fbpx
Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniemTUTAJ

Pozycjonowanie stron Kraków

Skuteczna agencja SEO to skuteczne działania na pierwsze pozycje w Google w Krakowie

Naszym klientom oferujemy dedykowanego opiekuna, który jest specjalistą SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. W naszym portfolio mamy wiele stron i sklepów internetowych, które osiągają stabilne wysokie pozycje w organicznych wynikach Google. Robiąc SEO mamy na uwadze bezpieczeństwo, a swoją pracę co miesiąc raportujemy.

Zaufało nam ponad 100 firm m.in.:

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Darmowa wycena strategii SEO

Kim jesteśmy?

Zespół specjalistów z ponad 8 letnim doświadczeniem w pozycjonowaniu

Agencja SEO w Krakowie złożona ze specjalistów.

Doświadczeni wieloletnim stażem, specjaliści SEO. Na co dzień zajmujemy się strategiczną optymalizacją i pozycjonowaniem stron oraz sklepów internetowych.

Od ponad 8 lat jesteśmy pasjonatami marketingu w wyszukiwarkach internetowych czyli tzw. pozycjonowaniu stron w Google. Każdy klient SEMhub'a może liczyć na indywidualne podejście do Jego biznesu i strony internetowej. W czasie wielu lat pracy wypracowaliśmy skuteczne taktyki nie tylko pozycjonowania stron w Krakowie, ale i całej Polsce jak i SEO w Słowacji, Czechach, Niemczech czy Węgrzech. Oferujemy indywidualne strategie i konsultacje SEO. Projekty zawsze realizujemy, aż do skutku - czyli uzyskania satysfakcjonujących wyników w pozycjonowaniu stron w Google.

Oferujemy również pozycjonowanie lokalne w Krakowie, co może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży w danym rejonie.

Jesteśmy doświadczeni w pozycjonowaniu zarówno stron, jak i sklepów internetowych z wielu branż jak moda, motoryzacja, produkty ekskluzywne i wiele innych.

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Kompleksowy audyt SEO Twojej strony internetowej, pomoże Ci odnaleźć dziury i błędy, przez które dana strona osiąga słabe wynik w pozycjonowaniu. Po przeprowadzeniu szczegółowego audytu będę w stanie stworzyć odpowiednią dedykowaną strategię SEO dla Twojej strony internetowej.

Szerokie pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie szerokie, które oferujemy każdemu naszemu klientowi, opiera się o kompleksową analizę i optymalizację serwisu, przygotowanie odpowiednich treści pod kątem SEO, jak i budowanie backlinków, co finalnie przyczynia się do skutecznego pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwania Google.

Analiza i optymalizacja pod kątem słów kluczowych

Dobór odpowiednich słów kluczowych oraz optymalizacja treści pod ich kątem jest elementarną podstawą w celu sukcesywnego pozycjonowania stron internetowej. Polega to na doborze fraz kluczowych, na które chcemy pozycjonować stronę.

Zwiększenie widoczności strony

Poprawa widoczności serwisu polega na zwiększeniu jego widoczności na jak największą ilość słów kluczowych (po wcześniejszej analizie i ich doborze). Codziennie sukcesywnie zwiększany widoczność dziesiątek stron. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i możemy zwiększyć również widoczność Twojej!

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Jeżeli Twoja strona www spada w wynikach organicznych, jej pozycje lecą w dół, a Ty nie wiesz co jest tego powodem, to skontaktuj się ze mną. Mamy wieloletnie doświadczenie i z chęcia pomożemy Ci rozwiązać Twój problem.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Poprawnie linkowanie i jego weryfikacja jest bardzo istotne, aby domena rosła i nie została ukarana przez Google. Zajmujemy się tym od lat, stale odnosząc liczne sukcesy! Odezwij się do mnie, a zweryfikuję aktualną strategię pozyskiwania backlinków!

Jakościowy i tematyczny link building

Po poprawnej optymalizacji SEO, dobre i wartościowe linkowanie jest kolejną z najważniejszych działań w SEO. Pozwala ono wzmocnić domenę, jej autorytet i podnieść pozycje w dłuższej perspektywie czasu.

Analiza i weryfikacja działań

Poszukujesz osoby z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami do wweryfiakacji aktualnych działań SEO na Twojej stronie www? Napisz lub zadzwoń do mnie, a chętnie pomogę Tobie w tej kwestii!

Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀

Dlaczego warto wybrać nas do
pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Nie oferujemy trudnej, wielostronicowej umowy na SEO, z wieloma kruczkami prawnymi. Wręcz przeciwnie. Nasza umowa na pozycjonowanie jest bardzo krótka i przejrzysta. Chcemy wnosić wartość do Twojej strony www, dlatego jesteśmy w 100% przejrzyści i nie mamy nic do ukrycia!

Wieloletnie doświadczenie

Razem z Sebastianem działamy w SEO od 8 lat. Doświadczenie pozwoliło nam sprawdzić i przetestować wiele rzeczy. Doskonale wiemy co działa, a co nie. Dzięki temu, jesteśmy przygotowani na stworzenie dedykowanej i skutecznej kampanii SEO dla każdego!

Comiesięcznie raportowanie działań

Nasza umowa jest przejrzysta i zamiary również. Dlatego każdego miesiąca wysyłamy raporty naszych prac i działań w obrębie danej strony czy sklepu internetowego do klienta.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Wykorzystywanie dozwolonych technik i skutecznych metod pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wzrostów w wynikach wyszukiwania. Nie wykorzystujemy spamowych i śmieciowych linków w pozycjonowaniu stron.

Elastyczny budżet

Jesteśmy świadomi, że nie wszyscy posiadają ogromny budżet na działania pozycjonerskie. Dlatego staramy się dopasować budżet do możliwości klienta doradzając minima, które są konieczne aby ruszyć do przodu. Każda wycena jest indywidualna.

Zobacz nasze Case Studies

Poniżej możesz zobaczyć wyniki naszych działań. Wzrosty widoczności domen z branży modowej czy samochodowej. Za sobą mam wiele sukcesywnie zakończonych projektów SEO. Zajmuję się nie tylko pozycjonowaniem w Krakowie ale również ogólnokrajowo i globalnie. Jeżeli przekonałem Cię do tego co potrafię - skontaktuj się ze mną :)

Pozycjonowanie stron - Portfolio

Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
Pozycjonowanie stron na Słowacji
Wyniki pozycjonowania stron
Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
sklep z zabawkami - seo case study
pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Darmowa wycena strategii SEO

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Przekonałem Cię na pozycjonowanie w Krakowie lub innej okolicy? Skontaktuj się ze mną. Wyślij zapytanie  o ofertę na usługi SEO wykorzystując poniższy formularz, a w ciągu trzech dni odpowiem na Twoje zapytanie. Pamiętaj również, że stabilne i sukcesywne rezultaty w pozycjonowaniu strony internetowej zapewni Tobie tylko doświadczony specjalista SEO. Nie sztuką jest przepalić pieniądze na reklamę, lecz zrobić z niej pożytek dla swojego biznesu!

Darmowa wycena strategii SEO

Ikona

Pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie stron internetowych to wymagający doświadczenia proces, który warto zlecić specjalistom. Nie warto zabierać się za niego na własną rękę, ponieważ w takiej sytuacji bardzo łatwo o uzyskanie efektu odwrotnego do zamierzonego. Na szczęście na rynku funkcjonują profesjonalne agencje, które oferują tego rodzaju usługi.

Ikona

Pozycjonowanie stron w Krakowie - na czym polega?

Podstawową kwestią w pozycjonowaniu stron www jest Audyt SEO. Tylko szczegółowo przeprowadzona analiza strony pomoże trafnie zdiagnozować i rozwiązać problemy wpływające na niską pozycję witryny w wyszukiwarce. Na jego podstawie możliwe jest określenie działań, jakie należy podjąć, aby strona była bardziej widoczna w wyszukiwarkach internetowych. W pozycjonowaniu istotny jest też dobór odpowiednich słów kluczowych na stronie i wyselekcjonowanie najbardziej rentownych produktów do promowania. Pomoże to zwiększyć zysk przedsiębiorcy z podejmowanych działań promocyjnych na stronie. Wszystko to sprawia, że pozycjonowanie sprawdza się doskonale nie tylko na blogach czy stronach wizytówkacsh, ale również w sklepach internetowych.

Ikona

Pozycjonowanie lokalne w Krakowie - czy warto?

W zależności od prowadzonego biznesu ważne jest, aby istniała możliwość pozycjonowania strony internetowej lokalnie. Wiele firm prowadzi swój biznes wyłącznie na terenie Krakowa. To powoduje, że chcą one pozycjonować się wyłącznie lokalnie, dlatego istotne jest, aby oferta agencji obejmowała, także taki wariant. Pozycjonowanie lokalne kluczowe jest przede wszystkim w branżach usługowych na przykład w pozycjonowaniu stron internetowych zakładów fryzjerskich, warsztatów samochodowych czy salonów fryzjerskich. Jeżeli trafiłeś tutaj wpisując w Google „pozycjonowanie Kraków” lub „agencja SEO Kraków” to będzie to dla Ciebie najlepszą odpowiedzią na to pytanie!

Ikona

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszt pozycjonowania strony internetowej są zależne od bardzo wielu czynników. Każda branża jest indywidualna i cechuje się swoją konkurencyjnością dlatego każda wycena jest robiona indywidualnie. Jeżeli jesteś zainteresowany pozycjonowanie strony internetowej w Krakowie to napisz do mnie wykorzystując formularz kontaktowy poniżej. Oferuję darmową 15 minutową konsultację SEO, w trakcie której postaram się Tobie pomóc w podjęciu decyzji odnośnie działań marketingowych.

Ikona

Czym jest rozbudowa treści i pozyskiwanie ruchu organicznego.

W pozycjonowaniu stron istotna jest prawidłowa rozbudowa treści. Musi mieć ona charakter merytoryczny. Istotne jest, aby teksty były odpowiednio konstruowane i miały charakter specjalistyczny. Tylko wtedy możliwe będzie, że klient zechce dłużej pozostać na stronie, a następnie postanowi skorzystać z usług firmy. Znaczenie ma, także sposób pozyskiwania ruchu na stronę. Ważne jest, aby był on maksymalnie naturalny, co ma niemarginalne znaczenie.

Ikona

Pozycjonowanie stron w Krakowie, a konwersja.

Pozycjonowanie stron www powinno obejmować, także optymalizacje konwersji. To kluczowy czynnik, który wpływa znacząco na rentowność tego rodzaju działań dla klienta. Zwiększenie konwersji ma bezpośredni wpływ na wielkość sprzedaży produktów. Warto zadbać o to, aby była ona maksymalnie wysoka. W końcu najistotniejsze jest, aby widoczny był odpowiedni efekt.

Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀