fbpx
Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniemTUTAJ

Pozycjonowanie stron Wrocław

Dobra agencja SEO to Skuteczne SEO na pierwsze pozycje w Google

Naszym klientom oferujemy dedykowanego opiekuna, który jest specjalistą SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. W naszym portfolio mamy wiele stron i sklepów internetowych, które osiągają stabilne wysokie pozycje w organicznych wynikach Google. Robiąc SEO mamy na uwadze bezpieczeństwo, a swoją pracę co miesiąc raportujemy.

Zaufało nam ponad 100 firm m.in.:

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Darmowa wycena strategii SEO

Kim jestem?

Robię skuteczne SEO dla stron i sklepów internetowych

Head of SEO | SEO specialist | SEO freelancer

Pozycjonowanie strony internetowej to długofalowy proces, który potrafi przynieść naprawdę świetne rezultaty. Jednak należy pamiętać że SEO to nie sprint tylko maraton. Właśnie tak podchodzę do każdego klienta. Takimi działaniami zajmuję się od niemal 10 lat. W ciągu ostatniego czasu zrealizowałem wiele sukcesywnie zakończonych projektów, związanych nie tylko z pozycjonowaniem stron we Wrocławiu, ale w głównej mierze ze sklepami internetowymi działającymi krajowo, a nawet globalnie!

Potrzebujesz jeszcze więcej informacji na mój temat? Sprawdź niżej :)

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Rzetelna i szczegółowa analiza strony internetowej, to podstawa dobrego pozycjonowania. Jeżeli nie wiesz, dlaczego Twoja strona nie osiąga satysfakcjonujących pozycji w wynikach wyszukiwania Google - zgłoś się do mnie. Przeprowadzę szczegółowy audyt Twojej strony i powiem Ci, w czym leży problem. Dokładna analiza konstrukcji i budowy pozwoli na wprowadzenie skutecznych działań, które pozwolą na wysoką pozycję w Google.

Szerokie pozycjonowanie stron

Oferowane przeze mnie pozycjonowanie zawiera szeroki audyt, przygotowanie wartościowego contentu, a także skuteczne linkowanie. Szerokie pozycjonowanie oznacza znaczący wzrost widoczności strony internetowej, dla jak największej ilości wartościowych słów kluczowych.

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Słowa kluczowe, są jednym z ważniejszych elementów, które wpływają na pozycjonowanie. Właśnie dlatego starannie je analizuję i dobieram w taki sposób, by Twoja strona pozycjonowała się jak najlepiej.

Zwiększenie widoczności strony

Wydajesz pieniądze na nieskuteczne działania SEO i masz już tego dość? Pomogę Ci zwiększyć widoczność Twojej strony internetowej, ponieważ moje bogate doświadczenie pozwala na skuteczne i bezpieczne metody pozycjonowania. Twoja strona zacznie osiągać coraz lepsze wyniki w wyszukiwarce Google.

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Spadek ruchu na stronie jest pierwszym z symptomów oznaczających nieefektywne pozycjonowanie. Czynników, które wpływają na taki stan rzeczy jest wiele, dlatego przeanalizuje Twoją stronę internetową i wytłumaczę Ci gdzie leży problem.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Przeanalizuje strategię linkowania Twojej strony internetowej i wytłumaczę Ci, co należy zrobić, by linkowanie było efektywne i wartościowe dla Google.

Jakościowy i tematyczny link building

Linkowanie oraz backlinki (czyli linki zwrotne), są niezwykle ważne w pozycjonowaniu, ponieważ pomagają wzmocnić domenę, co szybko zauważają roboty Google. Pomogę Ci zmodernizować i zoptymalizować Twoją aktualną strategię linkowania, by było to coraz bardziej skuteczne.

Analiza i weryfikacja działań

Jeżeli Twoje dotychczasowe pozycjonowanie Cię nie zadowala i chcesz zweryfikować działania agencji SEO, to sprawdzę dla Ciebie, co powoduje, że Twoja strona nie pozycjonuje się tak, jak powinna. Moje wieloletnie doświadczenie sprawia, że jestem specjalistą w dziedzinie pozycjonowania.

Bezpłatna analiza SXO i rozmowa

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀
Do dzieła!

Dlaczego warto wybrać nas do
pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Nikt z nas nie lubi zawiłych i skomplikowanych umów. Właśnie dlatego oferuje swoim klientom umowę na czas nieokreślony, która wolna jest od kruczków i niejasności. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogę skutecznie pomagać w pozycjonowaniu Twoje witryny.

Wieloletnie doświadczenie

Mam 8 letnie doświadczenie w branży SEO, dlatego stosuje wyłącznie bezpieczne i skuteczne metody pozycjonowania. Stale współpracuje z wieloma sklepami internetowymi i stronami internetowymi, skutecznie pozycjonując je na wysokie pozycje w Google.

Comiesięcznie raportowanie działań

Moi klienci dostają comiesięczny raport, dzięki któremu mogą na bieżąco śledzić skuteczność pozycjonowania. 100% transparentność to podstawa, dzięki której wiesz, jak szybko Twoja strona idzie w górę.

Bezpieczne i wartościowe linkowanie

Stosowanie bezpiecznych i dozwolonych metod pozycjonowania sprawia, że pozycjonowanie jest skuteczne, pewne i stabilne. Nigdy nie wykorzystuje śmieciowych linków w pozycjonowaniu stron, czy sklepów internetowych.

Elastyczny budżet

Budżet zawsze jest tym elementem, który stawia pod znakiem zapytania działania SEO. Zawsze dostosowuje minimalny budżet do możliwości finansowych klienta, by uzyskać maksymalnie satysfakcjonujący efekt.

Zobacz nasze Case Studies

Pozycjonowaniem zajmuje się profesjonalnie od 8 lat. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, które zdobywałem latami, moje działania SEO są skuteczne i efektywne, o czym świadczą skutecznie wypozycjonowane strony i sklepy internetowe. Zajmuję się pozycjonowaniem stron we Wrocławiu, a także w każdym innym zakątku naszego kraju, dlatego moje działania SEO skutecznie wypozycjonują Twoją witrynę. Mam doświadczenie lokalne we Wrocławiu, dlatego znam rynek i wiem jak skutecznie wypromować Twoją witrynę. Pozycjonowanie strony we Wrocławiu polega na wzroście widoczności Twojej domeny we Wrocławiu i miejscowościach, które do niego przylegają. Skuteczne pozycjonowanie pozwoli na wzrost zysku w Twoim biznesie we Wrocławiu, a także przyczyni się do ulepszania wizerunku Twojej działalności.

Pozycjonowanie stron - Portfolio

Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
Pozycjonowanie stron na Słowacji
Wyniki pozycjonowania stron
Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
sklep z zabawkami - seo case study
pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Darmowa wycena strategii SEO

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Chcesz, by Twoja strona pozycjonowała się lepiej? Jeśli dotarłeś aż do tego miejsca, to z pewnością interesuje Cię pozycjonowanie stron we Wrocławiu. Skontaktuj się ze mną za pomocą formularza, który znajdziesz poniżej i zacznijmy skutecznie pozycjonować Twoją stronę, by stała się widoczna i rozpoznawalna. Moje doświadczenie i wiedza sprawią, że Twoja strona uzyska jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwarki Google. Stosuję wyłącznie bezpieczne i sprawdzone metody, co sprawia, że pozycjonowanie jest jeszcze bardziej skuteczne.

Darmowa wycena strategii SEO

Ikona

Pozycjonowanie stron Wrocław

Pozycjonowanie Stron Wrocław

Prowadzenie biznesu w dużym mieście, które jest ważne zarówno pod względem turystycznym, jak i ekonomicznym, jest bardzo opłacalne. Wrocław uważa się za stolicę Dolnego Śląska, a także całego Śląska. Jest to jedno z większych miast w Polsce, które wyróżnia się tym, że jest ośrodkiem gospodarczym, kulturowym i edukacyjnym, a także ważnym węzłem komunikacyjnym. Z tego powodu wielu przedsiębiorców dostrzega, jak bardzo opłaca się prowadzić biznes w tym regionie.  Odpowiednia strategia biznesowa pozwala na naprawdę spore zyski.
Ikona

Audyt SEO, czyli dokładna analiza Twojej strony internetowej

Dziś, stworzenie strony internetowej nie jest tak trudne, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Dawniej strona musiała być robiona przez specjalistę, który znał się na programowaniu. Dziś stworzenie strony jest proste i intuicyjne dzięki CMSom, które sprawiają, że prostą stronę jest w stanie stworzyć dosłownie każdy. Nie zmienia to jednak faktu, że strona, która została zrobiona przez kompletnego amatora, bywa zazwyczaj pełna błędów, które wpływają na to, jak roboty Google ją postrzegają. Strony pozycjonowane są pod względem prawidłowej budowy i struktury, słów kluczowych, bezpieczeństwa, a także wielu innych czynników. Właśnie z tego powodu witryny, które zrobione są samodzielnie, lub przez amatora, nie pozycjonują się dobrze. Z tego powodu tak ważny jest audyt SEO, który pozwala na dokładne przeanalizowanie wszystkich składowych strony internetowej.

Ikona

FAQ – pozycjonowanie stron interentowych Wrocław
Dlaczego pozycjonowanie strony we Wrocławiu zwiększa szansę na sukces w biznesie?

Dzisiejsze działania marketingowe w dużej mierze opierają się na internecie. Ten środek masowego przekazu skutecznie przewyższa tradycyjną telewizję, prasę, czy radio i jest obecnie najpopularniejszym źródłem pozyskiwania informacji. Powodów, przez które internet jest tak bardzo popularny jest wiele, ale najważniejsze z nich, to:
• dostępność 24/7, 365 dni w roku,
• informacje na każdy możliwy temat,
• brak ograniczeń, jeśli chodzi o treści zamieszczane w sieci (oczywiście z wyjątkiem tych, które zabronione są przez prawo),
• prosta forma, dzięki której każdy może być internautą, bez względu na jego wiek, czy wykształcenie.

Śmiało można powiedzieć, że w internecie zawarta jest niemalże cała wiedza ludzkości, dlatego szukając jakichkolwiek informacji, zamiast przeczesywać biblioteki, czy prasę codzienną, wpisujemy zapytanie w wyszukiwarkę Google. Warto zaznaczyć, że internet nieustannie ewoluuje, ponieważ treści zamieszczone przez twórców na portalach, są cały czas ulepszane. Dzięki internetowi działania marketingowe przestały kojarzyć się z nachalnymi spotami reklamowymi, które wyświetlane są w telewizji. Dziś internet pozwala na skuteczne reklamowanie swojej firmy, marki, produktu, czy usługi, co realnie przekłada się na zwiększenie zysków. Warto zaznaczyć, że dzięki internetowi możliwe jest skuteczne dotarcie do grupy odbiorców, którzy interesują się daną tematyką. Zawęża to grono użytkowników, do tych, którzy prawdopodobnie zdecydują się na zakup naszej usługi czy towaru.

Ikona

Zalety pozycjonowania stron we Wrocławiu?

Prowadzenie biznesu we Wrocławiu nie jest proste, ze względu na występowanie bardzo dużej konkurencji w niemalże każdej branży. Taka sytuacja sprawia, że przedsiębiorcy zmuszeni są do podejmowania aktywnych działań, które skutecznie wyróżnią ich na tle konkurencji. Głównym ,,polem bitwy’’ o zainteresowanie i uwagę klienta jest dziś internet, ponieważ pełni on rolę głównego medium. Szukamy w internecie interesujących nas zagadnień i tematów każdego dnia, dlatego obecność w sieci, jest dziś dla przedsiębiorców niemalże obowiązkowa, jeśli ich biznes ma stale przynosić zysk. Skuteczne pozycjonowanie swojej strony internetowej Twojej firmy sprawia, że:
• widoczny jest zwiększony ruch użytkowników, co wpływa na Twoją rozpoznawalność,
• zwiększają się obroty firmy,
• budowa jej wizerunku jest coraz bardziej skuteczna i efektywna,
• firma zaczyna wyrabiać sobie pozycję lidera, poprzez docieranie do wszystkich grup odbiorców.

Firmy, które zajmują najwyższe miejsca w wyszukiwarce, stają się uważane za najlepsze w danej branży. Spowodowane jest to tym, że wpisując jakieś hasło w wyszukiwarkę, najczęściej decydujemy się wejść w pierwsze z wyników wyszukiwania. Dzięki wykorzystaniu tej zależności można w łatwy sposób pozyskać stałe grono odbiorców, które zapewni naszej firmie nieustanny wzrost. Pozycjonowanie stron we Wrocławiu pozwala zwiększenie możliwości rozwoju, a także skuteczną reklamę Twojej działalności.

Ikona

W jaki sposób słowa kluczowe wpływają na pozycjonowanie strony internetowej?

Słowa kluczowe, są fundamentem pozycjonowania. Nazywa je się także często także frazami kluczowymi, dlatego, że wpisanie ich w wyszukiwarkę Google powoduje pojawienie się wyników, które odpowiadają na zadane pytanie. Z tego powodu tak ważne jest, by słowa kluczowe były dokładnie dopasowane do działalności, firmy, czy rodzaju produktu. Prawidłowe słowa kluczowe skutecznie pozycjonują stronę internetową, dzięki temu, gdy internauta wpisze daną frazę, to z łatwością trafi na Twoją witrynę. Oczywiście słowa kluczowe nie są jedynymi działaniami SEO, jednakże to właśnie od ich dobrego doboru zależy to, czy użytkownik trafi na Twoją stronę internetową. Bardzo pomocne są w tym narzędzia online, takie jak Google Trends, czy Google  Keyword Planner. Najbardziej skutecznym sposobem na dobranie najlepszych fraz kluczowych, jest zatrudnienie agencji SEO, lub dobrego freelancera. Chodzi o to, że często frazy, które są popularne, jak np. odzież damska, mimo swojej popularności wcale nie ułatwiają skutecznego pozycjonowania, gdyż zbyt dużo stron używa właśnie tej właśnie frazy. Najważniejsza jest konkurencyjność danego słowa kluczowego, ponieważ wtedy wyniki pozycjonowania mogą być najbardziej efektywne.

Ikona

Ile kosztuje pozycjonowanie stron we Wrocławiu?

Większość działań marketingowych zawsze sprowadza się do tego pytania – ile to kosztuje? Wydając na coś pieniądze, liczymy na jak najlepszy efekt i nie inaczej jest w przypadku pozycjonowania. Jednakże cena w pozycjonowaniu jest zależna od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie. Bardzo ważnym aspektem, który zdecydowanie wpływa na cenę pozycjonowania SEO jest konkurencyjność branży. Indywidualna wycena pozwala dostosować budżet, do zakresu działań, dlatego pozycjonowanie jest dostępne dla każdego biznesu – zarówno małego, jak i dużego. Pierwsze, małe efekty pozycjonowania widoczne są już po kilku, lub kilkunastu tygodniach. Pozycjonowanie nie jest szybkim procesem i nie można oczekiwać spektakularnych efektów, po kilku dniach. Działania SEO opierają się na długofalowe i systematycznej pracy. Warto zaznaczyć także, iż dobra agencja SEO, a także profesjonalny freelancer doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak często Google zmienia swoje algorytmy. Takie zmiany powodują nieustającą modyfikacje działań, by jak najlepiej dostosować się do wyszukiwarki Google. Właśnie dlatego pozycjonowanie jest procesem długofalowym, który wymaga czasu, doświadczenia, wiedzy, cierpliwości i przede wszystkim odpowiednich umiejętności i znajomości branży. Jest to ważne, ponieważ tylko sprawdzone i bezpieczne metody pozwalają na uzyskanie satysfakcjonujących wyników. Przyjęło się, że pierwsze widoczne wyniki widoczne są po około 6 miesiącach pozycjonowania. Nie należy jednak brać tych 6 miesięcy za pewnik, ponieważ wpływ na czas pojawienia się efektów ma także wielkość miasta, na które pozycjonuje się daną witrynę. Dla przykładu pozycjonowanie stron we Wrocławiu, może wydłużyć się nawet do roku czasu, zanim pojawią się widoczne efekty. W tej branży wszystko jest bardzo płynne i ulega ciągłym zmianom, dlatego pocieszeniem może być fakt, że często efekty widoczne są już po pierwszym kwartale. Chcąc uzyskać efekty w maksymalnie szybkim tempie, trzeba postawić na kompleksową optymalizacje SEO wykonywaną przez profesjonalistów. Pozycjonowanie Twojej strony internetowej ma realne przełożenie na widoczność i rozpoznawalność Twojej witryny w internecie, dlatego działania SEO są tak ważne.

Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀