Godziny pracy: Pn - Pt 09:00-18:00
Email michal@semhub.pl Zadzwoń! 533-411-223

Pozycjonowanie lokalne

wraz z SEMhub

Pozycjonowanie lokalne to nic innego jak zwiększenie widoczności strony www i biznesu na obszarze lokalnym. Jest to świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy świadczą swoje usługi lokalnie.

pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne to nic innego jak szereg działań mających na celu zwiększenie widoczności i sprzedaży w danym regionie, mieście czy dzielnicy. Z tego powodu lokalne seo jest  poleca dla branż usługowych oraz mniejszych sklepów chcących sprzedawać swoje produkty na małym lokalnym obszarze.

Proces pozycjonowania lokalnego niewiele różni się od pozycjonowania szerokiego czy tradycyjnego na określone frazy kluczowe. W SEO lokalnym jest kilka elementów, które go wyróżniają tj:

  • geolokalizacja
  • adres działalności
  • zapytanie geolokalizowane
  • odległość usługi od miejsca, z którego użytkownik wyszukuje 
lokalne seo

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne to świetne rozwiązanie dla lokalnych usług i biznesów. Ponad 80% ludzi szukając jakiejkolwiek usługi korzysta z wyszukiwarki Google. Od ponad roku dla usług lokalnych tj. elektryk, mechanik czy adwokat na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania pokazuje się mapa Google wraz z wynikami trzech firm lokalnych. Jest to jeden z elementów sukcesywnego pozycjonowania lokalnego.

Social Media Analysis

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec id elit non mi porta gravida at

analiza danych

Analiza danych Big Data

Nasze działania opieramy na analizie dużej ilości danych pozyskiwanych z domen konkurencyjnych przy użyciu najlepszych narzędzi SEO na rynku.

SEO dla urządzeń mobilnych

Odkąd Google wprowadziło aktualizację pt „Mobile First Index” zwracamy szczególną uwagę na mobilną wersje stron internetowych, tak aby roboty mogły sprawnie je crawlować.

wysokie pozycje

Wysokie pozycje

Naszym zdaniem jest podnieść jak najbardziej pozycję oraz całkowitą widoczność domeny w lokalnych wynikach wyszukiwania – robimy to bardzo skutecznie.

poprawa konwersji

Lepsza sprzedaż

Działania Lokalnego SEO mają na celu zwiększenie widoczności domeny w lokalnych wynikach wyszukiwania Google oraz zwiększenie ruchu organicznego – co za tym idzie – zwiększenie sprzedaży!

1000
Klientów
1000
Zoptymalizowanych stron
0%
Satysfakcji
0
Lat na rynku
dobór słów kluczowych

Dobór fraz kluczowych

Dobór odpowiednich słów kluczowych dla lokalnego biznesu to elementarny i najważniejszy proces podczas optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej.

analiza konkurencji seo

Analiza techniczna konkurencji

Dokładna analiza domen konkurencji pozwala na dobór skutecznej strategii pozycjonowania oraz bardziej trafną optymalizację strony pod kątem słów kluczowych.

budowanie backlinkow

Link Building / Content Marketing

Budowa linków do strony docelowej to jeden z najważniejszych procesów pozwalający na wzrost „mocy” domeny a następnie pozwalający na zdobywanie coraz lepszych pozycji na frazy kluczowe.

Analiza danych

Analiza działań SEO konkurencji

Analiza działań konkurencji ma na celu odnalezienie jak najlepszej i najszybszej drogi do wysokich pozycji na wybrane słowa kluczowe.

O pozycjonowaniu lokalnym

Pozycjonowanie stron lub sklepów internetowych na frazy ogólne tj „elektryk” czy „hydraulik” jest bardzo ciężkie, kosztowne i czasochłonne z powodu ugruntowanej pozycji wielu klientów, którzy istnieją na rynku od wielu lat. Z pomocą przychodzi pozycjonowanie lokalne. Polega ono na zwiększeniu widoczności domeny dla lokalnych wyników wyszukiwania dla najbliższych lokalizacji. Takie działanie jest znacznie prostsze, mniej kosztowne i zajmuje znacznie mniej czasu w porównaniu do wyżej wymienionego. Warto również dodać, że pozycjonowanie lokalne ma masę zalet tj. bezpośrednie docieranie do klientów.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania odnośnie SEO bądź pozycjonowania? A może chcesz skorzystać z naszych usług? Nie czekaj i zadzwoń do mnie. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i postaramy się zaspokoić 😉

 Email michal@semhub.pl

 Zadzwoń! 533-411-223