fbpx
Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniemTUTAJ

Pozycjonowanie stron Lublin

Skuteczna agencja SEO w Lublinie to skuteczne pozycjonowanie stron na wysokie pozycje w TOP10 w Google lokalnym i globalnym!

Naszym klientom oferujemy dedykowanego opiekuna, który jest specjalistą SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. W naszym portfolio mamy wiele stron i sklepów internetowych, które osiągają stabilne wysokie pozycje w organicznych wynikach Google. Robiąc SEO mamy na uwadze bezpieczeństwo, a swoją pracę co miesiąc raportujemy.

Zaufało nam ponad 100 firm m.in.:

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Darmowa wycena strategii SEO

Kim jestem?

Wieloletni specjalista od SEO i pozycjonowania stron www

Specjalista pozycjonowania stron / Freelancer SEO / CEO w SEMhub

Od pełnych 10 lat zajmuję się szeroko pojętym pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych w Lublinie i nie tylko. Zaczynając od aspektów technicznych, przez analizę contentu i dobór słów kluczowych do linkbuildingu w celu wzmocnienia domeny. Wszystkie projekty, spod mojej ręki wciąż sukcesywnie pną się w górę w wynikach wyszukiwania w Google. Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany dobrym SEO i sukcesywnym wzrostem w wynikach organicznych swojej strony lub sklepu internetowego - skontaktuj się ze mną za pomocą formularzu kontaktowego!

Wciąż Cię nie przekonałem? Zjedź niżej i dowiedz się więcej o mnie!

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona nie osiąga wysokiej pozycji w Google? Wykonam dla Ciebie szczegółowy audyt Twojej witryny internetowej, dzięki czemu dowiem się, co sprawia, że jej pozycjonowanie jest ciągle nieskuteczne. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaproponuje zmiany, które sprawią, że Twoja strona zacznie osiągać coraz wyższe pozycje w Google.

Szerokie pozycjonowanie stron

Oferuję pozycjonowanie zawierające szeroki audyt, dostarczenie treści wysokiej jakości, a także skuteczne linkowanie. Dzięki szerokiemu pozycjonowaniu Twoja strona zacznie być widoczna na jak największą ilość słów kluczowych!

Analiza i optymalizacja pod kątem słów kluczowych

W branży SEO popularne jest powiedzenie ,,content is king’’. Odpowiedni dobór słów kluczowych jest niezmiernie ważny, ponieważ bezpośrednio wpływa na potencjał wyszukiwalności. Przeanalizuję słowa kluczowe na Twojej witrynie i odpowiednio je zoptymalizuje.

Zwiększenie widoczności strony

Posiadanie własnej strony internetowej jest bezcelowe, jeśli nie odwiedza jej nikt. Jeżeli Twoja strona jest słabo widoczna w sieci i chcesz, byś w końcu zaczął być widoczny w sieci, to zaufaj mojemu wieloletniemu doświadczeniu w pozycjonowaniu. Dzięki sprawdzonym metodom wywinduje Twoją stronę na najwyższe pozycje.

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Jeżeli obserwujesz niepokojące spadki ruchu na Twojej stronie, to jest to jeden z pierwszych symptomów oznaczających słabe pozycjonowanie. Przeanalizuję dlaczego tak się dzieje i powiem Ci, jakie rozwiązania należy wprowadzić, by Twoja witryna zaczęła dobrze się pozycjonować.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Linki są jednym z ważniejszych elementów pozycjonowania, ponieważ pomagają na zbudowanie mocnego wizerunku w oczach botów Google. Sprawdzę Twoją obecną strategię linkowania i zaproponuje Ci zmiany, które przyczynią się do lepszej pozycji Twojej witryny w Google.

Jakościowy i tematyczny link building

Wartościowe linki mają wielki wpływ na to, jak Twoją stronę postrzega Google. Zbuduję razem z Tobą bazę linków tematycznych wysokiej jakości.

Analiza i weryfikacja działań

Pozycjonowanie Twoje strony, które obecnie trwa, jest według Ciebie zbyt słabe i niesatysfakcjonujące? W SEO najważniejszy jest profesjonalizm i stosowanie bezpiecznych metod pozycjonowania, dlatego mogę przeanalizować dla Ciebie dotychczasowe działania SEO i wskazać, co jest nie tak.

Bezpłatna analiza SXO i rozmowa

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀
Do dzieła!

Dlaczego warto wybrać nas do
pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Krótka i przejrzysta umowa na czas nieokreślony zapewnia komfortową współpracę, gdyż nikt z nas nie lubi zawiłych i pokrętnych umów zawierających podejrzane kruczki. Stawiam na najwyższy poziom zaufania między mną a klientem.

Wieloletnie doświadczenie

Pozycjonowaniem zajmuje się niemalże dekadę, przez co dogłębnie poznałem już branżę SEO. Stosuje wyłącznie sprawdzone, bezpiecznie i dozwolone metody pozycjonowania, ponieważ wiem, że tylko w ten sposób można trwale i rzetelnie wypozycjonować Twoją stronę.

Comiesięcznie raportowanie działań

To naturalne, że chcesz wiedzieć, na jakim etapie jest pozycjonowanie Twojej strony internetowej. Z tego powodu wszyscy moi klienci dostają comiesięczny raport działań. Dzięki temu doskonale wiesz, gdzie Twoja strona jest obecnie i dokąd zmierza.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Nie korzystam ze śmieciowych linków, ponieważ wiem, że tylko sprawdzone metody pozwolą na systematyczne i skuteczne pozycjonowanie Twojej strony. Dzięki temu Twoja strona systematycznie i nieprzerwanie pnie się w kierunku najwyższych pozycji w Google.

Elastyczny budżet

Wiele osób błędnie uważa, że pozycjonowanie nie jest dla nich, gdyż jest zbyt kosztowne. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i dostosowuje szerokość działań, do budżetu danego klienta.

Zobacz nasze Case Studies

Pozycjonowanie oraz branża SEO jest dla mnie nie tylko pracą, ale także i pasją. Dzięki temu każde nowe zlecenie jest dla mnie wyzwaniem, dlatego każdego klienta traktuje indywidualnie. Dekada w branży sprawiła, że znam ją od podszewki, dzięki czemu wiem, jak skutecznie pozycjonować Twoją stronę internetową. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron w Lublin, to dobrze znam rynek lokalny, ponieważ miałem już klientów z tego regionu Polski, dlatego dobrze wiem, jak skutecznie wypozycjonować Twoją stronę.

Pozycjonowanie stron - Portfolio

Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
Pozycjonowanie stron na Słowacji
Wyniki pozycjonowania stron
Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
sklep z zabawkami - seo case study
pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Darmowa wycena strategii SEO

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Od skutecznego pozycjonowania Twojej strony internetowej dzieli Cię już wyłącznie poniższy formularz kontaktowy. Wypełnij go czym prędzej i zacznijmy windować Twoją stronę na najwyższe pozycje w Google. Dzięki mojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu pozycjonowanie stron w Lublinie jest skuteczne, systematyczne i owocne. Skontaktuj się ze mną, ponieważ wysoka pozycja Twojej strony w Google pozwoli Ci na jeszcze większy sukces!

Darmowa wycena strategii SEO

Ikona

Pozycjonowanie stron Lublin

Pozycjonowanie Stron Lublin

Ikona

SEO- co to oznacza i do czego służy.

SEO, czyli Seach Ergine Optimization jest działaniem, które ma doprowadzić do wyniesienia strony na jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce internetowej, dla konkretnych fraz i słów kluczowych. Proces ten ma charakter wieloetapowy i oznacza systematyczne, długofalowe działanie.

Większość osób, prowadzących blogi lub e-sklepy tkwi w złudnym przekonaniu, że samo pojawienie się ich sklepu lub strony w górnych wynikach wyszukiwania, gwarantuje już dużą ilość wejść lub wysoką sprzedaż. Jednakże potencjalny Klient musi być przekonany, że właśnie na Twojej stronie lub w Twoim sklepie znajdzie to czego szuka. Zatem samo zajęcie wysokich pozycji w wyszukiwarkach, nie jest jednoznaczne z osiągnięciem sukcesu sprzedażowego. Proces SEO powinien doprowadzić do takiego zoptymalizowania strony, by pokierować potencjalnego Klienta, tak by zechciał on odwiedzić Twoją witrynę.

W tym celu wykonuje się gruntowne analizy serwisu, poszukuje się ewentualnych błędów i usterek, a dodatkowo analizuje się najodpowiedniejszy dobór słów i fraz kluczowych, już pod docelowe podstrony. Dopiero w następnej kolejności przygotowywana jest pełna strategia pozycjonowania.

Ikona

SEO, krótkie podsumowanie.

 • Konkludując, działania SEO mają za zadanie budować widoczność strony, ale głównym celem SEO jest pozyskiwanie ruchu z bezpłatnych wyników wyszukiwania.
 • Są to działania niezmiernie ważne i niezbędne do osiągnięcia sukcesu sprzedażowego zarówno w przypadku firm ogólnopolskich jak i przede wszystkim lokalnych.
 • Działania SEO stanowią receptę na pozyskanie większej liczby potencjalnych Klientów i zwiększenie ruchu na stronie.

Dzięki skutecznym manewrom uzyskasz:

 • rozpoznawalność, ponieważ Twoja firma będzie kojarzona przez ciągle rosnącą ilość internautów, odwiedzających Twoją stronę.
 • Dotrzesz do nowych, wiernych Klientów, a tym samym w końcu zaczniesz odnosić sukcesy finansowe.
 • Twoja strona, zacznie przynosić zyski zamiast strat.

Podsumowując, skuteczne pozycjonowanie lokalne, powinno stanowić priorytet, zwłaszcza w przypadku niewielkich firm, które opierają swoje działania na niewielkim terenie, zatem grupę docelową stanowią mieszkańcy danego miasta i okolic. Pojawienie się danego zapytania regionalnego wysoko w wynikach wyszukiwania, powoduje wzrost prawdopodobieństwa, że dana osoba skorzysta z danej usługi.

Ikona

Pozycjonowanie stron w Lublinie.

Dla wszystkich prowadzących działalność gospodarczą w Lublinie lub okolicach pozycjonowanie lokalne jest rozwiązaniem wprost idealnym. Głównie z uwagi na fakt, iż potencjalnemu Klientowi zależy, aby dana usługa była przede wszystkim blisko, tanio i oczywiście by wyróżniała się pozytywnymi opiniami. SEO jest w tym przypadku” złotym środkiem” zadowalającym obie strony. Przedsiębiorcom pozwala znacznie ograniczyć koszty, z kolei internautom pozwala na szybkie i łatwe dotarcie do interesującej ich w danym momencie usługi lub zakupu.

Agencja SEO Lublin to Twój partner, który pomoże Ci:

 • dotrzeć z Twoją usługą lub sklepem do mieszkańców miasta i okolic, realnie zainteresowanych Twoimi propozycjami.
 • Wesprze działania zmierzające do budowy silnej marki i tworzenia wizerunku eksperta, wyspecjalizowanego w danej dziedzinie.
 • Wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji z tej samej miejscowości.
 • Pomoże zbudować pozytywny wizerunek poprzez systematyczne zdobywanie zaufania Klientów.
 • Dostosuje Twoją stronę do standardów Gogole.

Agencja SEO Lublin dopasuje strategię działania pod Twoje potrzeby. Dokładnie badając branżę, w której działasz i konkurencję. Przeanalizuje jakość strony, jej przydatność pod kątem Google oraz zbada obecne trendy w branży.

Ikona

Pozycjonowanie Lublin-etapy współpracy.

Praca agencji SEO dzieli się na kilka podstawowych faz, których nie można pominąć.

W pierwszym etapie należy przeanalizować i wyselekcjonować frazy i słowa kluczowe, które po wdrożeniu będą “klamką” otwierającą drzwi do Twojej firmy.

Kolejnym zadaniem jest przeprowadzenie skrupulatnego audytu Twojej witryny i wyeliminowanie z niej elementów szkodliwych lub przyczyniających się do utrudniania wyniesienia strony na czołowe miejsca wyszukiwarek.Z agencją SEO uzyskasz:

 • zoptymalizowanie Twojej strony pod wymagania Google.
 • Kontrolę nad przebiegiem procesu i postępów.
 • Optymalizację wyników.

Podsumowując agencja SEO obejmie Twoją firmę działaniem kompleksowym w zakresie marketingu internetowego. Z jednym partnerem-specjalistą SEO, możesz zyskać tak wiele. Pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego, wszelkiego typu kampanie reklamowe Adwords czy Facebook Ads, content marketing czy optymalizacja konwersji przestaną Ci spędzać sen z powiek, rozpędzając Twój biznes do maksimum. Oczywiście wiąże się to z kosztami, jednakże ten rodzaj inwestycji jest z pewnością opłacalny.

Ikona

Koszty pozycjonowania stron.

Ponieważ pozycjonowanie strony internetowej stanowi szereg działań w różnych obszarach, koszty pozycjonowania są zatem bardzo różne.

Audyt SEO.

Pierwszym zadaniem jest zawsze audyt SEO, którym zajmuje się agencja lub freelancer. Audyt dostarcza istotnych informacji związanych ze stanem kondycji domeny. Ujawnia sektory wymagające naprawy i wskazuje błędy. Audyt taki analizuje treści zawarte na stronie, a także usterki w kodzie, indeksowaniu czy mobilności. Czas poświęcony na audyt waha się od 2 do kilkunastu godzin i jest uzależniony od wielkości strony. Średni koszt prac,y osoby przeprowadzającej audyt wynosi w granicach 100 zł. Zatem koszt samego audytu może wynosić od 200 zł do kilku tysięcy złotych. Jednakże niektóre agencje SEO wykonują go w ramach umowy, nie traktując audytu jako odrębnego działania.

Optymalizacja strony.

Kolejnym etapem jest optymalizacja strony internetowej obejmująca między innymi analizę fraz kluczowych, właściwą indeksację, duplikację treści, utworzenie opisów meta title i meta discription. Rozbudowanie stron o treści zawierające frazy kluczowe, wprowadzenie poprawnego rozstawienia nagłówków czy utworzenie przyjaznego adresu URL. Ponadto do prac na tym etapie należą także czynności takie jak: utworzenie plików robots.xt oraz sitemap.xml. Opracowanie taktyki skutecznego linkowania wewnętrznego, odpowiednie opisanie zdjęć, wprowadzenie danych strukturalnych czy eliminacja błędów.

Jest to proces czasochłonny, jednak stanowi on solidny fundament pod przyszłe działania. Pracę ta należy wykonywać również regularnie w związku ze ciągłym ewoluowaniem rynku, sposobem korzystania z Internetu oraz systematycznych aktualizacji algorytmów Google.

Przeciętny czas przeznaczony na działania optymalizacyjne waha się od 4 do 40 godzin. Biorąc pod uwagę średni koszt specjalisty SEO oscylujący w granicach 100 zł, kwota jaką, należy wziąć pod uwagę kalkulując koszty samej optymalizacji wynosi od 400 zł do 4000 zł.

Unikalne treści.

Dodatkowym kosztem związanym z optymalizacją strony są nowe, unikalne teksty, których długość powinna oscylować w granicach 5000 znaków. Średnia stawka copywritera za tekst takiej długości wynosi 50-200 zł. W przypadku stron internetowych, ilość nowych tekstów powinna wynosić minimum dwa miesięcznie. Z kolei w przypadku sklepów internetowych nowe teksty powinny pojawiać się zdecydowanie częściej. Zatem reasumując, koszty związane z dostarczaniem profesjonalnych treści, powinny być traktowane jako stałe.

Optymalizacja strony to także modernizacja treści poprzez jej dodanie, formatowanie czy linkowanie wewnętrzne. Średni czas pracy nad funkcjonalizacją tekstu wynosi około 1 godziny. Natomiast cena jednej roboczogodziny osoby optymalizującej teksty wynosi średnio 200 zł. Oczywiście w przypadku sklepów internetowych czas pracy jest zdecydowanie dłuższy, co wiąże się z wyższymi kosztami.

Koszty SEO- krótkie podsumowanie.

Wszystkie opisane powyżej czynności są niezbędne, celem wyniesienia strony na górne pozycje wyszukiwarek. Na cenę takiej usługi składa się szereg etapowych działań. Niemożliwym jest określenie kosztów bez ustalenia zakresu niezbędnych prac. Wiele też zależy od stopnia obszerności strony www, ilości podstron, branży, a także zasięgu. Zatem zakres cenowy w przypadku pozycjonowania stron jest bardzo szeroki i waha się od kilkuset, nawet do kilkunastu tysięcy złotych.

Pozycjonowanie stron- działania ukryte.

Poza oczywistymi działaniami mającymi wpływ na wypromowanie strony internetowej istnieje szereg czynności niewidocznych dla Klienta. Są to działania polegające między innymi na pozyskiwaniu zewnętrznych linków.

Koszty całego procesu bywają różne, bezsprzecznie należy jednak pamiętać, że bez pozycjonowania po prostu nie istniejesz w Internecie. Ponadto każda taka inwestycja zwraca się w postaci zwiększonego ruchu na stronie lub większej sprzedaży w e-sklepie.

Pozycjonowanie stron internetowych Lublin- korzyści dla Ciebie.

Dla lokalnej działalności gospodarczej, zwłaszcza usługowej istotnym jest zarówno zdobycie rozpoznawalności jak i pozyskanie rzeszy Klientów spośród okolicznych mieszkańców.

 • Decydując się na usługi profesjonalnej agencji SEO w Lublinie, zwiększasz szanse na dynamiczny rozwój Twojego biznesu.
 • Agencja SEO Lublin prawidłowo doda Twoją stronę do indeksu Gogole, tak by strona w ogóle zaistniała.
 • Doprowadzi do zeskanowania wszystkich podstron przez Gogole, tak, by każda z podstron mogła ukazywać się w wyniku wyszukiwania.
 • Za pomocą wartościowych i oryginalnych treści wzbudzi zaufanie Gogole, który analizuje teksty pod kątem częstotliwości, prawdziwości i unikalności. I podejmuje decyzję, czy dana witryna jest godna zaufania.

Efekty z korzyścią dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie Lublin oznacza także zadbanie o elementy mające wpływ na pozycję strony. Są to czynności związane z treścią na stronie. Do podstawowych stymulatorów, kształtujących miejsce w wyszukiwarce należą między innymi: dopasowana modernizacja kodu HTML witryny. Częstotliwość występowania fraz kluczowych, linkowanie wewnętrzne pomiędzy podstronami oraz tempo ładowania strony.

Drugim istotnym elementem objętym nadzorem agencji SEO Lublin jest popularność strony opierająca się na linkach z innych stron, prowadzących do Twojej witryny. Doskonałym przykładem takiego dopingu są między innymi: ilość stron, zawierających odnośnik do Twojej witryny. Ilość adnotacji o Twojej firmie i domenie na innych stronach oraz łączna ilość wszystkich linków z innych stron.

Aspekty techniczne-monitoring.

Agencja SEO Lublin to również czuwanie nad wszelkimi aspektami technicznymi, mającymi wpływ na miejsce strony w wyszukiwarce. Dotyczy to także oceny czytelności strony i jej ewentualnej przebudowy. Dbałość o dopasowanie witryny do urządzeń mobilnych i przede wszystkim uruchomienie lokalizacji doprowadzającej do Twojej firmy.

Ikona

Jakie linki są faktycznie wartościowe?

Jak wcześniej wspomniano, jeden link pochodzący z dobrego źródła może być o wiele wartościowszy niż kilkadziesiąt z niepewnych źródeł. Google jasno określa zasady działania swojego algorytmu, również w kwestii linkowania – jeżeli wstawiać będziemy dużą ilość odnośników słabej jakości, może to bardzo zaszkodzić widoczności naszej strony, co znacznie utrudni i wydłuży pozycjonowanie Białystok. Linki pochodzące z witryn o wieloletnim stażu, które odwiedzane są przez liczne grupy odbiorców, są bardzo dobrze widziane przez algorytmy, podobnie jak witryny o niewielkiej ilości linków wychodzących.

Ikona

Najczęściej zadawane pytania na temat pozycjonowania stron w Białymstoku

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach tj Google czy Yahoo to szereg działań mających na celu wzrost widoczności strony www w Google oraz zwiększenie ruchu organicznego. Dobre i skuteczne SEO jest wykonywane „zgodnie ze sztuką” – oznacza to, że działamy zgodnie z regulaminem wyszukiwarek. Pozycjonowanie strony jest wykonywane równomiernie z działaniami SEO (optymalizacyjnymi).

Jak długo trwa pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego zależy m.in. od konkurencyjności branży, zaangażowania i finansów. Przykładowo w branży finansowej znacznie dłużej będziemy musieli czekać na efekty pozycjonowania niż w branży budowlanej, która będzie się pozycjonować na rynku lokalnym.

Ile kosztuje SEO w Lublinie?

Jeśli chodzi o koszt pozycjonowania strony internetowej nie ma na to idealnej odpowiedzi. Każda branża jest inna. Wszystko zależy od konkurencji, oraz od tego czy chcemy działać lokalne czy krajowo. Cena pozycjonowania lokalnego oscyluje w granicach 1000 zł, gdzie minimalna cena pozycjonowania sklepu internetowego ogólnokrajowo to koszt około 1500 zł.

Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀