Godziny pracy: Pn - Pt 09:00-18:00
Email michal@semhub.pl Zadzwoń! 533-411-223

Pozycjonowanie strony Myślenice

wraz z SEMhub

Witaj w świecie internetowego wyszukiwania informacji lokalnych w XXI wieku!

pozycjonowanie stron myślenice

Zastanawiasz się czy pozycjonowanie stron w Myślenicach ma sens? Fraza „pozycjonowanie Myślenice” wygląda dziwnie?

Odpowiedź na pierwsze z postawionych wyżej pytań jest dla nas prosta, ale chcemy, żebyś i ty był przekonany, że pieniądze wydane na lokalne pozycjonowanie strony internetowej w Myślenicach to inwestycja, a nie tylko wydatek.

Już po pierwszym kontakcie, na etapie przygotowywania audytu i oferty możesz spodziewać się, że otrzymasz od nas kompleksową informację na temat aktualnego statusu twojej strony. Raport z audytu obejmuje precyzyjne i mierzalne dane związane z widocznością twojej firmy w wyszukiwarce Google. Będziesz wiedział, które elementy strony internetowej wymagają optymalizacji, co w niej chcemy poprawić i dlaczego. Analizując sytuację zaproponujemy jedną z kilku sprawdzonych strategii pozycjonerskich oraz określimy listę słów kluczowych dla twojej branży, które mają największy potencjał wyszukiwania. Wszystko to w oparciu o profesjonalne narzędzia pozycjonerskie.

Czym jest promocja lokalna Twojego biznesu? Tzw.: Pozycjonowanie strony w Myślenicach?

Pozycjonowanie lokalne to nic innego jak szereg działań pozycjonerskich mających na celu uprawdopodobnienie sukcesu rozumianego przede wszystkim jako osiągnięcie pozycji z zakresu TOP10 lokalnych wyników organicznego wyszukiwania dla starannie wyselekcjonowanych fraz kluczowych. Pomocna jest w tym znajomość specyficznego języka jakim posługują się internauci podczas wyszukiwania informacji na temat produktów i usług firm lokalnych. Sformułowania takie jak „pozycjonowanie stron Myślenice”, „pozycjonowanie stron cena” czy „sala weselna Myślenice cena” to sformułowania powszechnie używane przez mieszkańców w poszukiwaniu ofert lokalnych przedsiębiorców.

Lokalne wyszukiwania nie ograniczają się jednak wyłącznie do mieszkańców. Jak wskazują badania przeprowadzone w 2014 roku przez firmę Search Engine Land, aż 90% wyszukiwań na urządzeniach mobilnych dotyczy wyszukiwania informacji o charakterze lokalnym. Oznacza to, że osoby podróżujące zarówno w celach rekreacyjnych, turystycznych jak i w celach biznesowych i służbowych używają wyszukiwarek internetowych jako źródła informacji o lokalnych firmach. Co więcej, aż 18% wyszukiwań lokalnych kończyło się zakupem produktu lub usługi w ciągu 24 godzin od momentu wyszukiwania. To sporo więcej niż w przypadku wyszukiwań globalnych, których tylko 7% kończyła sprzedaż w tym samym czasie.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania odnośnie SEO bądź pozycjonowania? A może chcesz skorzystać z naszych usług? Nie czekaj i zadzwoń do mnie. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i postaramy się je zaspokoić 😉

 Email michal@semhub.pl

 Zadzwoń! 533-411-223