Pozycjonowanie stron Włocławek

Dobra agencja SEO to skuteczne SEO na pierwsze pozycje w Google
Stabilne i skuteczne pozycjonowanie.
Indywidualny opiekun SEO (specjalista).
Wieloletnie doświadczenie w SEO.
Rzetelne comiesięczne raporty prac.

WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ

Kim jestem?

Wieloletni specjalista pozycjonowania stron (SEO)
Specjalista SEO / CEO w SEmhub / Freelancer SEO

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu zarówno serwisów jak i sklepów internetowych (ecommerce). Powyższymi zagadnieniami interesuję się od ponad 10 lat a od 8 czynnie działam w branży SEO skutecnzie pozycjonując sklepy internetowe we Włocławku jak i ogólnokrajowo. W swojej ofercie posiadam również możliwość pozycjonowania lokalnego we Włocławku.

W swojej 8 letniej karierze mogę pochwalić się wieloma sukcesami w wielu projektach SEO w wielu branżach tj moda, farmacja, motoryzacja.
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!
Michał Jania specjalista SEO w SEMhub

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Każdemy klientowi oferujemy kompletny audyt SEO. Zrobienie takiej analiza to podstawa do zaznajomienia się z domeną, znalezienia kluczowych i krytycznych błędów przez, które strona nie rośnie w wynikach organicznych. Dlatego, jeżeli masz problem w widocznością swojej witryny - z chęcią Ci z tym pomogę!

Szerokie pozycjonowanie stron

Stare metody SEO takie jak pozycjonowanie tylko i wyłącznie na określone słowa kluczowe od wielu lat już nie prosperuje. Aktualnie zajmując się domeną zwiększamy jej widoczność maksymalnie. Krótko mówiąc jeżeli dana kategoria ma potencjał na 25 słów kluczowych mniej bądź bardziej konkurencyjnych, to po co pozycjonować tylko i wyłączanie na 3 wybrane?

Analiza i optymalizacja pod kątem słów kluczowych

Optymalizacja strony pod kątem słów kluczowych to jeden z pierwszych najważniejszych kroków, który powinien zostać zrobiony, nawet jeszcze przed budową strony. Jeżeli nie będziemy celować w odpowiednie słowa kluczowe, oraz nie zoptymalizujemy pod niej witryny, to nie osiągniemy widoczności w Google. Robię to na co dzień i z chęcią zrobię to również dla Ciebie!

Zwiększenie widoczności strony

Pozycjonwane (z ang. SEO) polega właśnie na zwiększeniu widoczności w TOP50, TOP10 i TOP3 w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Składa się na to wiele czynników tj: Optymalizacja i analiza słów kluczowych, optymalizacja techniczna, czy linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne. Robimy to skutecznie, dlatego jeżeli właśnie tego potrzebuje Twoja strona - odezwij się do mnie :)

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Bardzo często ludzie starają się pozycjonować swój serwis, jednak nieskutecznie i nie mogą dojść DLACZEGO strona nie rośnie w wynikach wyszukiwania bądź dlaczego sppada. W tym przypadku należy zrobić odpowiednią analizę SEO.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Pozyskiwanie linków może być kłopotliwe. W teorii google nie daje kar za niepoprawne linkowanie, tylko pomija bezwartościowe linki. Jednak za każdy link trzeba zapłacić. Dlatego po co wydawać pieniądze na linki, które zostaną przez Google pominięte i nic nie wniosą do SEO Twojej strony? Pozwól, że pomogę poprawnie podlinkować Twoją stronę.

Jakościowy i tematyczny link buildingu

Gdy zabieramy się za link building. Robimy go bardzo dobrze. Nie budujemy śmieciowych linków, nie korzystamy z SWLi. Naszym klientom budujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości linki. Najczęściej tematycznie powiązanie gdyż jest to bardzo istotne.

Analiza i weryfikacja działań

Jakaś agencja zajmuje się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej? Jednak nie widzisz rezultatów ich działań? Bądź po prostu chcesz zweryfikować czy obrali dobrą strategię SEO? Napisz do mnie, a przeanalizuję podjęte działania SEO na Twojej domenie i przedstawię Ci jej rezultaty!

Dlaczego warto wybrać nas do pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Gdy podpisujemy umowę z klientem - jest ona zawsze krótka i przejrzysta. Najczęściej na czas nieokreślony. Takie rozwiązanie pozwala Tobie czuć się bezpiecznie, oraz poczuć, że z miesiąca na miesiąc wnosimy wartość SEO do Twojego serwisu.

Wieloletnie doświadczenie

W świecie SEO zacząłem się obracać już w wieku nastoletnim. Bardzo mnie zafascynowała kwestia budowy strony, optymalizacji a następnie widoczności w wynikach wyszukiwania Google. Po kilku latach nauki i działania na swoich portalach postanowiłem wnieść wartość ludziom, którzy potrzebuję skutecznych działań SEO. Od tamtego czasu brałem udział w wielu projektach SEO głównie z segmentu ecommerce.

Comiesięcznie raportowanie działań

Nie mamy nic do ukrycia w naszych działaniach. Jesteśmy w 100% transparentni. Dlatego na koniec każdego miesiąca rozliczeniowego wysyłamy szczegółowy raport naszym klientom, który zawiera informacje na tematy wszystkich podjętych prac SEO w ubiegłym miesiącu.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Nie robimy blackhatowego SEO. Jest ono nieskuteczne w dłuższej perspektywie czasu. Podchodząc do klienta wiemy, że chce on wysokiej jakości działań, które będą miały długofalowy efekt. Dlatego podczas linkbuildingu dobieramy odpowiednią indywidualną strategię linkowania.

Elastyczny budżet

Nie mamy stałego cennika. Do każdej osoby, która jest zainteresowana naszymi usługami podchodzimy indywidualnie i jesteśmy bardzo elastyczni.
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!

Portfolio i case study

Przygotowałem kilka informacji na temat mojego doświadczenia w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych. Na naszym blogu znajdziesz również SEO Case Studies, które pokazują jakie działania podjęliśmy w konkretnej branży i jakie efekty one przyniosły. Mam doświadczenie lokalnie we Włocławku. Pozycjonowanie stron Włocławek to specyficzna usługa polegająca na wzroście widoczności danej domeny we Włocławku i miejscowościach pobocznych. Dzięki takim działaniom Twój biznes lokalny może pozyskać nowych wartościowych klientów! Mam nadzieję, że przekonałem Cię do moich umiejętności i kompetencji!
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  sklep z zabawkami - seo case study
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron na Słowacji
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech

Jesteśmy na YouTube!

JAK POZYCJONOWAĆ MAŁE STRONY INTERNETOWE WWW w 2020 ROKU SZYBKO

Jak zrobić AUDYT SEO w mniej niż 30 minut ZA DARMO

JAK POZYCJONOWAĆ SKLEP INTERNETOWY - 8 porad eCommerce SEO

Kontakt

+48 533-411-223michal@semhub.pl
Jeśli dotarłeś aż tutaj, to z pewnością zainteresowałem Cię pozycjonowaniem strony we Włocławku. Jeżeli faktycznie tak jest to skontaktuj się ze mną przy użyciu poniższego formularza kontaktowego. Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, wiedzy, doświadczeniu i kompetencji by moja optymalizacja stron internetowych i skuteczne pozycjonowanie stron była bardzo efektowna dla Twojego biznesu. Musisz jednak pamiętać, że na rynku nie brakuje szarlatanów a najlepsze pozycjonowanie i zwrot widoczności w Google da Ci doświadczony i kompetentny specjalista SEO!

Czym jest lokalne pozycjonowanie we Włocławku?

Na pozycjonowanie stron internetowych składa się szereg działań, mających za zadanie zwiększenie widoczności witryny w wynikach wyszukiwania, po wpisaniu przez internautów określonych fraz. Pozycjonowanie lokalne również sprowadza się do tego samego, ale z jedną zasadniczą różnicą - nie jest ważny wynik globalny, ale ten z określonego obszaru. Może on być związany z miastem, województwem lub regionem. Jeżeli ktoś prowadzi swoją działalność gospodarczą w mieście X, to nie jest dla niego ważne, żeby na jego stronę www trafiali mieszkańcy z drugiego krańca Polski, ponieważ nie są oni źródłem potencjalnych klientów. Zadaniem pozycjonowania stron we Włocławku, jest wypromowanie witryny w taki sposób, żeby w pierwszej kolejności była ona widoczna dla mieszkańców tego miasta.

Ile kosztuje pozycjonowanie we Włocławku?

Niestety nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od konkurencyjności danej branży i tego jak aktualnie witryna radzi sobie w Google. Jednak SEO sklepów internetowych zaczyna się od około 1500-3000-5000 zł. W zasadzie górnego limitu nie ma.

W jaki sposób geolokalizacja wpływa na pozycjonowanie stron we Włocławku?

W przypadku, gdy chcemy zająć się pozycjonowaniem strony firmy działającej we Włocławku, musimy zwrócić uwagę na dwa ważne aspekty: geolokalizację i pytania z nią związane. Pod pierwszym pojęciem kryje się określenie aktualnego miejsca, w którym przebywa użytkownik i dopasowaniu pod to wyników wyszukiwania. Jak to wygląda w praktyce? Gdy osoba przebywająca we Włocławku wpisze w wyszukiwarkę Google frazę np.: "mechanik", to w pierwszej kolejności zostaną mu wyświetlone najlepiej ocenione serwisy samochodowe działające w tym mieście.

Dla wyszukiwarki mocniejszym sygnałem są jednak pytania związane z geolokalizacją. Co to dokładnie oznacza? Miejsce, w którym się znajdujemy przestaje mieć większe znaczenie, a liczy się lokalizacja wpisana w Google razem z frazą. Jeżeli więc przebywamy aktualnie na urlopie w Zakopanem i wpiszemy frazę "pozycjonowanie Włocławek", to naszym oczom ukaże się lista firm zajmujących się tą usługą w tym mieście. Duże znaczenie, zwłaszcza dla użytkowników smartfonów, ma tutaj odległość danej osoby od siedziby firmy.

Zadbaj o wizytówkę Google Moja Firma

Chcąc jak najlepiej wypromować swoją stronę internetową na lokalnym rynku należy w pierwszej kolejności zadbać o wizytówkę Google Moja Firma. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ jest ona ściśle powiązana z geolokalizacją. To właśnie dzięki niej wyszukiwarka Google jest w stanie powiązać danego użytkownika z witryną naszej firmy. Trzeba więc o nią właściwie zadbać. Bardzo ważne jest wypełnienie wszystkich elementów, takich jak: opis firmy, dane kontaktowe czy godziny otwarcia. Nie wolno również pominąć dopasowania odpowiednich kategorii. Warto dodać również zdjęcia oraz umożliwić internautą wirtualny spacer za pośrednictwem Street View. Kolejną kluczową sprawą przy wizytówce są oceny i opinie użytkowników. Potrafią one wpływać na pozycję w wynikach wyszukiwania, dlatego warto zachęcać swoich klientów do ich wystawiania.

Jak zoptymalizować witrynę pod pozycjonowanie stron we Włocławku?

Jeżeli chcemy zająć się pozycjonowaniem strony we Włocławku, to musimy również odpowiednio zoptymalizować naszą witrynę. Chcąc być lepiej widocznym na lokalnym rynku, należy przede wszystkim podkreślić obszar naszej działalności. Można tego dokonać poprzez dodanie nazwy miasta do tytułu strony, umieszczenie danych teleadresowych lub stworzenie indywidualnej podstrony dla danej miejscowości. Bardzo ważne jest również zadbanie o odpowiednie treści, które pojawiają się na stronie internetowej. Tam również musi przewijać się nazwa miasta, w którym działamy. To wszystko pozwoli robotom wyszukiwarki powiązać naszą firmę z konkretną lokalizacją.

Zanim rozpoczniemy jednak optymalizację naszej witryny, to musimy najpierw się do tego dobrze przygotować. W tym celu należy przeanalizować działania swoich potencjalnych konkurentów, a następnie wykonać audyt SEO swojej dotychczasowej witryny. To wszystko pozwoli na wyłapanie ewentualnych błędów oraz w przygotowaniu skutecznej strategii działania.

Jakie firmy z Włocławka powinny skupić się na pozycjonowaniu lokalnym?

Lokalne pozycjonowanie powinno być priorytetem dla wszystkich firm działających we Włocławku i jego najbliższych okolicach. Dotyczy to zwłaszcza firm usługowych, takich jak: fryzjerzy, mechanicy, salony kosmetyczne czy restauracje, ponieważ najważniejsze dla nich jest dotarcie do klientów z najbliższego otoczenia. Nie muszą walczyć o klientów z całej Polski, bo szanse, że trafią do nich klienci z Rzeszowa czy Wrocławia są znikome. Taka forma promocji doskonale sprawdzi się również wśród hydraulików, korepetytorów, lekarzy czy stomatologów.

rocketmenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram