Odbierz DARMOWY Ebook Skuteczne Działania SEO TUTAJ .

Pozycjonowanie stron Myślenice

Skuteczna agencja SEO to skuteczne na pierwsze pozycje w Google

Naszym klientom oferujemy dedykowanego opiekuna, który jest specjalistą SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. W naszym portfolio mamy wiele stron i sklepów internetowych, które osiągają stabilne wysokie pozycje w organicznych wynikach Google. Robiąc SEO mamy na uwadze bezpieczeństwo, a swoją pracę co miesiąc raportujemy.

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Kontakt

Kim jestem?

Specjalista SEO z 8 letnim doświadczeniem

CEO w SEMhub / SEO specialist

Doświadczony wieloletnim stażem, specjalista SEO. Profesjonalnie i na codzień zajmuje się optymalizacją i pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych.

Od ponad 10 lat jestem pasjonatem marketingu w wyszukiwarkach internetowych czyli tzw. pozycjonowaniu stron w Google. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście do Jego biznesu i strony internetowej. W czasie wielu lat pracy wypracowałem skuteczne taktyki nie tylko pozycjonowanie stron w Krakowie, ale i całej Polsce jak i SEO w Słowacji, Czechach, Niemczech czy Węgrzech. Oferuję indywidualne konsultacje SEO. Projekty zawsze realizuję, aż do skutku - czyli uzyskania satysfakcjonujących wyników w pozycjonowaniu stron w Google.

Oferuję również pozycjonowanie lokalne w Krakowie, co może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży w danym rejonie.

Jestem doświadczony w pozycjonowaniu zarówno stron jak i sklepów internetowych w wielu branż jak moda, motoryzacja, produkty ekskluzywne i wiele innych.

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Kompleksowy audyt SEO Twojej strony internetowej, pomoże Ci odnaleźć dziury i błędy, przez które dana strona osiąga słabe wynik w pozycjonowaniu. Po przeprowadzeniu szczegółowego audytu będę w stanie stworzyć odpowiednią dedykowaną strategię SEO dla Twojej strony internetowej.

Szerokie pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie szerokie, które oferujemy każdemu naszemu klientowi, opiera się o kompleksową analizę i optymalizację serwisu, przygotowanie odpowiednich treści pod kątem SEO, jak i budowanie backlinków, co finalnie przyczynia się do skutecznego pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwania Google.

Analiza i optymalizacja pod kątem słów kluczowych

Dobór odpowiednich słów kluczowych oraz optymalizacja treści pod ich kątem jest elementarną podstawą w celu sukcesywnego pozycjonowania stron internetowej. Polega to na doborze fraz kluczowych, na które chcemy pozycjonować stronę.

Zwiększenie widoczności strony

Poprawa widoczności serwisu polega na zwiększeniu jego widoczności na jak największą ilość słów kluczowych (po wcześniejszej analizie i ich doborze). Codziennie sukcesywnie zwiększany widoczność dziesiątek stron. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i możemy zwiększyć również widoczność Twojej!

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Jeżeli Twoja strona www spada w wynikach organicznych, jej pozycje lecą w dół, a Ty nie wiesz co jest tego powodem, to skontaktuj się ze mną. Mamy wieloletnie doświadczenie i z chęcia pomożemy Ci rozwiązać Twój problem.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Poprawnie linkowanie i jego weryfikacja jest bardzo istotne, aby domena rosła i nie została ukarana przez Google. Zajmujemy się tym od lat, stale odnosząc liczne sukcesy! Odezwij się do mnie, a zweryfikuję aktualną strategię pozyskiwania backlinków!

Jakościowy i tematyczny link building

Po poprawnej optymalizacji SEO, dobre i wartościowe linkowanie jest kolejną z najważniejszych działań w SEO. Pozwala ono wzmocnić domenę, jej autorytet i podnieść pozycje w dłuższej perspektywie czasu.

Analiza i weryfikacja działań

Poszukujesz osoby z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami do wweryfiakacji aktualnych działań SEO na Twojej stronie www? Napisz lub zadzwoń do mnie, a chętnie pomogę Tobie w tej kwestii!

Umów się na
darmową konsultację! SEO

Poniżej znajdziesz usługi SEO, które jako agencja SEO świadczymy.
Umów się już teraz

Dlaczego warto wybrać nas do
pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Nie oferujemy trudnej, wielostronicowej umowy na SEO, z wieloma kruczkami prawnymi. Wręcz przeciwnie. Nasza umowa na pozycjonowanie jest bardzo krótka i przejrzysta. Chcemy wnosić wartość do Twojej strony www, dlatego jesteśmy w 100% przejrzyści i nie mamy nic do ukrycia!

Wieloletnie doświadczenie

Razem z Sebastianem działamy w SEO od 8 lat. Doświadczenie pozwoliło nam sprawdzić i przetestować wiele rzeczy. Doskonale wiemy co działa, a co nie. Dzięki temu, jesteśmy przygotowani na stworzenie dedykowanej i skutecznej kampanii SEO dla każdego!

Comiesięcznie raportowanie działań

Nasza umowa jest przejrzysta i zamiary również. Dlatego każdego miesiąca wysyłamy raporty naszych prac i działań w obrębie danej strony czy sklepu internetowego do klienta.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Wykorzystywanie dozwolonych technik i skutecznych metod pozycjonowania jest gwarancją stabilnych wzrostów w wynikach wyszukiwania. Nie wykorzystujemy spamowych i śmieciowych linków w pozycjonowaniu stron.

Elastyczny budżet

Jesteśmy świadomi, że nie wszyscy posiadają ogromny budżet na działania pozycjonerskie. Dlatego staramy się dopasować budżet do możliwości klienta doradzając minima, które są konieczne aby ruszyć do przodu. Każda wycena jest indywidualna.

Zobacz nasze Case Studies

Poniżej możesz zobaczyć wyniki naszych działań. Wzrosty widoczności domen z branży modowej czy samochodowej. Za sobą mam wiele sukcesywnie zakończonych projektów SEO. Zajmuję się nie tylko pozycjonowaniem w Krakowie ale również ogólnokrajowo i globalnie. Jeżeli przekonałem Cię do tego co potrafię - skontaktuj się ze mną :)

Pozycjonowanie stron - Portfolio

Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
Pozycjonowanie stron na Słowacji
Wyniki pozycjonowania stron
Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
sklep z zabawkami - seo case study
pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Kontakt

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Przekonałem Cię na pozycjonowanie w Myślenicach lub innej okolicznej miejscowości? Skontaktuj się ze mną. Wyślij zapytanie  o ofertę na usługi SEO wykorzystując poniższy formularz a w ciągu trzech dni odpowiem na Twoje zapytanie. Pamiętaj również, że stabilne i sukcesywne rezultaty w pozycjonowaniu strony internetowej zapewni Tobie tylko doświadczony specjalista SEO. Nie sztuką jest przepalić pieniądze na reklamę, lecz zrobić z niej pożytek dla swojego biznesu!

Ikona

Pozycjonowanie stron Myślenice

Pozycjonowanie Stron Myślenice

Ikona

Zastanawiasz się czy pozycjonowanie stron w Myślenicach ma sens? Fraza „pozycjonowanie Myślenice” wygląda dziwnie?

Odpowiedź na pierwsze z postawionych wyżej pytań jest dla nas prosta, ale chcemy, żebyś i ty był przekonany, że pieniądze wydane na lokalne pozycjonowanie strony internetowej w Myślenicach to inwestycja, a nie tylko wydatek.

Już po pierwszym kontakcie, na etapie przygotowywania audytu i oferty możesz spodziewać się, że otrzymasz od nas kompleksową informację na temat aktualnego statusu twojej strony. Raport z audytu obejmuje precyzyjne i mierzalne dane związane z widocznością twojej firmy w wyszukiwarce Google. Będziesz wiedział, które elementy strony internetowej wymagają optymalizacji, co w niej chcemy poprawić i dlaczego. Analizując sytuację zaproponujemy jedną z kilku sprawdzonych strategii pozycjonerskich oraz określimy listę słów kluczowych dla twojej branży, które mają największy potencjał wyszukiwania. Wszystko to w oparciu o profesjonalne narzędzia pozycjonerskie.

Ikona

Czym jest promocja lokalna Twojego biznesu? Tzw.: Pozycjonowanie strony w Myślenicach?

Pozycjonowanie lokalne to nic innego jak szereg działań pozycjonerskich mających na celu uprawdopodobnienie sukcesu rozumianego przede wszystkim jako osiągnięcie pozycji z zakresu TOP10 lokalnych wyników organicznego wyszukiwania dla starannie wyselekcjonowanych fraz kluczowych. Pomocna jest w tym znajomość specyficznego języka jakim posługują się internauci podczas wyszukiwania informacji na temat produktów i usług firm lokalnych. Sformułowania takie jak „pozycjonowanie stron Myślenice”, „pozycjonowanie stron cena” czy „sala weselna Myślenice cena” to sformułowania powszechnie używane przez mieszkańców w poszukiwaniu ofert lokalnych przedsiębiorców.

Lokalne wyszukiwania nie ograniczają się jednak wyłącznie do mieszkańców. Jak wskazują badania przeprowadzone w 2014 roku przez firmę Search Engine Land, aż 90% wyszukiwań na urządzeniach mobilnych dotyczy wyszukiwania informacji o charakterze lokalnym. Oznacza to, że osoby podróżujące zarówno w celach rekreacyjnych, turystycznych jak i w celach biznesowych i służbowych używają wyszukiwarek internetowych jako źródła informacji o lokalnych firmach. Co więcej, aż 18% wyszukiwań lokalnych kończyło się zakupem produktu lub usługi w ciągu 24 godzin od momentu wyszukiwania. To sporo więcej niż w przypadku wyszukiwań globalnych, których tylko 7% kończyła sprzedaż w tym samym czasie.

Odbierz darmową 30 minutową
konsultację strategiczną wartą 500 zł

Porozmawiajmy o możliwościach pozycjonowania Twojej strony w Google. Omówimy aktualną kondycję domeny, najważniejsze braki w SEO oraz wstępną skuteczną strategię, która przyniesie realne efekty.