fbpx

Pozycjonowanie Kraków

Skuteczna agencja SEO to skuteczne działania na pierwsze pozycje w Google w Krakowie
Stabilne i skuteczne pozycjonowanie.
Indywidualny opiekun SEO (specjalista).
Wieloletnie doświadczenie w SEO.
Rzetelne comiesięczne raporty prac.

WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ w Krakowie

Kim jestem?

Specjalista SEO z 8 letnim doświadczeniem
CEO w SEMhub / SEO specialist

Doświadczony wieloletnim stażem, specjalista SEO. Na co dzień zajmuje się profesjonalną optymalizacją i pozycjonowaniem stron oraz sklepów internetowych.

Od ponad 10 lat jestem pasjonatem marketingu w wyszukiwarkach internetowych czyli tzw. pozycjonowaniu stron w Google. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście do Jego biznesu i strony internetowej. W czasie wielu lat pracy wypracowałem skuteczne taktyki nie tylko pozycjonowania stron w Krakowie, ale i całej Polsce jak i SEO w Słowacji, Czechach, Niemczech czy Węgrzech. Oferuję indywidualne konsultacje SEO. Projekty zawsze realizuję, aż do skutku - czyli uzyskania satysfakcjonujących wyników w pozycjonowaniu stron w Google.

Oferuję również pozycjonowanie lokalne w Krakowie, co może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży w danym rejonie.

Jestem doświadczony w pozycjonowaniu zarówno stron, jak i sklepów internetowych z wielu branż jak moda, motoryzacja, produkty ekskluzywne i wiele innych.
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!
Michał Jania specjalista SEO w SEMhub

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Kompleksowy audyt SEO Twojej strony internetowej, pomoże Ci odnaleźć dziury i błędy, przez które dana strona osiąga słabe wynik w pozycjonowaniu. Po przeprowadzeniu szczegółowego audytu będę w stanie stworzyć odpowiednią dedykowaną strategię SEO dla Twojej strony internetowej.

Szerokie pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie szerokie, które oferujemy każdemu naszemu klientowi, opiera się o kompleksową analizę i optymalizację serwisu, przygotowanie odpowiednich treści pod kątem SEO, jak i budowanie backlinków, co finalnie przyczynia się do skutecznego pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwania Google.

Analiza i optymalizacja pod kątem słów kluczowych

Dobór odpowiednich słów kluczowych oraz optymalizacja treści pod ich kątem jest elementarną podstawą w celu sukcesywnego pozycjonowania stron internetowej. Polega to na doborze fraz kluczowych, na które chcemy pozycjonować stronę.

Zwiększenie widoczności strony

Poprawa widoczności serwisu polega na zwiększeniu jego widoczności na jak największą ilość słów kluczowych (po wcześniejszej analizie i ich doborze). Codziennie sukcesywnie zwiększany widoczność dziesiątek stron. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i możemy zwiększyć również widoczność Twojej!

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Jeżeli Twoja strona www spada w wynikach organicznych, jej pozycje lecą w dół, a Ty nie wiesz co jest tego powodem, to skontaktuj się ze mną. Mamy wieloletnie  doświadczenie i z chęcia pomożemy Ci rozwiązać Twój problem. 

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Poprawnie linkowanie i jego weryfikacja jest bardzo istotne, aby domena rosła i nie została ukarana przez Google. Zajmujemy się tym od lat, stale odnosząc liczne sukcesy! Odezwij się do mnie, a zweryfikuję aktualną strategię pozyskiwania backlinków! 

Jakościowy i tematyczny link buildingu

Po poprawnej optymalizacji SEO, dobre i wartościowe linkowanie jest kolejną z najważniejszych działań w SEO. Pozwala ono wzmocnić domenę, jej autorytet i podnieść pozycje w dłuższej perspektywie czasu.

Analiza i weryfikacja działań

Poszukujesz osoby z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami do wweryfiakacji aktualnych działań SEO na Twojej stronie www? Napisz lub zadzwoń do mnie, a chętnie pomogę Tobie w tej kwestii!

Dlaczego warto wybrać nas do pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Nie oferujemy trudnej, wielostronicowej umowy na SEO, z wieloma kruczkami prawnymi. Wręcz przeciwnie. Nasza umowa na pozycjonowanie jest bardzo krótka i przejrzysta. Chcemy wnosić wartość do Twojej strony www, dlatego jesteśmy w 100% przejrzyści i nie mamy nic do ukrycia!

Wieloletnie doświadczenie

Razem z Sebastianem działamy w SEO od 8 lat. Doświadczenie pozwoliło nam sprawdzić i przetestować wiele rzeczy. Doskonale wiemy co działa, a co nie. Dzięki temu, jesteśmy przygotowani na stworzenie dedykowanej i skutecznej kampanii SEO dla każdego!

Comiesięcznie raportowanie działań

Nasza umowa jest przejrzysta i zamiary również. Dlatego każdego miesiąca wysyłamy raporty naszych prac i działań w obrębie danej strony czy sklepu internetowego do klienta.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Wykorzystywanie dozwolonych technik i skutecznych metod pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wzrostów w wynikach wyszukiwania. Nie wykorzystujemy spamowych i śmieciowych linków w pozycjonowaniu stron.

Elastyczny budżet

Jesteśmy świadomi, że nie wszyscy posiadają ogromny budżet na działania pozycjonerskie. Dlatego staramy się dopasować budżet do możliwości klienta doradzając minima, które są konieczne aby ruszyć do przodu. Każda wycena jest indywidualna.
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!

Portfolio i case study

Poniżej możesz zobaczyć wyniki naszych działań. Wzrosty widoczności domen z branży modowej czy samochodowej. Za sobą mam wiele sukcesywnie zakończonych projektów SEO. Zajmuję się nie tylko pozycjonowaniem w Krakowie ale również ogólnokrajowo i globalnie. Jeżeli przekonałem Cię do tego co potrafię - skontaktuj się ze mną :)
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  sklep z zabawkami - seo case study
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron na Słowacji
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech

Jesteśmy na YouTube!

JAK POZYCJONOWAĆ MAŁE STRONY INTERNETOWE WWW w 2020 ROKU SZYBKO

Jak zrobić AUDYT SEO w mniej niż 30 minut ZA DARMO

JAK POZYCJONOWAĆ SKLEP INTERNETOWY - 8 porad eCommerce SEO

Kontakt

+48 533-411-223michal@semhub.pl
Przekonałem Cię na pozycjonowanie w Krakowie lub innej okolicy? Skontaktuj się ze mną. Wyślij zapytanie  o ofertę na usługi SEO wykorzystując poniższy formularz, a w ciągu trzech dni odpowiem na Twoje zapytanie. Pamiętaj również, że stabilne i sukcesywne rezultaty w pozycjonowaniu strony internetowej zapewni Tobie tylko doświadczony specjalista SEO. Nie sztuką jest przepalić pieniądze na reklamę, lecz zrobić z niej pożytek dla swojego biznesu!
Pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie stron internetowych to wymagający doświadczenia proces, który warto zlecić specjalistom. Nie warto zabierać się za niego na własną rękę, ponieważ w takiej sytuacji bardzo łatwo o uzyskanie efektu odwrotnego do zamierzonego. Na szczęście na rynku funkcjonują profesjonalne agencje, które oferują tego rodzaju usługi.

Pozycjonowanie stron w Krakowie - na czym polega?

Podstawową kwestią w pozycjonowaniu stron www jest Audyt SEO. Tylko szczegółowo przeprowadzona analiza strony pomoże trafnie zdiagnozować i rozwiązać problemy wpływające na niską pozycję witryny w wyszukiwarce. Na jego podstawie możliwe jest określenie działań, jakie należy podjąć, aby strona była bardziej widoczna w wyszukiwarkach internetowych. W pozycjonowaniu istotny jest też dobór odpowiednich słów kluczowych na stronie i wyselekcjonowanie najbardziej rentownych produktów do promowania. Pomoże to zwiększyć zysk przedsiębiorcy z podejmowanych działań promocyjnych na stronie. Wszystko to sprawia, że pozycjonowanie sprawdza się doskonale nie tylko na blogach czy stronach wizytówkacsh, ale również w sklepach internetowych.

Pozycjonowanie lokalne w Krakowie - czy warto?

W zależności od prowadzonego biznesu ważne jest, aby istniała możliwość pozycjonowania strony internetowej lokalnie. Wiele firm prowadzi swój biznes wyłącznie na terenie Krakowa. To powoduje, że chcą one pozycjonować się wyłącznie lokalnie, dlatego istotne jest, aby oferta agencji obejmowała, także taki wariant. Pozycjonowanie lokalne kluczowe jest przede wszystkim w branżach usługowych na przykład w pozycjonowaniu stron internetowych zakładów fryzjerskich, warsztatów samochodowych czy salonów fryzjerskich. Jeżeli trafiłeś tutaj wpisując w Google "pozycjonowanie Kraków" lub "agencja SEO Kraków" to będzie to dla Ciebie najlepszą odpowiedzią na to pytanie!

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszt pozycjonowania strony internetowej są zależne od bardzo wielu czynników. Każda branża jest indywidualna i cechuje się swoją konkurencyjnością dlatego każda wycena jest robiona indywidualnie. Jeżeli jesteś zainteresowany pozycjonowanie strony internetowej w Krakowie to napisz do mnie wykorzystując formularz kontaktowy poniżej. Oferuję darmową 15 minutową konsultację SEO, w trakcie której postaram się Tobie pomóc w podjęciu decyzji odnośnie działań marketingowych.

Czym jest rozbudowa treści i pozyskiwanie ruchu organicznego.

W pozycjonowaniu stron istotna jest prawidłowa rozbudowa treści. Musi mieć ona charakter merytoryczny. Istotne jest, aby teksty były odpowiednio konstruowane i miały charakter specjalistyczny. Tylko wtedy możliwe będzie, że klient zechce dłużej pozostać na stronie, a następnie postanowi skorzystać z usług firmy. Znaczenie ma, także sposób pozyskiwania ruchu na stronę. Ważne jest, aby był on maksymalnie naturalny, co ma niemarginalne znaczenie.

Pozycjonowanie stron w Krakowie, a konwersja.

Pozycjonowanie stron www powinno obejmować, także optymalizacje konwersji. To kluczowy czynnik, który wpływa znacząco na rentowność tego rodzaju działań dla klienta. Zwiększenie konwersji ma bezpośredni wpływ na wielkość sprzedaży produktów. Warto zadbać o to, aby była ona maksymalnie wysoka. W końcu najistotniejsze jest, aby widoczny był odpowiedni efekt.

rocketmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram