fbpx
Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniemTUTAJ

Pozycjonowanie stron Ostrów Mazowiecka

Skuteczna agencja SEO to skuteczne SEO na pierwsze pozycje w Google

Naszym klientom oferujemy dedykowanego opiekuna, który jest specjalistą SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. W naszym portfolio mamy wiele stron i sklepów internetowych, które osiągają stabilne wysokie pozycje w organicznych wynikach Google. Robiąc SEO mamy na uwadze bezpieczeństwo, a swoją pracę co miesiąc raportujemy.

Zaufało nam ponad 100 firm m.in.:

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Darmowa wycena strategii SEO

Kim jestem?

Wieloletni specjalista od SEO i pozycjonowania stron www

Specjalista SEO / Freelancer SEO / CEO w SEMhub

Od wielu lat zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych ze świetnymi rezultatami, które można przeglądnąć w portfolio poniżej. Pozycjonowaniem zajmuję się nie tylko w Ostrów Mazowiecka ale i całym kraju a nawet krajach pobliskich jak Czechy, Niemcy czy Słowacja. Nakładam bardzo mocny nacisk na aspekty techniczne, które najczęsciej są robione bardzo pobieżnie, a które potrafią przynieść świetne rezultaty, Dlatego jeśli poszukujesz osoby doświadczonej, które pociągnie SEO Twojej strony internetowej - dobrze trafiłeś! Zrobię co w mojej mocy aby podnieść ruch organiczny na Twojej witryny a finalnie zwiększyć sprzedaż za jej pośrednictwem.

Jeżeli przekonałem Cię do swoich kompetencji, skontaktuj się ze mną przy użyciu formularza kontaktowego!

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Dokładna analiza strony, jest podstawą, by dowiedzieć się co sprawia, że obecne pozycjonowanie nie jest w pełni satysfakcjonujące. Po naszym audycie, będziemy w stanie odpowiedzieć Ci na wszystkie Twoje pytania związane ze skutecznym pozycjonowaniem Twojej strony.

Szerokie pozycjonowanie stron

W pozycjonowaniu najważniejsza jest konsekwencja i rzetelność, dlatego nasze usługi obejmują kompletną optymalizację strony, budowę zaplecza linków i przygotowanie tekstów. Najwyższa jakość usług sprawia, że Twoja strona zacznie być widoczna w internecie!

Analiza i optymalizacja pod kątem słów kluczowych

Słowa kluczowe, są w pozycjonowaniu bardzo ważne, dlatego ich trafny wybór pozwoli Ci być wyżej w wynikach wyszukiwania. Dobierzemy dla Ciebie najlepsze słowa kluczowe, które będą nie tylko popularne, ale także i konkurencyjne.

Zwiększenie widoczności strony

Najważniejszym celem pozycjonowania, jest skuteczne wywindowanie na pierwsze wyniki wyszukiwania. Jeżeli męczy Cię nieustanny brak wyników, to zaufaj profesjonalistom, który sprawią, że Twoja strona zacznie skutecznie piąć się w górę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które potwierdzają liczny zadowoleni klienci.

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Spadek ruchu jest zawsze pierwszym symptomem, że obecne pozycjonowanie przestaje przynosić efekty. Każdy chce, by jego witryna była odwiedzana jak najczęściej, dlatego szczegółowo przeanalizujemy Twoją stronę i wytłumaczymy Ci, co sprawia spadek ruchu.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

W SEO Linki są podstawą skutecznego pozycjonowania, dlatego analizujemy optymalizujemy profil linków, by Twoja strona mogła być jeszcze wyżej w wyszukiwarkach. Dzięki temu, pozycjonowanie Twojej witryny będzie o wiele bardziej skuteczne i efektywne.

Jakościowy i tematyczny link building

Linki w SEO wysokiej jakości, potrafią bardzo skutecznie podnieść pozycję w Google. Pomagamy w budowaniu linków od podstaw, by zapewnić Twojej stronie internetowej jak najlepsze miejsce w wyszukiwarkach. Mamy do tego wszystkie niezbędne narzędzia i bogate doświadczenie zdobywane latami.

Analiza i weryfikacja działań

Twoja strona internetowa nie wyświetla się w pierwszych wynikach wyszukiwania, mimo tego, iż płacisz właśnie agencji SEO za działanie? Możesz poddać dotychczasowe działania do weryfikacji, a my sprawdzimy, dlaczego pozycjonowanie nie jest skuteczne.

Bezpłatna analiza SXO i rozmowa

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀
Do dzieła!

Dlaczego warto wybrać nas do
pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Ze mną podpiszesz rzeczową i krótką 2 stronicową umowę na czas nieokreślony. Wzbudzi to w Tobie zaufanie do mnie jak i poczujesz, że chcę aktywnie uczestniczyć w Twoim projekcie wnosząc do niego wartość.

Wieloletnie doświadczenie

W świecie SEO działam aktywnie od 2010 roku. W ciągu tego czasu brałem udział w wielu sukcesywnie zakończonych projektach zarówno ecommerce jak i zwykłych blogowych czy newsowych. Ten czas pozwolił mi na wiele doświadczeń i odnalezienia drogi, która pozwala sukcesywnie pozycjonować strony internetowe.

Comiesięcznie raportowanie działań

Każdy klient każdego miesiąca dostaje raport naszych działań, który zawiera szereg informacji tj. co zostało przeanalizowane, sprawdzone, wprowadzone, zmienione oraz wzrosty czy spadki widoczności w wynikach organicznych.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Backlinki dla naszych klientów buduję tylko z wartościowych serwisów, które wnoszą wiele nie tylko do SEO ale i dla całego biznesu. Nie stosuję starych, złych i przereklamowanych  metod linkowania jak systemy wymiany linków. Ze mną, możesz spać spokojnie 🙂

Elastyczny budżet

W swojej ofercie nie mam stałego cennika. Każdy klient i branża cechuje się swoimi prawa i konkurencyjnością. Z tego powodu każdą analizę i wycenę robimy indywidualnie. W miarę możliwości staramy się dopasować działania do budżetu klienta.

Zobacz nasze Case Studies

Poniższe portfolio pokazuje moją wiedzę, kompetencje i doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. Zajmowałem się ( i wciąż to robię) pozycjonowaniem wielu branż w Google tj motoryzacja, finanse czy moda - wszystkie ze świetnymi wynikami. Liczę, że poniższe dane przekonają Cię do skorzystania z usług mojej agencji SEO!

Pozycjonowanie stron - Portfolio

Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
Pozycjonowanie stron na Słowacji
Wyniki pozycjonowania stron
Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
sklep z zabawkami - seo case study
pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Darmowa wycena strategii SEO

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Jeżeli przekonałem Cię do siebie i swoich umiejętności w SEO i to właśnie takiej osoby szukasz – skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Aby sukcesywnie pozycjonować stronę internetową w Google trzeba mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Pamiętaj, że pozycjonowanie strony w Ostrów Mazowiecka czy każdym innym mieście nie polega tylko na linkowaniu, ale i na wielu innych aspektach np technicznych!

Darmowa wycena strategii SEO

Ikona

Pozycjonowanie stron Ostrów Mazowiecka

Pozycjonowanie Stron ostrów mazowiecka

Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀