fbpx

Pozycjonowanie Katowice

Skuteczna agencja SEO to skuteczne SEO na najwyższe pozycje w Google
Stabilne i skuteczne pozycjonowanie.
Indywidualny opiekun SEO (specjalista).
Wieloletnie doświadczenie w SEO.
Rzetelne comiesięczne raporty prac.

WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ

Kim jestem?

Specjalista SEO z 8 letnim doświadczeniem
CEO w SEMhub / SEO specialist / Specjalista SEO

Mam na imię Michał i jestem doświadczonym SEOwcem z 10-letnim stażem, który na co dzień zajmuje się pozycjonowaniem (SEO) oraz optymalizacją i sklepów internetowych.

Od niemal dekady jestem pasjonatem pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych głównie w Google. Każda osoba, rozmawiająca ze mną na temat SEO, jest zawsze traktowana indywidualnie. Podczas wielu lat mojej kariery wypracowałem działające i skuteczne metody pozycjonowania stron w Katowicach, w całej Polsce, a nawet i w Europie. W swojej ofercie posiadam również możliwość podjęcia konsultacji SEO, w trakcie której porozmawiamy o Twojej aktualnej kondycji strony internetowej i dam Ci dobre wskazówki, na temat zwiększenie ruchu organicznego.

Mam doświadczenie w pozycjonowaniu zwykłych stron internetowych, jak i sklepów zaczynając od branży kwiatowej, a kończąc na modzie ekskluzywnej. 
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!
Michał Jania specjalista SEO w SEMhub

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Kompleksowy audyt SEO Twojej strony internetowej pomoże Ci odnaleźć dziury i błędy, przez które dana strona osiąga słabe wyniki w pozycjonowaniu. Po przeprowadzeniu szczegółowego audytu będę w stanie stworzyć odpowiednią dedykowaną strategię SEO dla Twojej strony internetowej.

Szerokie pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie szerokie, które oferujemy każdemu naszemu klientowi, opiera się o kompleksową analizę i optymalizację serwisu, przygotowanie odpowiednich treści pod kątem SEO, jak i budowanie backlinków, co finalnie przyczynia się do skutecznego pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwania Google.

Analiza i optymalizacja pod kątem słów kluczowych

Dobór odpowiednich słów kluczowych oraz optymalizacja treści pod ich kątem jest elementarną podstawą w celu sukcesywnego pozycjonowania strony internetowej. Polega to na doborze fraz kluczowych, na które chcemy pozycjonować stronę.

Zwiększenie widoczności strony

Poprawa widoczności serwisu polega na zwiększeniu jego widoczności na jak największą ilość słów kluczowych (po wcześniejszej analizie i ich doborze). Codziennie sukcesywnie zwiększany widoczność dziesiątek stron. Posiadamy doświadczenie i wiemy jak zwiększyć również Twojej!

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Jeżeli Twoja strona www spada w wynikach organicznych i jej pozycje lecą w dół, a Ty nie wiesz co jest tego powodem, to napisz do mnie. Mamy bardzo duże doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu problemów i z chęcia pomożemy również Tobie.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Poprawnie linkowanie i jego weryfikacja jest bardzo istotne, aby domena nie została ukarana przez Google. Zajmujemy się tym, odnosząc świetne sukcesy! Odezwij się do mnie, a zweryfikuję aktualną strategię pozyskiwania backlinków! 

Jakościowy i tematyczny link building

Po poprawnej optymalizacji SEO, dobre i wartościowe linkowanie jest jednym z najważniejszych działań w SEO. Pozwala ono wzmocnić domenę, jej autorytet i podnieść pozycje w dłuższej perspektywie czasu.

Analiza i weryfikacja działań

Poszukujesz osoby z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami do weryfikacji aktualnych działań SEO na Twojej stronie www? Napisz lub zadzwoń do mnie, a chętnie pomogę Tobie w tej kwestii!

Dlaczego warto wybrać nas do pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Nie oferujemy trudnej, wielostronicowej umowy na SEO z wieloma kruczkami prawnymi. Wręcz przeciwnie. Nasza umowa na pozycjonowanie jest bardzo krótka i przejrzysta. Chcemy wnosić wartość do Twojej strony www, dlatego jesteśmy w 100% przejrzyści i nie mamy nic do ukrycia!

Wieloletnie doświadczenie

Razem z Sebastianem działamy w SEO od 8 lat. Doświadczenie pozwoliło nam sprawdzić i przetestować wiele rzeczy. Co działa, a co nie. Dzięki temu jesteśmy przygotowani na stworzenie dedykowanej i skutecznej kampanii SEO dla każdego!

Comiesięcznie raportowanie działań

Nasza umowa jest przejrzysta i zamiary również. Dlatego każdego miesiąca wysyłamy raporty naszych prac i działań w obrębie danej strony czy sklepu internetowego do klienta.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Wykorzystywanie dozwolonych technik i skutecznych metod pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wzrostów w wynikach wyszukiwania. Nie wykorzystujemy spamowych i śmieciowych linków w pozycjonowaniu stron.

Elastyczny budżet

Jesteśmy świadomi, że nie wszyscy posiadają ogromny budżet na działania pozycjonerskie. Dlatego staramy się dopasować budżet do możliwości klienta doradzając minima, które są konieczne aby ruszyć do przodu. Każda wycena jest indywidualna.
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!

Portfolio i case study

Na poniższym slajdzie zobaczysz wyniki moich działań SEO u wielu moich klientów. Pozycjonowaniem stron w Katowicach zajmuję się bardzo rzadko - dlatego że klienci, którzy widzą, że moje metody działają prężnie lokalnie bardzo szybko decydują się na poszerzenie obszaru pozycjonowania z Katowic na całą Polskę.
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  sklep z zabawkami - seo case study
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron na Słowacji
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech

Jesteśmy na YouTube!

JAK POZYCJONOWAĆ MAŁE STRONY INTERNETOWE WWW w 2020 ROKU SZYBKO

Jak zrobić AUDYT SEO w mniej niż 30 minut ZA DARMO

JAK POZYCJONOWAĆ SKLEP INTERNETOWY - 8 porad eCommerce SEO

Kontakt

+48 533-411-223michal@semhub.pl
Mam nadzieję, że przekonałem Cię do moich umiejętności pozycjonowania w Katowicach. Jeżeli tak - wykorzystaj formularz kontaktowy poniżej, aby skontaktować się ze mną w sprawie oferty SEO. Możesz również zadzwonić do mnie -  porozmawiamy, a Ty zweryfikujesz moją wiedzę i umiejętności. Niemniej jednak pamiętaj, że tylko doświadczony i uparty SEOwiec będzie w stanie dostarczyć Tobie usługi na najwyższym poziomie, które finalnie przełożą się na wysokie pozycje! 
pozycjonowanie katowice

Pozycjonowanie stron Katowice to proces, który wymaga doświadczenia i umiejętności. Dlatego najlepiej zostawić to zadanie specjalistom od pozycjonowania. Najczęściej nie warto zabierać się za pozycjonowanie na własną rękę, gdyż bez odpowiedniej wiedzy uzyskamy efekt odwrotny od oczekiwanego. Do odpowiedniego pozycjonowania strony należy wykonać poprawną optymalizację serwisu, a dopiero w dalszym etapie działań podjąć content marketing i link building. Dlatego ważnym jest, aby kwestie techniczne i optymalizacyjne wdrażać z pomocą doświadczonego SEOwca. 

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Skuteczne pozycjonowanie pozwoli Ci dotrzeć do nowych sprecyzowanych odbiorców, którzy szukają dokładnie tego co jesteś im w stanie zaoferować. Jest to jeden z najlepszych kanałów pozyskiwania ruchu. Pozycjonowanie stron w Katowicach ma za zadanie podnieść widoczność Twojej strony internetowej na rynku lokalnym a finalnie krajowym a co za tym idzie zwiększyć ruchu organiczny z wyszukiwarek internetowych.

Na czym polega pozycjonowanie ?

Skuteczne pozycjonowanie w Katowicach polega na pełnej optymalizacji serwisu zaczynając od analizy i doboru słów kluczowych, treści zoptymalizowanej pod kątem dobranych słów kluczowych, dobrze zastosowanym wewnętrznym linkowaniu, weryfikacji indeksacji, content marketingu oraz linkbuildingu. W wszystkich wyżej wymienionych kwestiach najważniejsza z nim jest optymalizacja techniczna i contentowa. Dlaczego? Otóż gdy nie wskażemy Google na jakie słowa kluczowe chcemy się wyświetlać oraz nie zoptymalizujemy strony pod ich kątem to jak będziemy w stanie osiągnąć wysokie pozycje na wartościowe dla naszego biznesu słowa kluczowe?

Czy warto pozycjonować stronę internetową?

Oczywiście, że warto pozycjonować stronę internetową. Przykładowo gdy szukasz hydraulika bądź elektryka to co robisz? Albo dzwonisz do znajomych albo wchodzisz na wyszukiwarkę Google i wpisujesz to czego potrzebujesz w danym momencie. Właśnie z tego powodu pozycjonowanie zarówno lokalne jak i krajowe jest bardzo skuteczną metodą pozyskiwania klientów.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Koszt pozycjonowania strony internetowej jest zależny od bardzo wielu czynników takich jak: konkurencyjność niszy czy aktualna kondycja strony www. Dlatego każdy klient dostaje indywidualną wycenę, na którą składa się analiza branży/niszy, sugestie co do minimalnego budżetu wymaganego aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty pozycjonowania oraz liczba roboczogodzin przeznaczona na dany projekt.

 

rocketmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram