fbpx
Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniemTUTAJ

Pozycjonowanie stron Włocławek

Dobra agencja SEO to skuteczne SEO na pierwsze pozycje w Google

Naszym klientom oferujemy dedykowanego opiekuna, który jest specjalistą SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. W naszym portfolio mamy wiele stron i sklepów internetowych, które osiągają stabilne wysokie pozycje w organicznych wynikach Google. Robiąc SEO mamy na uwadze bezpieczeństwo, a swoją pracę co miesiąc raportujemy.

Zaufało nam ponad 100 firm m.in.:

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Darmowa wycena strategii SEO

Kim jestem?

Specjalista SEO z 8 letnim doświadczeniem

Specjalista SEO / CEO w SEMhub / Freelancer SEO

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu zarówno serwisów jak i sklepów internetowych (ecommerce). Powyższymi zagadnieniami interesuję się od ponad 10 lat a od 8 czynnie działam w branży SEO skutecznie pozycjonując sklepy internetowe we Włocławku oraz ogólnokrajowo. W swojej ofercie posiadam również możliwość pozycjonowania lokalnego we Włocławku.

W swojej 8 letniej karierze mogę pochwalić się wieloma sukcesami w wielu projektach SEO w wielu branżach tj moda, farmacja, motoryzacja.

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Każdemy klientowi oferujemy kompletny audyt SEO. Wykonanie takiej analizy to podstawa do zaznajomienia się z domeną, znalezienia kluczowych i krytycznych błędów, przez które strona nie rośnie w wynikach organicznych. Dlatego, jeżeli masz problem w widocznością swojej witryny - z chęcią Ci z tym pomogę!

Szerokie pozycjonowanie stron

Stare metody SEO takie jak pozycjonowanie tylko i wyłącznie na określone słowa kluczowe od wielu lat już nie prosperuje. Aktualnie, podczas pracy nad domeną zwiększamy jej widoczność maksymalnie. Krótko mówiąc jeżeli dana kategoria ma potencjał na 25 słów kluczowych mniej bądź bardziej konkurencyjnych, to po co pozycjonować tylko i wyłączanie na 3 wybrane?

Analiza i optymalizacja pod kątem słów kluczowych

Optymalizacja strony pod kątem słów kluczowych to jeden z pierwszych najważniejszych kroków, który powinien zostać zrobiony, nawet jeszcze przed budową strony. Jeżeli nie będziemy celować w odpowiednie słowa kluczowe, oraz nie zoptymalizujemy pod niej witryny, to nie osiągniemy widoczności w Google. Robię to na co dzień i z pewnością pomogę rozwiązać Twoje problemy!

Zwiększenie widoczności strony

pozycjonowanie (z ang. SEO) polega właśnie na zwiększeniu widoczności w TOP50, TOP10 i TOP3 w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Składa się na to wiele czynników tj.: optymalizacja i analiza słów kluczowych, optymalizacja techniczna, czy linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne. Robimy to skutecznie, dlatego jeżeli właśnie tego potrzebuje Twoja strona - odezwij się do mnie :)

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Bardzo często ludzie starają się pozycjonować swój serwis, jednak ich starania okazją się być nieskutecznie i nie mogą wywnioskować DLACZEGO strona nie rośnie w wynikach wyszukiwania lub dlaczego spada. W tym przypadku należy zrobić odpowiednią analizę SEO.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Pozyskiwanie linków może być kłopotliwe. W teorii Google nie daje kar za niepoprawne linkowanie, tylko pomija bezwartościowe linki. Jednak za każdy link trzeba zapłacić. Dlatego po co wydawać pieniądze na linki, które zostaną przez Google pominięte i nic nie wniosą do SEO Twojej strony? Pozwól, że pomogę poprawnie podlinkować Twoją stronę.

Jakościowy i tematyczny link building

Gdy zabieramy się za link building, przykładamy duże starania do jakości wykonywanej przez nas pracy. Nie budujemy śmieciowych linków, nie korzystamy z SWLi. Naszym klientom budujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości linki. Najczęściej są one powiązane tematycznie, gdyż taka zależność jest bardzo istotna dla ostatecznego wyniku.

Analiza i weryfikacja działań

Inna agencja zajmuje się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej? Nie widzisz jednak rezultatów ich działań? Bądź po prostu chcesz zweryfikować czy obrali dobrą strategię SEO? Napisz do mnie, a przeanalizuję podjęte działania SEO na Twojej domenie i przedstawię Ci jej rezultaty!

Bezpłatna analiza SXO i rozmowa

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀
Do dzieła!

Dlaczego warto wybrać nas do
pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Gdy podpisujemy umowę z klientem, jest ona zawsze krótka i przejrzysta. Najczęściej na czas nieokreślony. Takie rozwiązanie pozwala Tobie czuć się bezpiecznie, oraz poczuć, że z miesiąca na miesiąc wnosimy wartość SEO do Twojego serwisu.

Wieloletnie doświadczenie

W świecie SEO zacząłem się obracać już w wieku nastoletnim. Bardzo mnie zafascynowała kwestia budowy strony, optymalizacji a następnie widoczności w wynikach wyszukiwania Google. Po kilku latach nauki i działania na swoich portalach postanowiłem wnieść wartość ludziom, którzy potrzebuję skutecznych działań SEO. Od tamtego czasu brałem udział w wielu projektach SEO głównie z segmentu ecommerce.

Comiesięcznie raportowanie działań

Nie mamy nic do ukrycia w naszych działaniach. Jesteśmy w 100% transparentni. Dlatego na koniec każdego miesiąca rozliczeniowego wysyłamy szczegółowy raport naszym klientom, który zawiera informacje na tematy wszystkich podjętych prac SEO w ubiegłym miesiącu.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Nie robimy blackhatowego SEO. Jest ono nieskuteczne w dłuższej perspektywie czasu. Podchodząc do klienta wiemy, że chce on wysokiej jakości działań, które będą miały długofalowy efekt. Dlatego podczas linkbuildingu dobieramy odpowiednią indywidualną strategię linkowania.

Elastyczny budżet

Nie mamy stałego cennika. Do każdej osoby, która jest zainteresowana naszymi usługami podchodzimy indywidualnie i jesteśmy bardzo elastyczni.

Zobacz nasze Case Studies

Przygotowałem kilka informacji na temat mojego doświadczenia w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych. Na naszym blogu znajdziesz również SEO Case Studies, które pokazują jakie działania podjęliśmy w konkretnej branży i jakie efekty one przyniosły. Mam doświadczenie lokalnie we Włocławku. Pozycjonowanie stron Włocławek to specyficzna usługa polegająca na wzroście widoczności danej domeny we Włocławku i miejscowościach pobocznych. Dzięki takim działaniom Twój biznes lokalny może pozyskać nowych wartościowych klientów! Mam nadzieję, że przekonałem Cię do moich umiejętności i kompetencji!

Pozycjonowanie stron - Portfolio

Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
Pozycjonowanie stron na Słowacji
Wyniki pozycjonowania stron
Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
sklep z zabawkami - seo case study
pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Darmowa wycena strategii SEO

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to z pewnością zainteresowałem Cię pozycjonowaniem strony we Włocławku. Jeżeli faktycznie tak jest to skontaktuj się ze mną przy użyciu poniższego formularza kontaktowego. Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, wiedzy, doświadczeniu i kompetencji by moja optymalizacja stron internetowych i skuteczne pozycjonowanie stron była bardzo efektowna dla Twojego biznesu. Musisz jednak pamiętać, że na rynku nie brakuje szarlatanów a najlepsze pozycjonowanie i zwrot widoczności w Google da Ci doświadczony i kompetentny specjalista SEO!

Darmowa wycena strategii SEO

Ikona

Pozycjonowanie stron Włocławek

Pozycjonowanie stron Włocławek

Ikona

Czym jest lokalne pozycjonowanie we Włocławku?

Na pozycjonowanie stron internetowych składa się szereg działań, mających za zadanie zwiększenie widoczności witryny w wynikach wyszukiwania, po wpisaniu przez internautów określonych fraz. Pozycjonowanie lokalne również sprowadza się do tego samego, ale z jedną zasadniczą różnicą – nie jest ważny wynik globalny, ale ten z określonego obszaru. Może on być związany z miastem, województwem lub regionem. Jeżeli ktoś prowadzi swoją działalność gospodarczą w mieście X, to nie jest dla niego ważne, żeby na jego stronę www trafiali mieszkańcy z drugiego krańca Polski, ponieważ nie są oni źródłem potencjalnych klientów. Zadaniem pozycjonowania stron we Włocławku, jest wypromowanie witryny w taki sposób, żeby w pierwszej kolejności była ona widoczna dla mieszkańców tego miasta.

Ikona

Ile kosztuje pozycjonowanie we Włocławku?

Niestety nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od konkurencyjności danej branży i tego jak aktualnie witryna radzi sobie w Google. Jednak SEO sklepów internetowych zaczyna się od około 1500-3000-5000 zł. W zasadzie górnego limitu nie ma.

Ikona

W jaki sposób geolokalizacja wpływa na pozycjonowanie stron we Włocławku?

W przypadku, gdy chcemy zająć się pozycjonowaniem strony firmy działającej we Włocławku, musimy zwrócić uwagę na dwa ważne aspekty: geolokalizację i pytania z nią związane. Pod pierwszym pojęciem kryje się określenie aktualnego miejsca, w którym przebywa użytkownik i dopasowaniu pod to wyników wyszukiwania. Jak to wygląda w praktyce? Gdy osoba przebywająca we Włocławku wpisze w wyszukiwarkę Google frazę np.: „mechanik”, to w pierwszej kolejności zostaną mu wyświetlone najlepiej ocenione serwisy samochodowe działające w tym mieście.

Dla wyszukiwarki mocniejszym sygnałem są jednak pytania związane z geolokalizacją. Co to dokładnie oznacza? Miejsce, w którym się znajdujemy przestaje mieć większe znaczenie, a liczy się lokalizacja wpisana w Google razem z frazą. Jeżeli więc przebywamy aktualnie na urlopie w Zakopanem i wpiszemy frazę „pozycjonowanie Włocławek„, to naszym oczom ukaże się lista firm zajmujących się tą usługą w tym mieście. Duże znaczenie, zwłaszcza dla użytkowników smartfonów, ma tutaj odległość danej osoby od siedziby firmy.

Ikona

Zadbaj o wizytówkę Google Moja Firma

Chcąc jak najlepiej wypromować swoją stronę internetową na lokalnym rynku należy w pierwszej kolejności zadbać o wizytówkę Google Moja Firma. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ jest ona ściśle powiązana z geolokalizacją. To właśnie dzięki niej wyszukiwarka Google jest w stanie powiązać danego użytkownika z witryną naszej firmy. Trzeba więc o nią właściwie zadbać. Bardzo ważne jest wypełnienie wszystkich elementów, takich jak: opis firmy, dane kontaktowe czy godziny otwarcia. Nie wolno również pominąć dopasowania odpowiednich kategorii. Warto dodać również zdjęcia oraz umożliwić internautą wirtualny spacer za pośrednictwem Street View. Kolejną kluczową sprawą przy wizytówce są oceny i opinie użytkowników. Potrafią one wpływać na pozycję w wynikach wyszukiwania, dlatego warto zachęcać swoich klientów do ich wystawiania.

Ikona

Jak zoptymalizować witrynę pod pozycjonowanie stron we Włocławku?

Jeżeli chcemy zająć się pozycjonowaniem strony we Włocławku, to musimy również odpowiednio zoptymalizować naszą witrynę. Chcąc być lepiej widocznym na lokalnym rynku, należy przede wszystkim podkreślić obszar naszej działalności. Można tego dokonać poprzez dodanie nazwy miasta do tytułu strony, umieszczenie danych teleadresowych lub stworzenie indywidualnej podstrony dla danej miejscowości. Bardzo ważne jest również zadbanie o odpowiednie treści, które pojawiają się na stronie internetowej. Tam również musi przewijać się nazwa miasta, w którym działamy. To wszystko pozwoli robotom wyszukiwarki powiązać naszą firmę z konkretną lokalizacją.

Zanim rozpoczniemy jednak optymalizację naszej witryny, to musimy najpierw się do tego dobrze przygotować. W tym celu należy przeanalizować działania swoich potencjalnych konkurentów, a następnie wykonać audyt SEO swojej dotychczasowej witryny. To wszystko pozwoli na wyłapanie ewentualnych błędów oraz w przygotowaniu skutecznej strategii działania.

Ikona

Jakie firmy z Włocławka powinny skupić się na pozycjonowaniu lokalnym?

Lokalne pozycjonowanie powinno być priorytetem dla wszystkich firm działających we Włocławku i jego najbliższych okolicach. Dotyczy to zwłaszcza firm usługowych, takich jak: fryzjerzy, mechanicy, salony kosmetyczne czy restauracje, ponieważ najważniejsze dla nich jest dotarcie do klientów z najbliższego otoczenia. Nie muszą walczyć o klientów z całej Polski, bo szanse, że trafią do nich klienci z Rzeszowa czy Wrocławia są znikome. Taka forma promocji doskonale sprawdzi się również wśród hydraulików, korepetytorów, lekarzy czy stomatologów.

Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀