Pozycjonowanie stron internetowych

Usługa SEO od SEMhub

Pozycjonowanie stron internetowych to długotrwały proces, którego efektem finalnym jest pozyskanie jak największego ruchu z organicznych wyników wyszukiwania Google a także jak najlepsze pozycja na dane słowa kluczowe.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

W kilku krótkich zdaniach postaram się odpowiedzieć Tobie czym jest pozycjonowanie stron internetowych (SEO) i na co ono wpływa. Otóż pozycjonowanie stron w 2019 roku to wszelkie działania na stronie (Onsite SEO) oraz poza nią (Offsite SEO) mające na celu podniesienie pozycji Twojej strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania Google oraz ogólne podniesienie jej widoczności na jak największą ilość słów kluczowych.
Technikę pozycjonowania oraz działań SEO należy podzielić na kilka etapów tj: analiza rynku, stworzenie strategii, optymalizacja techniczna strony www oraz działania zewnętrzne.

Efektem końcowym wszystkich wyżej wymienionych etapów jest wygenerowanie jak największego ruchu organicznego z wyszukiwarki Google, który finalnie będzie konwertował na klienta/sprzedaż.
Telefon
Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!

533-411-223
E-mail
Dłuższe zapytanie? Napisz do nas wiadomość!

michal@semhub.pl
Lokalizacja
Poręba 182,
32-425 Trzemeśnia

Zobacz na mapach Google

Działania SEO

Pierwszym etapem pozycjonowania strony internetowej jest odpowiedni dobór słów i fraz kluczowych takich, które najlepiej pasują do danej strony bądź branży.

Kolejny etapem jest podjęcie działań wiążących się z optymalizacją (techniczną) kodu źródłowego strony.

Gdy pierwsze dwa etapy zostaną zakończone – możemy przejść do etapu trzeciego – optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarki na podstawie wcześniej przygotowanych słów i fraz kluczowych.

działania SEO
SEO to długotrwały proces

SEO to długotrwały proces

Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem ciągłym i długotrwałym. Aby zdobyć oraz utrzymać pozycję danego słowa kluczowego należy konsekwentnie i systematycznie pracować nad jakością strony internetowej oraz pozyskiwaniem wysokiej jakości linków zwrotnych do strony.

O wszystkie osiągnięte pozycje trzeba dbać i je na bieżąco monitorować. Gdy zaniedbany którykolwiek z tych procesów – spadek osiągniętej pozycji jest nieunikniony. Warto również wspomnieć, że frazę, które jest wysoko w Google dużo taniej oraz łatwiej utrzymać niż budować jej widoczność od zera.

Oferujemy rozwiązania
których ludzie potrzebują!

200+
Zakończonych Projektów
7+
Lat Doświadczenia
21+
Zadowolonych klientów
5
Członków Zespołu
Optymalizacja techniczna SEO

Analiza danych Big Data

Nasze działania opieramy na analizie dużej ilości danych pozyskiwanych z domen konkurencyjnych przy użyciu najlepszych narzędzi SEO na rynku.
Analiza danych SEO

SEO dla urządzeń mobilnych

Odkąd Google wprowadziło aktualizację pt „Mobile First Index” zwracamy szczególną uwagę na mobilną wersje stron internetowych, tak aby roboty mogły sprawnie je crawlować.
Dobór słów kluczowych

Wysokie pozycje

Naszym zdaniem jest podnieść jak najbardziej pozycję oraz całkowitą widoczność domeny – robimy to bardzo skutecznie.
Wzrost sprzedaży

Wzrost sprzedaży

Działania SEO mają na celu zwiększenie widoczności domeny w wynikach wyszukiwania Google oraz zwiększenie ruchu organicznego – co za tym idzie – zwiększenie sprzedaży!

Umów się na konsultację

ZACZYNAJMY!

Skontaktuj się  z nami

envelopelicenseusersphone-handsetlocationcoffee-cupmustachecrossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram