Godziny pracy: Pn - Pt 09:00-18:00
Email michal@semhub.pl Zadzwoń! 533-411-223

Pozycjonowanie stron Skawina

wraz z SEMhub

Czyli trochę współczesnego marketingu internetowego.

„Pozycjonowanie Skawina” czyli promocja lokalna w twoim mieście

Odpowiedź na pierwsze z postawionych wyżej pytań jest dla nas prosta, ale chcemy, żebyś i ty był przekonany, że pieniądze wydane na lokalne pozycjonowanie strony internetowej w Myślenicach to inwestycja, a nie tylko wydatek.

Już po pierwszym kontakcie, na etapie przygotowywania audytu i oferty możesz spodziewać się, że otrzymasz od nas kompleksową informację na temat aktualnego statusu twojej strony. Raport z audytu obejmuje precyzyjne i mierzalne dane związane z widocznością twojej firmy w wyszukiwarce Google. Będziesz wiedział, które elementy strony internetowej wymagają optymalizacji, co w niej chcemy poprawić i dlaczego. Analizując sytuację zaproponujemy jedną z kilku sprawdzonych strategii pozycjonerskich oraz określimy listę słów kluczowych dla twojej branży, które mają największy potencjał wyszukiwania. Wszystko to w oparciu o profesjonalne narzędzia pozycjonerskie.

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

pozycjonowanie skawinaOdpowiedź najłatwiej jest zobrazować na przykładzie. Jeśli prowadzisz w Skawinie warsztat samochodowy, salon kosmetyczny lub restaurację to twoimi klientami będą w przeważającej większości mieszkańcy twojego miasta i okolicznych miejscowości. Mówimy zatem, że występuje lokalny potencjał rynku w danej branży. Aby skutecznie do tego potencjału rynku dotrzeć ważne jest zrozumienie w jaki sposób potencjalny klient poszukuje informacji o ofertach firm lokalnych. Pozycjonerzy dysponują narzędziami umożliwiającymi precyzyjne określenie zarówno fraz cechujących się największym potencjałem wyszukiwania jak również dokładnej liczby ich miesięcznych wyszukiwań. Tak więc, mimo że o efektach usług pozycjonowania można mówić wyłącznie w kategoriach prawdopodobieństwa, a nie pewności, to jednak każdy właściciel małej firmy lokalnej rozważający współpracę z profesjonalistami od pozycjonowania lokalnego może być pewny, że podejmują oni działania w oparciu o twarde dane i sprawdzone metody.

Mało tego. Badania pokazują, że aż 56% osób podróżujących służbowo lub turystycznie, poszukuje wszelkiego rodzaju usług lokalnych za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych. To ogromna szansa dla małego, lokalnego biznesu

Czy algorytm Google jest przyjazny dla małego biznesu?

TAK! Mimo, że algorytm ten jest owiany tajemnicą, a co gorsza ulega zmianom i modyfikacjom kilkaset razy do roku, to jedną z niewielu pewnych zmiennych jest ta związana z pozycjonowaniem lokalnych firm. Pozycjonowanie stron w Skawinie, pod warunkiem, że realizowane przez wykwalifikowanych pozycjonerów, ma wszelkie podstawy być bezwględnie skutecznym narzędziem marketingowo-promocyjnym dzięki, któremu zwiększony zostanie konwertujący ruch na stronie internetowej.Pieniądze wydane na pozycjonowanie fraz lokalnych przez profesjonalistów to tak naprawdę pieniądze dobrze zainwestowane, które zwracają się z czasem i procentują w przyszłości.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania odnośnie SEO bądź pozycjonowania? A może chcesz skorzystać z naszych usług? Nie czekaj i zadzwoń do mnie. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i postaramy się je zaspokoić 😉

 Email michal@semhub.pl

 Zadzwoń! 533-411-223