fbpx

Pozycjonowanie stron Skawina

Skuteczna agencja SEO to skuteczne SEO najawyższe pozycje w TOP10  w Google
Stabilne i skuteczne pozycjonowanie.
Indywidualny opiekun SEO (specjalista).
Wieloletnie doświadczenie w SEO.
Rzetelne comiesięczne raporty prac.

WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ

Kim jestem?

Wieloletni specjalista od SEO i pozycjonowania stron www
Specjalista pozycjonowania stron / Freelancer SEO / CEO w SEMhub

Od pełnych 10 lat zajmuję się szeroko pojętym pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych w Skawinie i nie tylko. Zaczynając od aspektów technicznych, przez analizę contentu i dobór słów kluczowych do linkbuildingu w celu wzmocnienia domeny. Wszystkie projekty, spod mojej ręki wciąż i nadal sukcesywnie pną się w górę w wynikach w Google. Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany dobrym SEO i sukcesywnym wzrostem w wynikach organicznych swojej strony lub sklepu internetowego - skontaktuj się ze mną za pomocą formularzu kontaktowego!

Wciąż Cię nie przekonałem? Zjedź niżej i dowiedz się więcej o mnie!
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!
Michał Jania specjalista SEO w SEMhub

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Wykonam dla Ciebie profesjonalny audyt SEO, który pozwoli mi określić mocne i słabe strony Twojej witryny. Pozycjonowanie jest skomplikowanym procesem uzależnionym od wielu składowych, dlatego audyt SEO pozwala na skuteczne wyeliminowanie wszystkich czynników, które obniżają wartość Twojej strony w oczach robotów Google.

Szerokie pozycjonowanie stron

Pod pojęciem szerokiego pozycjonowania stron kryje się zwiększenie widoczności danej witryny internetowej na jak największą liczbę wartościowych fraz kluczowych. Zapewniam szeroki audyt, dostarczenie wysokiej jakości kontentu, skuteczne linkowanie i pozycjonowanie, które sprawi, że Twoja strona internetowa będzie na coraz wyższych pozycjach w Google.

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Słowa kluczowe, są esencją działań SEO, dlatego ich odpowiedni dobór jest tak ważny. Przeanalizuje frazy kluczowe używane na Twojej stronie i powiem Ci, jakie zmiany należy wprowadzić. Nie zawsze najpopularniejsza fraza pozwala na skuteczne pozycjonowanie, ponieważ najważniejsza jest konkurencyjność słowa kluczowego.

Zwiększenie widoczności strony

Chcesz, by Twoja strona zaczęła być w końcu widoczna dla internautów? Mimo szeroko zakrojonych działań nadal nie wyświetlasz się na pierwszej stronie Google? Niemal dekada doświadczenia pozwala mi skutecznie wypozycjonować Twoją stronę internetową, byś w końcu był zauważalny w sieci.

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Stale zmniejszająca się liczba odwiedzających, jest niepokojącym objawem tego, że obecne pozycjonowanie nie daje efektu. Przeanalizuje Twoją obecną sytuację i wskaże Ci, jakie są powody spadku ruchu na Twojej stronie internetowej.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Linki to podstawa dobrego pozycjonowania. Skuteczne linkowanie i używanie linków wstecznych, czyli tzw. backlinków efektywnie wzmacnia pozycję Twojej domeny. Dokładna analiza Twojej strategii linkowania pozwoli mi wyeliminować błędy i zwiększyć skuteczność Twojego linkowania.

Jakościowy i tematyczny link buildingu

Warto pamiętać, że najważniejsza jest jakość linków, dlatego zbuduję dla Ciebie wysokiej jakości linki zwrotne. Dzięki nim zwiększysz zasięg i moc Twojej strony internetowej.  

Analiza i weryfikacja działań

Jeśli dotychczasowe pozycjonowanie pozostawia wiele do życzenia i nie widzisz żadnych efektów, to przeanalizuje dla Ciebie dotychczasowe działania SEO. W pozycjonowaniu liczy się skuteczność, wiedza i doświadczenie, dlatego jako wieloletni fachowiec wytłumaczę Ci, gdzie popełniono największe błędy.

Dlaczego warto wybrać mnie do pozycjonowanie strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Jest dla mnie priorytetem, by umowa, która łączy mnie z klientem, była prosta i transparentna. Bez ukrytych kruczków, czy zawile napisanych podpunktów. Tylko w takim wypadku współpraca może być najbardziej owocna.

Wieloletnie doświadczenie

Pozycjonowaniem zajmuje się niemalże od 10 lat, dlatego moje doświadczenie i wiedza z zakresu optymalizacji stron pod wyszukiwarki internetowe pozwala mi na skuteczne pozycjonowanie Twojej strony internetowej. Potwierdzeniem moich umiejętności oraz skuteczności, są zadowoleni klienci, których przybywa z miesiąca na miesiąc.

Comiesięcznie raportowanie działań

To naturalne, że chcesz wiedzieć jak przebiega pozycjonowanie Twoje strony, dlatego co miesiąc wysyłam moim klientom raport dotychczasowych działań. Dzięki temu masz nieustanny wgląd w to, jak wysoko jest już Twoja witryna.

Bezpieczne i wartościowe linkowanie

Lata w branży sprawiły, że wiem jak ważne jest używanie wyłącznie bezpiecznych i sprawdzonych metod pozycjonowania. Tylko wtedy pozycjonowanie jest skuteczne, stałe, systematyczne i stabilne.

Elastyczny budżet

Zawsze staram się dopasować zakres działań SEO, do budżetu mojego klienta. Dzięki temu uzyskiwane są maksymalnie satysfakcjonujące wyniki.
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!

Portfolio i case study

Niemal dekada w branży SEO sprawiła, że znam pozycjonowanie od podszewki, przez co moje działania są skuteczne i efektywne. Pracowałem już przy wielu sklepach i stronach internetowych, które dzięki moim działaniom znalazły się na pierwszych stronach wyszukiwania. Miałem już wielu klientów z okolic Skawiny, dlatego wiem jak skutecznie pozycjonować strony w Skawinie. Jeżeli zależy Ci na wysokiej pozycji Twojej witryny w Google, to zdecyduj się na moje usługi i niech Twoja strona pnie się do góry!
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  sklep z zabawkami - seo case study
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron na Słowacji
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech

Jesteśmy na YouTube!

JAK POZYCJONOWAĆ MAŁE STRONY INTERNETOWE WWW w 2020 ROKU SZYBKO

Jak zrobić AUDYT SEO w mniej niż 30 minut ZA DARMO

JAK POZYCJONOWAĆ SKLEP INTERNETOWY - 8 porad eCommerce SEO

Kontakt

+48 533-411-223michal@semhub.pl
Dotarcie aż tutaj z pewnością zajęło Ci trochę czasu, dlatego, żeby nie przedłużać, skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza. Pomogę w pozycjonowaniu Twojej strony w Skawinie, dzięki czemu stanie się ona coraz bardziej widoczna i rozpoznawalna. Wyróżnienie się na tle konkurencji jest w biznesie podstawą, dlatego zaufaj mojemu wieloletniemu doświadczeniu, które pozwoli wywindować Twoją stronę na maksymalnie wysokie pozycje w Google.
pozycjonowanie skawina

Odpowiedź na pierwsze z postawionych wyżej pytań jest dla nas prosta, ale chcemy, żebyś i ty był przekonany, że pieniądze wydane na lokalne pozycjonowanie strony internetowej w Myślenicach to inwestycja, a nie tylko wydatek.

Już po pierwszym kontakcie, na etapie przygotowywania audytu i oferty możesz spodziewać się, że otrzymasz od nas kompleksową informację na temat aktualnego statusu twojej strony. Raport z audytu obejmuje precyzyjne i mierzalne dane związane z widocznością twojej firmy w wyszukiwarce Google. Będziesz wiedział, które elementy strony internetowej wymagają optymalizacji, co w niej chcemy poprawić i dlaczego. Analizując sytuację zaproponujemy jedną z kilku sprawdzonych strategii pozycjonerskich oraz określimy listę słów kluczowych dla twojej branży, które mają największy potencjał wyszukiwania. Wszystko to w oparciu o profesjonalne narzędzia pozycjonerskie.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów 

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

Odpowiedź najłatwiej jest zobrazować na przykładzie. Jeśli prowadzisz w Skawinie warsztat samochodowy, salon kosmetyczny lub restaurację to twoimi klientami będą w przeważającej większości mieszkańcy twojego miasta i okolicznych miejscowości. Mówimy zatem, że występuje lokalny potencjał rynku w danej branży. Aby skutecznie do tego potencjału rynku dotrzeć ważne jest zrozumienie w jaki sposób potencjalny klient poszukuje informacji o ofertach firm lokalnych. Pozycjonerzy dysponują narzędziami umożliwiającymi precyzyjne określenie zarówno fraz cechujących się największym potencjałem wyszukiwania jak również dokładnej liczby ich miesięcznych wyszukiwań. Tak więc, mimo że o efektach usług pozycjonowania można mówić wyłącznie w kategoriach prawdopodobieństwa, a nie pewności, to jednak każdy właściciel małej firmy lokalnej rozważający współpracę z profesjonalistami od pozycjonowania lokalnego może być pewny, że podejmują oni działania w oparciu o twarde dane i sprawdzone metody.

Mało tego. Badania pokazują, że aż 56% osób podróżujących służbowo lub turystycznie, poszukuje wszelkiego rodzaju usług lokalnych za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych. To ogromna szansa dla małego, lokalnego biznesu.

Czy algorytm Google jest przyjazny dla małego biznesu?

TAK! Mimo, że algorytm ten jest owiany tajemnicą, a co gorsza ulega zmianom i modyfikacjom kilkaset razy do roku, to jedną z niewielu pewnych zmiennych jest ta związana z pozycjonowaniem lokalnych firm. Pozycjonowanie stron w Skawinie, pod warunkiem, że realizowane przez wykwalifikowanych pozycjonerów, ma wszelkie podstawy być bezwzględnie skutecznym narzędziem marketingowo-promocyjnym dzięki, któremu zwiększony zostanie konwertujący ruch na stronie internetowej.Pieniądze wydane na pozycjonowanie fraz lokalnych przez profesjonalistów to tak naprawdę pieniądze dobrze zainwestowane, które zwracają się z czasem i procentują w przyszłości.

rocketmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram