fbpx

Pozycjonowanie stron Radzymin

Skuteczna agencja SEO to Skuteczne SEO na wysokie pozycje w Google
Skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów.
Osobisty opiekun SEO (specjalista).
10 letnie doświadczenie w SEO.
Rzetelne raporty prac każdego miesiąca.

WYCENA POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ

Kim jestem?

Specjalista SEO z 10 letnim doświadczeniem
Head of SEO w SEMhub | CEO w SEMhub | Specjalista

Od 10 lat zajmuję się pozycjonowaniem zarówno stron jak i sklepów internetowych. W swojej karierze mogę pochwalić się nie tylko pozycjonowaniem stron w Radzyminiu ale wieloma projektami krajowymi jak i globalnymi, których efekty możesz zobaczyć w moim portfolio. Oprócz stricte pozycjonowania stron robię rzeczowe audyty SEO, konsultacje SEO czy szeroko pojęte analizy pod kątem pozycjonowania.

Zjedź niżej, a dowiesz się dokładnie czym się zajmuję!
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!
Michał Jania specjalista SEO w SEMhub

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Przeprowadzamy kompleksowy audyt Twojej strony internetowej, w celu zapewnienia Ci jak najlepszych wyników w wyszukiwarkach. Nie wiesz, dlaczego Twoja strona ciągle nie może znaleźć się na pierwszych stronach Google? Dzięki naszemu audytowi odpowiemy na wszystkie Twoje pytania odnośnie pozycjonowania Twojej strony internetowej.

Szerokie pozycjonowanie stron

Nasze działania wyróżniają się całościowym podejściem do pozycjonowania, dlatego optymalizujemy stronę pod kątem SEO, przygotowujemy odpowiedni content i budujemy mocne zaplecze linków. Skuteczne pozycjonowanie pozwala zaistnieć w internecie.

Dobór i optymalizacja słów kluczowych

Słowa kluczowe, są bardzo ważnym elementem pozycjonowania. Właśnie dlatego ich nieodpowiedni dobór, może skutecznie sabotować działania SEO. Analizujemy słowa kluczowe, które znajdują się na Twojej stronie i dobieramy te, które zapewnią Ci największy ruch.

Zwiększenie widoczności strony

Dotychczasowe pozycjonowanie nie przynosi zamierzonych rezultatów? Zajmiemy się tym, ponieważ bogate doświadczenie i profesjonalne narzędzia pozwalają nam na efektywne zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej. Dzięki nam szybciej zaistniejesz w internecie!

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Spadek ruchu na stronie internetowej jest sygnałem, że coś nie gra tak, jak powinno. Pomożemy Ci przeanalizować wszystkie czynniki, które mogą powodować spadek, krok po kroku. Dzięki temu pozycjonowanie Twojej strony będzie znacznie bardziej skuteczne i efektywne.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Pozyskiwanie linków może być kłopotliwe. W teorii google nie daje kar za niepoprawne linkowanie, tylko pomija bezwartościowe linki. Jednak za każdy link trzeba zapłacić. Dlatego po co wydawać pieniądze na linki, które zostaną przez Google pominięte i nic nie wniosą do SEO Twojej strony? Pozwól, że pomogę poprawnie podlinkować Twoją stronę.

Jakościowy i tematyczny link buildingu

Linki wysokiej jakości mają niebagatelny wpływ na to, jak skuteczne są działania SEO. Z tego powodu stawiamy na innowacyjne rozwiązania i pomagamy Ci zbudować je zupełnie od podstaw. Dzięki temu masz pewność, że Twoje linki będą najwyższej jakości. Śmiało można stwierdzić, że linki są podstawą SEO. Optymalizujemy profil linków, by zwiększyć efektywność pozycjonowania Twoje strony w wynikach wyszukiwarki Google.
 

Analiza i weryfikacja działań

Rynek SEO jest bardzo szeroki, dlatego jeśli korzystasz z usług agencji SEO, czy freelancera i efekty pozycjonowania Cię nie zadowalają, to poddamy wszystkie te działania weryfikacji. W pozycjonowaniu najważniejsze jest doświadczenie, dlatego jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami, którzy wiedzą czym jest SEO i jak uzyskać najlepsze wyniki w wyszukiwarkach.

Dlaczego warto wybrać nas do pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Każda umowa, którą podpisujemy z klientami jest krótka, rzeczowa i bez jakichkolwiek kruczków prawnych. Chcemy aby nasi klienci czuli się bezpieczni i wiedzieli, że wnosimy efekty i wartość do ich biznesu

Wieloletnie doświadczenie

Pozycjonowaniem stron w Google zajmuję się od wieku nastoletniego. Bardzo spodobało mi się robienie stron internetowych, ich optymalizacji, a finalnie pozyskiwanie ruchu który może przynieść leady (sprzedaż czy konwersje). W mojej karierze zajmowałem się projektami ecommerce tj. moda, motoryzacja, czy hotelarstwo.

Comiesięcznie raportowanie działań

W stosunku do naszych klientów chcemy być jak najbardziej fair bo tylko tak gramy :) Każdego miesiąca każdy nasz klient otrzymuje raport działań, który zawiera wiele informacji na temat zmian widoczność ich domeny w wynikach wyszukiwania w Google.

Bezpieczne i wartościowe linkowanie

W teorii linki już nie szkodzą, jednak wciąż i nadal warto można wydać duże pieniądze na linki, które po prostu... nie zadziałają i nic nie wniosą do biznesu. Dlatego dla naszych klientów zawsze pozyskujemy linki, które dają wartość nie tylko bezpośrednio do biznesu ale i potrafią znacznie wpłynąć na wzrost pozycji.

Elastyczny budżet

Stały cennik? To nie z nami. Każdy klient i każda branża jest inna. Oznacza to, że do każdego podchodzimy indywidualnie. W miarę możliwości staramy się dopasować minima i maksyma finansowe dla każdego klienta. Dlatego jeżeli masz z tym problem - odezwij się do mnie!
TAK!  CHCĘ OFERTĘ SEO!

Portfolio i case study

Poniżej znajdziesz może portfolio, w którym są również case study z SEO.  Do każdego klienta ZAWSZE podchodzę indywidualnie. Mam doświadczenie w branżach modowych, motoryzacji, czy medycynie. Nowe wyzwania nie są dla mnie kłopotem lecz możliwością do zdobycia nowych szczytów!
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  sklep z zabawkami - seo case study
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Pozycjonowanie stron na Słowacji
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron
 • Pozycjonowanie stron - portfolio SEMhub

  Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech

Jesteśmy na YouTube!

JAK POZYCJONOWAĆ MAŁE STRONY INTERNETOWE WWW w 2020 ROKU SZYBKO

Jak zrobić AUDYT SEO w mniej niż 30 minut ZA DARMO

JAK POZYCJONOWAĆ SKLEP INTERNETOWY - 8 porad eCommerce SEO

Kontakt

+48 533-411-223michal@semhub.pl
Za pomocą formularza kontaktowego poniżej możesz się ze mną skontaktować, jeżeli powyższe informacje przekonały Cię, że to ja powinienem zająć się Twoim pozycjonowaniem strony w Radzyminie. Jestem specjalistom SEO z wieloletnim doświadczeniem i sukcesów w tej branży! Jednak pamiętaj! Bardzo często SEO jest źle rozumiane nawet przez wielu specjalistów, dlatego satysfakcjonujące wyniki może Ci dać tylko osoba z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem.

Pozycjonowanie stron w Radzyminie - najczęściej zadawane pytania

Pozycjonowanie Radzymin
rocketmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram