fbpx
Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniemTUTAJ

Specjalista SEO - Michał Jania

Dobra agencja SEO to Skuteczny Specjalista SEO

Naszym klientom oferujemy dedykowanego opiekuna, który jest specjalistą SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. W naszym portfolio mamy wiele stron i sklepów internetowych, które osiągają stabilne wysokie pozycje w organicznych wynikach Google. Robiąc SEO mamy na uwadze bezpieczeństwo, a swoją pracę co miesiąc raportujemy.

Zaufało nam ponad 100 firm m.in.:

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Kontakt

Kim jestem?

Skuteczny specjalista pozycjonowania

Specjalista SEO / SEO freelancer / CEO w SEMhub

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych to maraton, a nie sprint wymagający doświadczonego specjalisty SEO, który na podstawie danych i analiz jest w stanie wnieść wartość do pozycjonowanej strony oraz skutecznie podnieść ruch organiczny. Właśnie tak podchodzę do każdego nowego projektu, w który wchodzę. Pozycjonowaniem zajmuję się od ponad 10 lat! Mam za sobą wiele sukcesywnie zakończonych projektów, które pod dziś dzień osiągają świetne rezultaty SEO. Jako specjalista SEO pozycjonowaniem zajmuję się nie tylko na rynku polskim ale również w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Niemczech czy w Stanach Zjednoczonych.

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Dzięki wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie pomóc Tobie odnaleźć słabe strony Twojej witryny pod kątem SEO, oraz wskazać Ci zalecenia co należy na niej poprawi aby Twoje wyniki pozycjonowania znacznie się poprawiły!

Szerokie pozycjonowanie stron

Pozycjonowaniem zajmuję się szeroko. Oznacza to, że nie wybieram określonych słów kluczowych, aby wyłącznie na nich skupić swoją uwagę, tylko staram się maksymalnie zwiększyć widoczność serwisu na wszystkie możliwe słowa kluczowe. Jest to bardzo skuteczna metoda na znaczne zwiększenie widoczności i ruchu organicznego.

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Dobór odpowiednich słów kluczowych, następnie stworzenie skutecznej struktury nawigacyjnej, a finalnie optymalizacja strony pod kątem wybranych wcześniej słów kluczowych to pierwsze elementy podczas pozycjonowania i optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek. Jeżeli masz z tym problem, bądź nie wiesz jak się za to zabrać - skontaktuj się ze mną.

Zwiększenie widoczności strony

Jeżeli Twój sklep lub strona internetowa widnieje w Internecie jednak pozyskiwany ruch nie konwertuje lub jest bardzo niski - należy nad tym popracować zaczynając od zrobienia audytu strony, optymalizacji i kończąc na kolejnych etapach pozycjonowania strony.

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Twoja strona internetowa nie chce rosnąć w wynikach organicznych w Google? A może kilka dni temu Twój serwis zaczął tracić ruch ? Może być wiele powodów takich zdarzeń jak błędna migracja serwisu bądź zwykła aktualizacja algorytmu Google. Jeśli masz z tym problem i nie wiesz jak go rozwiązać - zadzwoń lub napisz do mnie.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Budowa dobrych, działających i wartościowych backlinków jest bardzo ważna w procesie pozycjonowania (tym bardziej dla nowych stron internetowych). Pozwala ona wzmocnić domenę, jej autorytet a finalnie podnieść pozycję i całościowo zwiększyć widoczność serwisu w wyszukiwarce Google.

Jakościowy i tematyczny link building

Podczas linkbuildingu ważnym jest, aby tworzyć tematyczne i wartościowe linki na portalach, które wnoszą wartość w pozycjonowaniu strony bądź sklepu internetowego. Dlatego, gdy to robię - robię to skutecznie, wykorzystując działające techniki link buildingu

Analiza i weryfikacja działań

Jeśli robisz SEO na własną rękę, lub robi to osoba lub agencja seo jednak nieskutecznie - zgłoś się do mnie a sprawdzę co jest powodem braku wzrostów w organicznych wynikach wyszukiwania oraz stworzę odpowiednie strategię pozycjonowania Twojej strony internetowej.

Bezpłatna analiza SXO i rozmowa

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀
Do dzieła!

Dlaczego ja?

Przyjazna bezterminowa umowa

W projektach, w których biorę udział zawsze chcę wnieść wartość i dobre wyniki. Dlatego swoim nowym klientom oferuję przyjazną bezterminową umowę na czas nieokreślony.

Wieloletnie doświadczenie

Optymalizacją (SEO) i pozycjonowaniem sklepów i stron internetowych zajmuję się każdego dnia od niema 7 lat. W ciągu tego czasu nabyłem ogromnej wiedzy i doświadczenia, które każdego dnia pozwala mi wnosić wartość i świetne efekty w pozycjonowaniu jako specjalista SEO.

Comiesięcznie raportowanie działań

Aby nasi klienci byli w stanie wiedzieć co się dzieje w ich projekcie oraz co zostało zrobione, a co nie – każdego miesiąca wysyłamy raport prac, w którym zawarte jest wiele w/w informacji.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Korzystam wyłącznie z dozwolonych technik i metod pozycjonowania. Nie wykorzystuje śmieciowych linków czy SWL’i, dlatego strony systematycznie zyskują widoczność w wynikach wyszukiwania w Google, co gwarantuje stabilny wzrost widoczności w internecie.

Elastyczny budżet

Wiele osób błędnie twierdzi, że pozycjonowanie jest niezwykle drogie. Zawsze podchodzę do każdego klienta indywidualnie, dzięki czemu dostosowuje zakres działań SEO do konkretnego budżetu. Dzięki temu możliwy jest maksymalny efekt.

Pozycjonowanie stron - Portfolio

Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
Pozycjonowanie stron na Słowacji
Wyniki pozycjonowania stron
Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
sklep z zabawkami - seo case study
pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Kontakt

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Jeżeli zescrollowałeś/łaś aż do tego momentu to jestem przekonany, że jesteś zainteresowany/na dobrym i doświadczonym specjalistą SEO. Jeśli potrzebujesz osoby, która poprowadzi, Twój projekt w odpowiednim kierunku to dobrze trafiłeś/aś. Korzystając z formularza poniżej – skontaktuj się ze mną, lub umów się ze mną na krótką konsultację SEO w trakcie, której będziemy mogli porozmawiać o tym kogo dokładnie szukasz i czego oczekujesz.

Darmowa wycena strategii SEO

W czym mogę Ci pomóc?

Stworzę działającą wielomiesięczną strategię pozycjonowania Twojej strony internetowej zaczynając od porządnego audytu SEO, poprzez optymalizacją w celu dostosowania Twojej strony www do wyszukiwarek, aż do linkbuildingu, który wzmocni Twoją domenę i przyspieszy jej indeksację i wzrost pozycji.

Jak działam?

W swojej ofercie posiadam zwykły abonament SEO, w który zalicza się kompleksowa usługa pozycjonowania jak analiza, optymalizacja, linkbuilding i copywriting. Dla osób, które potrzebują tylko odpowiednich wskazówek a całą resztę chcą robić sami – oferuję konsultację SEO dzięki której uzyskasz odpowiednią strategię pozycjonowania do wdrożenia.

Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀