fbpx
semhub - pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie lokalne

razem z SEMhub

Pozycjonowanie lokalne to nic innego jak zwiększenie widoczności strony www i biznesu na obszarze lokalnym. Jest to świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy świadczą swoje usługi lokalnie.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne to nic innego jak szereg działań mających na celu zwiększenie widoczności i sprzedaży w danym regionie, mieście czy dzielnicy. Z tego powodu lokalne seo jest poleca dla branż usługowych oraz mniejszych sklepów chcących sprzedawać swoje produkty na małym lokalnym obszarze.
Proces pozycjonowania lokalnego niewiele różni się od pozycjonowania szerokiego czy tradycyjnego na określone frazy kluczowe. W SEO lokalnym jest kilka elementów, które go wyróżniają tj:
- geolokalizacja
- adres działalności
- zapytanie geolokalizowane
- odległość usługi od miejsca, z którego użytkownik wyszukuje
Telefon
Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!

533-411-223
E-mail
Dłuższe zapytanie? Napisz do nas wiadomość!

michal@semhub.pl
Lokalizacja
Poręba 182,
32-425 Trzemeśnia

Zobacz na mapach Google

Lokalne SEO

Pozycjonowanie lokalne to świetne rozwiązanie dla lokalnych usług i biznesów. Ponad 80% ludzi szukając jakiejkolwiek usługi korzysta z wyszukiwarki Google. Od ponad roku dla usług lokalnych tj. elektryk, mechanik czy adwokat na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania pokazuje się mapa Google wraz z wynikami trzech firm lokalnych. Jest to jeden z elementów sukcesywnego pozycjonowania lokalnego.

lokalne SEO

Oferujemy rozwiązania
których ludzie potrzebują!

200+
Zakończonych Projektów
7+
Lat Doświadczenia
21+
Zadowolonych klientów
5
Członków Zespołu

O pozycjonowaniu lokalnym

Pozycjonowanie stron lub sklepów internetowych na frazy ogólne tj „elektryk” czy „hydraulik” jest bardzo ciężkie, kosztowne i czasochłonne z powodu ugruntowanej pozycji wielu klientów, którzy istnieją na rynku od wielu lat. Z pomocą przychodzi pozycjonowanie lokalne. Polega ono na zwiększeniu widoczności domeny dla lokalnych wyników wyszukiwania dla najbliższych lokalizacji. Takie działanie jest znacznie prostsze, mniej kosztowne i zajmuje znacznie mniej czasu w porównaniu do wyżej wymienionego. Warto również dodać, że pozycjonowanie lokalne ma masę zalet tj. bezpośrednie docieranie do klientów.
Dobór fraz kluczowych

Dobór fraz kluczowych

Dobór odpowiednich słów kluczowych dla lokalnego biznesu to elementarny i najważniejszy proces podczas optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej.
Analiza techniczna konkurencji

Analiza techniczna konkurencji

Dokładna analiza domen konkurencji pozwala na dobór skutecznej strategii pozycjonowania oraz bardziej trafną optymalizację strony pod kątem słów kluczowych.
Link Building i Content Marketing

Link Building / Content Marketing

Budowa linków do strony docelowej to jeden z najważniejszych procesów pozwalający na wzrost „mocy” domeny a następnie pozwalający na zdobywanie coraz lepszych pozycji na frazy kluczowe.
Analiza działań SEO konkurencji

Analiza działań SEO konkurencji

Analiza działań konkurencji ma na celu odnalezienie jak najlepszej i najszybszej drogi do wysokich pozycji na wybrane słowa kluczowe.

Umów się na konsultację

ZACZYNAJMY!

Skontaktuj się  z nami!

Masz pytania odnośnie SEO bądź pozycjonowania? A może chcesz skorzystać z naszych usług? Nie czekaj i zadzwoń do mnie. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i postaramy się je zaspokoić 😉
Email :
michal@semhub.pl
Zadzwoń!
533-411-223

    envelopelicenseusersphone-handsetlocationcoffee-cupmustachearrow-downmenu-circlecross-circle
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram