fbpx
Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniemTUTAJ

Pozycjonowanie stron Wadowice

Dobra agencja SEO to skuteczne i sukcesywne SEO na wysokie pozycje w Google

Naszym klientom oferujemy dedykowanego opiekuna, który jest specjalistą SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. W naszym portfolio mamy wiele stron i sklepów internetowych, które osiągają stabilne wysokie pozycje w organicznych wynikach Google. Robiąc SEO mamy na uwadze bezpieczeństwo, a swoją pracę co miesiąc raportujemy.

Zaufało nam ponad 100 firm m.in.:

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Darmowa wycena strategii SEO

Kim jestem?

Specjalista SEO z 8 letnim doświadczeniem

SEO Freelancer / Specjalista SEO / SEO Manager.

Mam na imię Michał i pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych zajmuję się od ponad 8 lat.

Jestem wieloletnim pasjonatem zarówno szeroko marketingu internetowego jak i tego stricte w wyszukiwarkach internetowych. Moi klienci są zawsze indywidualnie obsługiwani przy użyciu skutecznych i bezpiecznych metod pozycjonowania. Rozpoczynając prace SEO nad stroną internetową

Potrzebujesz osoby, która sukcesywnie poprowadzi Twoją stronę internetową na wysokie pozycje? Dobrze trafiłeś!

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Jeżeli nie wiesz co dolega Twojej stronie internetowej, aby podnieść ją w wynikach wyszukiwania. Jednak jesteś świadom, że jest to pierwszy krok ku skutecznemu pozycjonowaniu strony internetowej? Szczegółowy i kompleksowy audyt pozwoli mi określić słabe strony Twojej witryny pod kątem SEO!

Szerokie pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie, które oferujemy zawiera szeroki audyt, pozycjonowanie, pisanie treśći oraz skuteczne linkowanie. Pozycjonując każdą stronę internetową zawsze staramy się robić to szeroko. Oznacza to zwiększenie widoczności strony internetowej na jak największą ilość słów kluczowych w Google!

Analiza i optymalizacja pod kątem słów kluczowych

Jak wiemy "content is a king", jednak dobór odpowiednich i wartościowych słów kluczowych o odpowiednim potencjalne wyszukiwalności to pierwszy krok do sukcesu w pozycjonowaniu.

Zwiększenie widoczności strony

Taktyki, z których aktualnie korzystasz nie działają? Pomimo starań i wydawanie kroci na reklamę Twoja strona internetowa wciąż jest niewidoczna w Google? Pomogę Ci w tym! Mam wieloletnie doświadczenie zarówno w trudnych jak i prostych projektach SEO dlatego mojeg taktyki na pewno pomogą podnieść widoczność Twojej strony!

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Attended no do thoughts me on dissuade scarcely. Own are pretty spring suffer old denote his. By proposal speedily mr striking am.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Backlinki czyli linki zwrotne w SEO (pozycjonowaniu) są bardzo ważne i pomagają wzmocnić domenę w oczach Google dlatego warto zadbać o jakościowe linki. Pomogę zoptymalizować aktualną strategię linkowania Twojej strony co pomoże dobrze i efektywnie pozycjonować się Twojej stronie internetowej

Jakościowy i tematyczny link building

Jak wspomniałem wyżej, linki są potrzebne aby zwiększyć moc i autorytet Twojej domeny. Dlatego budowanie wysokiej jakości tematycznych linków zwrotnych jest bardzo istotne.

Analiza i weryfikacja działań

Jeżeli osoba lub agencja, która zajmuje się aktualnie pozycjonowaniem Twojej strony intenetowej nie spisuje się na medal - warto pomyśleć nad weryfikacją ich działań. Jako specjalista SEO pomogę Ci to zrobić!

Bezpłatna analiza SXO i rozmowa

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀
Do dzieła!

Dlaczego warto wybrać nas do
pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Ponad 8 lat współpracuję ze sklepami i strona internetowymi sukcesywnie je pozycjonując na wysokie pozycje i stale zwiększając ruch organiczny z wyszukiwarek. Wykorzystuje bezpieczne i sprawdzone metody, które relatywnie szybko

Wieloletnie doświadczenie

Ponad 8 lat współpracuję ze sklepami i strona internetowymi sukcesywnie je pozycjonując na wysokie pozycje i stale zwiększając ruch organiczny z wyszukiwarek. Wykorzystuje bezpieczne i sprawdzone metody, które relatywnie szybko.

Comiesięcznie raportowanie działań

Jesteśmy w 100% transparentni z naszymi działaniami w stosunku do naszych klientów. Dlatego zawsze raportujemy nasze działania.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Wykorzystywanie dozwolonych technik i skutecznych metod pozycjonowania jest gwarancja stabilnych wzrostów w wynikach wyszukiwania. Nie wykorzystujemy  spamowych i śmieciowych linków w pozycjonowaniu stron.

Elastyczny budżet

Podczas rozmów z potencjalnymi klientami słyszę, że boją się kosztów pozycjonowania strony. Zawsze staramy się dopasować minimalny budżet do portfela klienta, tak aby w swoim budżecie uzyskał satysfakcjonujące efekty.

Zobacz nasze Case Studies

W mojej wieloletnie karierze mogę pochwalić się wieloma sukcesywnie działającymi projektami SEO, w głównej mierze sklepów internetowych. Lubimy wyzwania i ciekawe projekty. Pozycjonowaniem zajmujemy się wieloma konkurencyjnymi branżami. Pozycjonowaniem zajmujemy się nie tylko w Wadowicach lecz współpracujemy z firmami z całego zakątka kraju!

Pozycjonowanie stron - Portfolio

Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
Pozycjonowanie stron na Słowacji
Wyniki pozycjonowania stron
Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
sklep z zabawkami - seo case study
pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Darmowa wycena strategii SEO

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Jesteś zainteresowany pozycjonowaniem stron w Wadowicach? Poszukujesz doświadczonym pasjonatów pozycjonowania, którzy pokierują Twoje SEO  w odpowiednim kierunku? Skontaktuj się ze mną, a swoimi działaniami optymalizacyjnymi i pozycjonerskimi poprowadzę Twoją stroną na wysokie pozycje w Google!

Darmowa wycena strategii SEO

Ikona

Pozycjonowanie stron Wadowice

Pozycjonowanie Wadowice

Ikona

Jak działa pozycjonowanie stron w Wadowicach w dowolnej branży obrazuje poniższy uproszczony przykład.

Branża:  wynajem sal weselnych
Lokalizacja: Wadowice, gmina Wadowice, powiat wadowicki
Przykładowe słowa kluczowe: sala weselna wadowice, dom weselny wadowice

Ikona

Ile wyszukiwań mają wspomniane wyżej frazy w ujęciu miesięcznym?

Sala weselna Wadowice to 50 wyszukiwań miesięcznie, a dom weselny wadowice to 20 wyszukiwań miesięcznie. To twarde i bardzo precyzyjne dane pochodzące wprost z narzędzi analitycznych Google. Należy pamiętać, że te dwa słowa kluczowe nie stanowią całkowitego potencjału branży ponieważ użytkownicy mogą wyszukiwać także innych sformułowań lub nawet tzw. long tail’i, które tutaj celowo zostały pominięte.

W naszym przykładzie potencjał rynku wynosi 70 wyszukiwań miesięcznie. Dużo? Mało? Zakładając, że pojedyncza usługa generuje 10000 zł przychodu mówimy o miesięcznej wartości rynku na poziomie 700 000 zł, a rocznie to już prawie 8 500 000 zł. Są to oczywiście obliczenia szacunkowe. Wynajem sali weselnej w Wadowicach to rynek wystarczająco duży, aby poważnie myśleć o wejściu z nową ofertą, nowego przedsiębiorcy. Nie jest to jednak rynek próżny. Konkurencja obejmuje kilkadziesiąt podmiotów, w tym te o już ugruntowanej pozycji w świadomości lokalnej społeczności oraz wysokiej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

Ikona

Co musisz i chcesz wiedzieć na temat zwyczajów wyszukiwania użytkowników internetu szukających informacji o ofertach lokalnych firm?

Tylko 15% ruchu korzysta z płatnych reklam typu PPC (pay per click czyli np. AdWords), a aż 85% klika wyłącznie w organiczne wyniki wyszukiwania zupełnie pomijając reklamy. Co więcej. Ponad 65% ruchu przypada na frazy z TOP5 organicznych wyników wyszukiwania.

W naszym przykładzie firmy działającej w branży organizacji wesel sytuacja będzie wyglądała więc następująco: 11 osób kliknie w reklamy, a 59 w organiczne wyniki wyszukiwania z tego, aż 40 osób zakończy proces poszukiwania na ofercie firm wyświetlających się na pozycjach od 1-5.

Oznacza to, że firmy z TOP5 wyników wyszukiwania fraz „sala weselna wadowice” i „dom weselny wadowice” zgarnie ok. 5 000 000 złotych czyli sporo ponad 50% całego rynku wynajmu sal weselnych w Wadowicach.

Lokalne pozycjonowanie w Wadowicach oraz pozycjonowanie globalne to inwestycja długoterminowa o trwałych efektach. Narzędzia pozycjonera zaprzęgnięte do realizacji skutecznych strategii marketingu cyfrowego pomogą podnieść widoczność twojej firmy w rankingach wyszukiwania Google. Mimo, że SEO lokalne to zagadnienie, w którym używa się pojęć z obszaru prawdopodobieństwa, a nie gwarancji rezultatu, to profesjonalna kampania SEO, cena jaką trzeba za nią zapłacić i czas jej trwania (z czasem pojawia się efekt kuli śnieżnej z ang. compound effect czyli bardzo pożądane zjawisko nakładania się na siebie korzyści i wartości płynących z różnych obszarów działalności agencji SEO prowadzącej kampanię) silnie uprawdopodobniają sukces rozumiany jako trwałe zajęcie kluczowych pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Niemal automatycznie gwarantuje to stały dopływ dobrze konwertującego ruchu na stronę internetową pozycjonowanej firmy, a co za tym idzie silne podstawy do przejęcia istotnej części udziału w lokalnym rynku usług czy jest to wynajem sal weselnych Wadowice czy pozycjonowanie stron Wadowice czy nawet usługowa produkcja kosmetyków pod marką własną zamawiającego.

Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀