efektywność pozycjonowania Twojej strony w wynikach wyszukiwarki Google.

Analiza i weryfikacja działań

Rynek SEO jest bardzo szeroki, dlatego jeśli korzystasz z usług agencji SEO, czy freelancera i efekty pozycjonowania Cię nie zadowalają, to poddamy wszystkie te działania do odpowiedniej weryfikacji. W pozycjonowaniu najważniejsze jest doświadczenie, dlatego jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami, którzy wiedzą czym jest SEO i jak uzyskać najlepsze wyniki w wyszukiwarkach.

Bezpłatna analiza SXO i rozmowa

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀
Do dzieła!

Dlaczego warto wybrać nas do
pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Każda umowa, którą podpisujemy z klientami jest krótka, rzeczowa i bez jakichkolwiek kruczków prawnych. Chcemy aby nasi klienci czuli się bezpieczni i wiedzieli, że wnosimy efekty i wartość do ich biznesu.

Wieloletnie doświadczenie

Pozycjonowaniem stron w Google zajmuję się od wieku nastoletniego. Bardzo spodobało mi się robienie stron internetowych, ich optymalizacji, a finalnie pozyskiwanie ruchu, który może przynieść leady (sprzedaż czy konwersje). W mojej karierze zajmowałem się projektami ecommerce tj. moda, motoryzacja, czy hotelarstwo.

Comiesięcznie raportowanie działań

W stosunku do naszych klientów chcemy być jak najbardziej fair, bo tylko tak gramy 🙂 Każdego miesiąca każdy nasz klient otrzymuje raport działań, który zawiera wiele informacji na temat zmian w widoczności ich domeny w wynikach wyszukiwania w Google.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

W teorii linki już nie szkodzą, jednak wciąż nie warto wydawać dużych pieniędzy na linki, które po prostu… nie zadziałają i nic nie wniosą do biznesu. Dlatego dla naszych klientów zawsze pozyskujemy linki, które dają wartość nie tylko bezpośrednio do biznesu ale i potrafią znacznie wpłynąć na wzrost pozycji.

Elastyczny budżet

Stały cennik? To nie z nami. Każdy klient i każda branża jest inna. Oznacza to, że do każdego podchodzimy indywidualnie. W miarę możliwości staramy się dopasować minima i maksyma finansowe dla każdego klienta. Dlatego jeżeli masz z tym problem – odezwij się do mnie!

Pozycjonowanie stron - Portfolio

Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
Pozycjonowanie stron na Słowacji
Wyniki pozycjonowania stron
Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
sklep z zabawkami - seo case study
pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Darmowa wycena strategii SEO

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej, możesz skontaktować się ze mną, jeżeli powyższe informacje przekonały Cię, że to ja powinienem zająć się Twoim pozycjonowaniem strony w Grudziądzu. Jestem specjalistą SEO z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w tej branży! Jednak pamiętaj! Bardzo często SEO jest źle rozumiane nawet przez wielu specjalistów, dlatego satysfakcjonujące wyniki może Ci dać tylko osoba z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem.

Darmowa wycena strategii SEO

Ikona

Pozycjonowanie stron Grudziądz

Pozycjonowanie stron w Grudziądzu – najczęściej zadawane pytania

Pozycjonowanie stron Grudziądz

Ikona

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych i dlaczego jest to tak ważne?

Internet stał się dla nas czymś całkowicie naturalnym i obecnie nie wyobrażamy sobie już bez niego życia. Sieć służy nam do komunikacji, rozrywki, robienia zakupów, czy szukania informacji. Każdy z nas szukając czegokolwiek, odruchowo wpisuje to zapytanie w wyszukiwarkę Google. Jest to już tak powszechne, że nawet w języku potocznym powstało słowo ,,wygooglować’’, które jak łatwo się domyślić oznacza znaleźć pożądane hasło w wyszukiwarce. Owe wyniki posegregowane są według pozycjonowania stron. Jest to nic innego, jak szereg specjalistycznych działań, które mają jeden cel – wywindować daną stronę, czy sklep internetowy jak najwyżej w wynikach wyszukiwarek.
Bardzo często podczas Googlowania, chcąc doprecyzować swoje zapytanie dodajemy do szukanej frazy miasto np. restauracja Grudziądz, czy tania i dobra restauracja w Grudziądzu. Wówczas ukazują się wyniki, które wcale nie oznaczają tego, że na samej górze wyświetlają się najlepsze restauracje w tym mieście, lecz ukazują się te strony internetowe, które są najlepiej pozycjonowane. Większość internautów wybiera wyniki na znajdujące się na pierwszej stronie Google. Właśnie z tego powodu pozycjonowanie stron i sklepów internetowych jest tak ważne. Pozwala ono na zwiększenie ruchu na stronie, co realnie przekłada się na większe zyski. Twoja strona internetowa, czy sklep internetowy również mogą zajmować wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google – wystarczy, że zdecydujesz się na SEO pozycjonowanie stron internetowych Grudziądz.

Ikona

W jaki sposób pozycjonuje się strony internetowe?

Pozycjonowanie stron internetowych jest bardzo złożonym i skomplikowanym procesem, w trakcie którego wykonuje się wiele różnych działań mających na celu uzyskanie jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie wymaga czasu i specjalistycznej wiedzy, dlatego warto postawić na zawodową agencję SEO, której działania będą podparte doświadczeniem i wieloletnią praktyką. Jest to gwarancją tego, iż do pozycjonowania naszej strony będą używane metody wyłącznie sprawdzone i profesjonalne.
Jednym z najważniejszych etapów pozycjonowania strony, jest jej optymalizacja pod względem SEO. Wyszukiwarka Google istnieje już ponad 20 lat, dlatego jej algorytmy nieustannie przeczesują sieć. Sprawdzają one, czy dana strona została wykonana zgodnie z obowiązującymi zasadami, oraz czy jej stan techniczny jest na wysokim poziomie. Eksperci Google otwarcie przyznali, że strony, które posiadają certyfikat SSL, pozycjonowane są znacznie wyżej, ponieważ dla Google bezpieczeństwo w sieci jest priorytetem. Jeśli chodzi o pozostałe wymogi techniczne, to strona musi być sprawdzona pod kątem poprawności kodu i jej struktury, nagłówków, opisów w kodach, czy tytułów.
Niezwykle ważną kwestią jest też szybkość ładowania strony. Badania pokazały, że nasza uwaga w internecie rozprasza się znacznie szybciej, niż w realnym świecie, co potwierdza fakt, iż nikt nie lubi czekać na długo wczytującą się stronę. Im szybciej załaduje się strona, tym większe prawdopodobieństwo, że użytkownik na niej zostanie i dokona zakupu, czy zainteresuje się zawartą na niej treścią.
Kolejnym czynnikiem wpływającym na pozycje w wynikach wyszukiwania, jest responsywność strony. Coraz większa ilość internautów korzysta z internetu na urządzeniach mobilnych, dlatego strona musi być dobrze wyświetlać się zarówno na smartfonach, jak i na tabletach.

Ikona

Co jeszcze wpływa na pozycjonowanie strony?

Content marketing jest następnym ważnym czynnikiem, który ma duży wpływ na pozycjonowanie strony. Treści, które pojawiają się na stronie, takie jak teksty blogowe, artykuły sponsorowane, czy eksperckie, infografiki, muszą być poprawne i angażujące. SEO copywriting jest w tym wypadku bardzo ważny, jednakże jego treść powinna być w pełni merytoryczna. Google analizuje content pod kątem wartościowości dla użytkownika, dlatego tak ważne są dobre treści na stronie. Prawidłowo dopasowane słowa kluczowe pozytywnie wpływają na pozycjonowanie i pozwalają na uzyskanie lepszej pozycji w wyszukiwarce. W celu uzyskania treści o najlepszej jakości, warto zainwestować w usługi profesjonalnego copywritera.

Linkbuilding nazywany bywa także linkowaniem i jest to kolejne ważne działanie w pozycjonowaniu. Polega on na kierowaniu linków z innych na stronę, która ma być pozycjonowana. Najważniejsze w linkowaniu jest to, by strona, z której kierowany jest użytkownik  była bardzo wartościowa dla Googlebotów. Roboty Google przemieszczają się po sieci za pomocą linków, a cały ten proces nosi nazwę crawlingu. Z tego powodu często można także spotkać się z nazwą crowlerów, która w dalszym ciągu określa roboty Google. Linki mogą znajdować się na forach internetowych, blogach firmowych i prywatnych, artykułach specjalistycznych, czy tych sponsorowanych.

Ikona

Dlaczego pozycjonowanie strony jest tak korzystne?

Pozycjonowanie strony internetowej jest dziś kluczowe, zarówno jeśli chodzi o wizerunek, jak i korzyści finansowe. Jeśli strona jest wyżej w wynikach wyszukiwania Google, to widoczne jest znaczne zwiększenie napływu odwiedzających ją internautów. Dzięki temu istnieje duże prawdopodobieństwo, że wielu z nich zostanie naszymi potencjalnymi klientami. Pozycjonowanie można porównać do wielkiego banera reklamowego, który umieszczony jest na samolocie. Nasz przekaz marketingowy dociera do jak największej grupy osób, dzięki czemu zainteresowanie naszą marką, firmą, czy produktem wyraźnie wzrasta. Właśnie dlatego skuteczne pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google jest prostym przepisem na sukces. Wystarczy zdecydować się na pozycjonowanie stron Grudziądz, by zyski i dobry wizerunek wyraźnie wzrosły.

Ikona

Czym są słowa kluczowe i dlaczego są one tak ważne?

Wpisując jakieś zapytanie w Google, często nie zastanawiamy się nawet specjalnie nad poprawną formą gramatyczną tegoż zapytania. Chcemy uzyskać odpowiedź jak najszybciej, dlatego często precyzujemy zapytanie o dane miasto, czy region np. pozycjonowanie stron Grudziądz. Tym są właśnie słowa kluczowe, które bywają nazywane także frazami kluczowymi. Trafny wybór słów kluczowych pozwala na skuteczne pozycjonowanie. Warto pamiętać, że słowa kluczowe powinny być dobierane do rodzaju i charakteru działalności, firmy, czy produktu, ponieważ tylko wtedy ich skuteczność jest najwyższa. Istnieje kilka rodzajów słów kluczowych takich jak:

  • ogólne, które informują nas wprost o produktach, czy usługach (buty damskie, odzież sportowa),
  • brandowe, czyli te, które odnoszą się do konkretnych marek, czy firm,
  • frazy z długim ogonem – nazywane też long tailami – określają one konkretniej daną usługę czy produkt (skórzane buty damskie, wygodna odzież sportowa).
  • branżowe, czyli te odnoszące się do konkretnych zagadnień z danej dziedziny i branży.

W prawidłowym dobieraniu słów kluczowych najważniejsze jest, by zostały one właściwie dopasowane do działalności, czy konkretnego produktu. W samodzielnym dobieraniu słów kluczowych bardzo pomocne są narzędzia online, takie jak KW Finder, czy  Google Trends.

Ikona

Jak szybko widoczne są efekty pozycjonowania?

Pozycjonowanie, to proces długofalowy, dlatego oczekiwanie na rezultaty po kilku dniach działań, jest zdecydowanie przedwczesne.  Niemożliwe jest wdrożenie wszystkich rozwiązań i działań od razu, ponieważ pozycjonowanie musi być stałe i systematyczne. Warto podkreślić, że dobra agencja SEO szybko reaguje na zmieniające się algorytmy Google, a te zmieniane są około 500-600 razy w ciągu roku. Z tego powodu pierwsze efekty pozycjonowania pojawiają się po kilku, a nawet kilkunastu tygodniach działań. Wiele agencji SEO przyjmuje bezpieczny okres trzech miesięcy, po których widoczne są pierwsze efekty. Oczywiście zależy to od jakości prowadzonych działań, doświadczenia, odpowiedniego reagowania na zmianę algorytmów, a także konkurencyjności fraz kluczowych.  Dlatego stosowanie wyłącznie bezpiecznych i sprawdzonych metod pozwala na uzyskanie znacznie szybszych i bardziej satysfakcjonujących efektów na pozycjonowanie stron Grudziądz.

Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀