fbpx
Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniemTUTAJ

Pozycjonowanie stron Kielce

Dobra agencja SEO to Skuteczne SEO na pierwsze pozycje w Google w Kielcach i całej Polsce!

Naszym klientom oferujemy dedykowanego opiekuna, który jest specjalistą SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. W naszym portfolio mamy wiele stron i sklepów internetowych, które osiągają stabilne wysokie pozycje w organicznych wynikach Google. Robiąc SEO mamy na uwadze bezpieczeństwo, a swoją pracę co miesiąc raportujemy.

Zaufało nam ponad 100 firm m.in.:

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Darmowa wycena strategii SEO

Kim jestem?

Robię skuteczne SEO dla stron i sklepów internetowych w Kielcach i okolicy

Specjalista SEO / CEO w SEMhub

Nazywam się Michał Jania. Jestem specjalistą pozycjonowania stron i sklepów internetowych z 10-letnim doświadczeniem. Jestem prawdziwym pasjonatem SEO i szeroko pojętych działań marketingowych w internecie. Doświadczenie zdobywałem i wciąż zdobywam obsługując firmy z Kielc i innych miejsc kraju oraz z zagranicy. Posiadam sporą wiedzę i umiejętności, które chętnie wykorzystuję w swojej pracy. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, bo dla mnie najważniejsza jest jakość usługi, a nie masówka. Jeżeli zależy Ci na dobrych wynikach, zapraszam do współpracy.

Czym się zajmujemy?

Szczegółowy audyt SEO

Rzetelna i szczegółowa analiza strony internetowej, to podstawa dobrego pozycjonowania. Jeżeli nie wiesz, dlaczego Twoja strona nie osiąga satysfakcjonujących pozycji w wynikach wyszukiwania Google, przeprowadzę szczegółowy audyt Twojej strony i powiem Ci, w czym leży problem. Dokładna analiza konstrukcji i budowy pozwoli na wprowadzenie skutecznych działań, które pozwolą na wysoką pozycję w Google.

Szerokie pozycjonowanie stron

Oferowane przeze mnie pozycjonowanie zawiera szeroki audyt, przygotowanie wartościowego contentu, a także skuteczne linkowanie. Szerokie pozycjonowanie oznacza znaczący wzrost widoczności strony internetowej, dla jak największej ilości wartościowych słów kluczowych.

Analiza i optymalizacja pod kątem słów kluczowych

Słowa kluczowe, są jednym z ważniejszych elementów, które wpływają na pozycjonowanie. Właśnie dlatego starannie je analizuję i dobieram takie słowa kluczowe, by Twoja strona pozycjonowała się jak najlepiej.

Zwiększenie widoczności strony

Wydajesz pieniądze na nieskuteczne działania SEO i masz już tego dość? Pomogę Ci zwiększyć widoczność Twojej strony internetowej, ponieważ moje bogate doświadczenie pozwala na skuteczne i bezpieczne metody pozycjonowania. Twoja strona zacznie osiągać coraz lepsze wyniki w wyszukiwarce Google.

Diagnoza i analiza spadku ruchu i widoczności w Google

Spadek ruchu na stronie jest pierwszym z symptomów oznaczających nieefektywne pozycjonowanie. Czynników, które wpływają na taki stan rzeczy jest wiele, dlatego przeanalizuję Twoją stronę internetową i wytłumaczę Ci gdzie leży problem.

Weryfikacja i naprawa profilu linkowań

Przeanalizuję strategię linkowania Twojej strony internetowej i wytłumaczę Ci, co należy zrobić, by linkowanie było efektywne i wartościowe dla Google.

Jakościowy i tematyczny link building

Linkowanie oraz backlinki (czyli linki zwrotne), są niezwykle ważne w pozycjonowaniu, ponieważ pomagają wzmocnić domenę, co szybko zauważają roboty Google. Pomogę Ci zmodernizować i zoptymalizować Twoją aktualną strategię linkowania, by była ona coraz bardziej skuteczna.

Analiza i weryfikacja działań

Jeżeli Twoje dotychczasowe pozycjonowanie Cię nie zadowala i chcesz zweryfikować działania agencji SEO, to sprawdzę dla Ciebie, co powoduje, że Twoja strona nie pozycjonuje się tak, jak powinna. Moje wieloletnie doświadczenie sprawia, że jestem specjalistą w dziedzinie pozycjonowania.

Bezpłatna analiza SXO i rozmowa

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀
Do dzieła!

Dlaczego warto wybrać nas do
pozycjonowania strony internetowej?

Przyjazna bezterminowa umowa

Nikt z nas nie lubi zawiłych i skomplikowanych umów. Właśnie dlatego oferuje swoim klientom umowę na czas nieokreślony, która wolna jest od kruczków i niejasności. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogę skutecznie pomagać w pozycjonowaniu Twojej witryny.

Wieloletnie doświadczenie

Mam 8 letnie doświadczenie w branży SEO, dlatego stosuje wyłącznie bezpieczne i skuteczne metody pozycjonowania. Stale współpracuje z wieloma sklepami i stronami internetowymi, skutecznie pozycjonując je na wysokie pozycje w Google.

Comiesięcznie raportowanie działań

Moi klienci dostają comiesięczny raport, dzięki któremu mogą na bieżąco śledzić skuteczność pozycjonowania. 100% transparentności to podstawa, dzięki, której wiesz, jak szybko Twoja strona idzie w górę.

Tematyczne bezpieczne i wartościowe linkowanie

Stosowanie bezpiecznych i dozwolonych metod pozycjonowania sprawia, że pozycjonowanie jest skuteczne, pewne i stabilne. Nigdy nie wykorzystuje śmieciowych linków w pozycjonowaniu stron, czy sklepów internetowych.

Elastyczny budżet

Budżet zawsze jest tym elementem, który stawia pod znakiem zapytania działania SEO. Zawsze dostosowuje minimalny budżet do możliwości finansowych klienta, by uzyskać maksymalnie satysfakcjonujący efekt.

Zobacz nasze Case Studies

Zobacz proszę poniżej – to wyniki naszych działań na poszczególnych firmach. Dzięki naszej interwencji widoczność każdej z nich zdecydowanie wzrosła. To nasz wielki powód do dumy, ale motor napędowy do dalszej pracy, bo nie mamy zamiaru spoczywać na laurach. Działamy w branżach od modowych, po motoryzacyjne, dla nas nie ma trudnych tematów. Usługi świadczymy na terenie Kielc, ale nasze zasięgi sięgają nawet Czech i Niemiec. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

Pozycjonowanie stron - Portfolio

Pozycjonowanie stron - rezultaty działań
Pozycjonowanie stron na Słowacji
Wyniki pozycjonowania stron
Wyniki pozycjonowania stron na Węgrzech
pozycjonowanie sklepu z kwiatami widoczność SEO
sklep z zabawkami - seo case study
pozycjonowanie sklepu z sukienkami case study seo

Darmowa wycena strategii SEO

533-411-223 Masz pytania odnośnie SEO?
Zadzwoń!
michal@semhub.pl Dłuższe zapytanie?
Napisz do nas wiadomość!

Jeżeli czytasz tę informację, to znaczy, że zainteresowała Cię nasza oferta i umiejętności. Bardzo nas to cieszy! Zaufaj nam, a pokażemy Ci jak efektywna może być usługa pozycjonowania lokalnego w Kielcach. Skorzystaj z formularza poniżej i skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów oferty. Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 3 dni roboczych. Pozwól, aby Twoja firma weszła w nowy etap rozwoju dzięki profesjonalistom SEO.

Darmowa wycena strategii SEO

Ikona

Pozycjonowanie stron Kielce

Pozycjonowanie Stron Kielce

Ikona

FAQ – pozycjonowanie stron Kielce

W dzisiejszych czasach Internet to podstawowe źródło wiedzy i kontaktów, więc dla posiadaczy firm czy sklepów priorytetem powinna być schludna i ciekawa strona internetowa. Obecność w sieci to absolutna podstawa, ale co po obecności, jeżeli brak wyświetleń tej strony? Zapewne jest to spowodowane słabym lub całkowitym brakiem pozycjonowania. Polega ono na podejmowaniu działań, które mają doprowadzić do wyniesienia strony lub sklepu internetowego na szczyt listy wyszukiwania. Dzięki temu stanie się ona częściej odwiedzana, zyska prestiż i nowych klientów.

Czy te problemy są Tobie i Twojej firmie bliskie?

  • brak rozpoznawalności firmy?
  • brak telefonów i maili?
  • upadłość spowodowana brakiem klientów?
  • niemożność dorównania konkurencji?
  • sklep internetowy przynoszący jedynie straty
  • całkowita nieefektywność posiadanej strony internetowej przez jej wyświetlanie na odległej karcie wyników wyszukiwania?

To ogromne problemy, których nie można lekceważyć. Najlepszym ich rozwiązaniem jest bez wątpienia pozycjonowanie. Pozwala ono na umiejscowienie konkretnej strony internetowej na szczycie list wyszukiwania w Google. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Kielcach lub okolicach, to pozycjonowanie Kielce będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu zyskasz pozycję na rynku i nowych klientów.

Proces pozycjonowania w Kielcach i nie tylko, wymaga czasu i cierpliwości.
Na wstępie trzeba zaznaczyć, że pozycjonowanie to proces zdecydowanie długofalowy i wymagający systematycznych działań. Tylko takie zapewnią efekt, który będzie trwały. Jednorazowe pozycjonowanie nie może się udać i na pewno nie może być skuteczne. Jeżeli już decydujemy się na pomoc w kwestii SEO, to postawmy na profesjonalistów, czyli osoby, które mają duże doświadczenie i znają rynek. Tylko oni wiedzą, jak szybko i dynamicznie zmienia się omawiany rynek i jak działają algorytmy, czyli podstawa, jeśli chodzi o pozycjonowanie. Warto postawić na specjalistę również dlatego, że nowoczesne algorytmy z łatwością wychwytują niedozwolone, błędne i nieuczciwe metody pozycjonowania stron, a to stwarza wiele problemów, bo źle obsługiwane strony są spychane na daleki plan przez Google, w celu zagwarantowania najwyższej jakości usług i uczciwości, na co firma mocno stawia i co propaguje.

Kiedy już uda nam się znaleźć profesjonalistę, który z dbałością zajmie się pozycjonowaniem naszej strony lub sklepu internetowego, warto jest pozwolić mu działać długofalowo, bo pozycjonowanie jest procesem, nie zdarzeniem, co oznacza, że tylko systematyczne działania przynoszą długotrwały skutek. Szybkie efekty są zazwyczaj osiągane przez nieuczciwe praktyki, ale to pewnym czasie przynosi więcej szkód, niż korzyści.

Ikona

Czy pozycjonowanie w Kielcach ma jakiś sens?

Może sami tego nie widzimy, jak często korzystamy z wyszukiwarek internetowych. Właściwie nie ma dnia, aby nie sprawdzać czegoś w sieci. Od najmłodszych, często nieumiejących pisać dzieci, po naprawdę wiekowych seniorów, których nauczyli wnukowie. Szukamy odpowiedzi na przeróżne pytania; jaka będzie pogoda, jak coś ugotować, jak załatwić sprawę urzędową… Z pytaniami kierujemy się już odruchowo do Google. Z jednej strony to dobrze, często znajdziemy tam odpowiedzi ekspertów, ale z drugiej wiele jest też niesprawdzonych informacji i nieuczciwych sprzedawców internetowych. Musimy jednak, jak we wszystkim, znajdować złoty środek, nie wierzyć we wszystko do końca. Ciekawe jest, że prawie 90% użytkowników internetu, przy wyszukiwaniu treści, korzysta tylko z pierwszej wyświetlającej się strony. Badania pokazują, że każda niżej będąca strona jest przez nas pomijana i ignorowana. To pokazuje jaka jest potęga pozycjonowania… nie zawsze strony wyświetlające się jako pierwsze są rzeczywiście najlepsze, ale dzięki zabiegom SEO zyskują najwięcej. Dlaczego tak działamy? Dlaczego wybieramy tylko to, co najszybsze i najłatwiejsze? Może dlatego, że w pewien sposób ufamy Google, że odnajduje najbardziej trafne wyniki do naszych zapytań i wpisywanych haseł. Niezależnie jaka będzie odpowiedź, jedno jest pewne: nawet najlepsza strona nie wybije się z konkurencji bez dobrego i skutecznego pozycjonowania. W końcu celem prowadzenia strony czy sklepu internetowego jest jak największa liczba odwiedzin, budowanie renomy i wysoka sprzedaż. Nie osiągniemy tego, nie będąc rozpoznawalni w sieci.

Ikona

W jaki sposób działa pozycjonowanie lokalne?

Wszyscy wiemy jak ogromna jest obecnie konkurencja. Najbardziej jest to widoczne w dużych miastach, takich jak Poznań, Wrocław, Gdańsk czy Kielce. Podstawą jest zatem, aby być dobrze widocznym i rozpoznawalnym na rynku. Mamy tu na myśli wyłącznie pozycjonowanie, bo uciekanie się do jakichś kontrowersyjnych metod nie ma sensu, jest ryzykowne i może przynieść więcej rozczarowań, niż pożytku. Chcąc być widocznym na rynku regionalnym, warto postawić na pozycjonowanie lokalne. Sprawdzi się ono zwłaszcza w dużych miastach, gdzie niestety nie ma już branż niszowych. Taka sytuacja ma miejsce w większości dużych miast, również w Kielcach. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby zbudować renomę i dobrą rozpoznawalność swojej firmy, co pozwoli osiągać zyski i zdobywać nowych klientów. Bardzo często jest tak, że wpisując szukaną frazę w Google dodatkowo podajemy nazwę miasta czy regionu, w którym mieszkamy, albo, w którym chcemy skorzystać z usługi. Robimy tak, aby znaleźć wynik jak najbardziej trafny i adekwatny do naszych zamiarów. Bazując na tej informacji, stwierdzamy, że pozycjonowanie lokalne naprawdę ma sens, bo pozwala znaleźć stronę czy sklep, z produktami lub usługami w pobliżu, a na tym często nam przecież zależy. Pozycjonowanie lokalne nieporównywalnie zwiększa widoczność firmy w danym regionie, a województwo świętokrzyskie jest przecież bardzo dobrze uprzemysłowione i trzeba tu walczyć o swoją pozycję na rynku. Warto pamiętać, że w dzisiejszych czasach obecność w sieci to podstawa działania biznesu, ale sama obecność nie wystarczy, musi być ona odpowiednio zaznaczona, najlepiej przez dobre pozycjonowanie. Profesjonaliści podają dane, że obecnie w sieci mamy ponad 200 milionów aktywnych stron internetowych, a liczba ta stale rośnie. Nic dziwnego, skoro już prawie każda gałąź życia przeniosła się do internetu; poczynając od komunikacji, rozmów internetowych, czytania książek, szukania przepisów kulinarnych, wykrywania chorób (niestety), na zakupach kończąc. Teraz, aby wybić się w którejkolwiek z branż w internecie potrzebne jest dużo samozaparcia i wiedzy oraz dobre pozycjonowanie, czyli zwiększenie widoczności witryny internetowej. To się opłaca!

Ikona

Jaka jest cena skutecznego i dobrego pozycjonowania?

Napotykamy często artykuły i zapisy, że pozycjonowanie SEO jest bardzo drogie i tak zwana „firma Kowalskiego” nie może sobie na to pozwolić.. Nie chcemy tu mówić ile to mało, a ile dużo pieniędzy, bo to zagadnienie subiektywne, jednak jedno trzeba zaznaczyć. Profesjonalni freelancerzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i każdorazowo zakres działań i dostępne środki pieniężne przedyskutowują z klientem. Nie ma mowy o przekraczaniu budżetu ani wykraczaniu poza uzgodnione warunki współpracy. Można więc powiedzieć, że każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na pozycjonowanie, jednak każdy w innym stopniu. Szef wielkiej firmy może przeznaczyć na ten cel zdecydowanie więcej pieniędzy, niż ktoś dopiero rozkręcający własny, mały biznes. Jednak to, co jest piękne w SEO to to, że jesteśmy w stanie zaoferować pomoc dosłownie każdemu, uzależnione jest to tylko od budżetu przeznaczonego na pozycjonowanie. Ostateczna cena usługi jest zależna od wielu czynników; przede wszystkim konkurencyjności danej firmy na rynku, oprócz tego historii firmy, czasu jej działalności i innych danych, a także od tego, czy podejmowane były już kiedyś działania związanie z pozycjonowaniem strony. Z tego względu niemożliwym jest podanie konkretnej ceny za usługę SEO, bo sztywnego cennika nie ma. Błędne są zatem informacje, jakoby pozycjonowanie było drogą usługą, zarezerwowaną tylko dla najbogatszych firm i spółek. Prawda jest taka, że działania związane z poprawą widoczności stron internetowych można wdrożyć w każdej firmie, jednak w różnym stopniu i z inną mocą. Trzeba zaznaczyć, że poszczególne agencje marketingowe i różni freelancerzy pobierają inną stawkę za świadczone usługi. Jest to spowodowane stażem, doświadczeniem, umiejętnościami danej osoby czy agencji. Jeżeli zależy nam mocno na cenie usługi, to warto poszukać w internecie opinii wystawianych przez obsłużonych już klientów. Często można znaleźć naprawdę dobrego specjalistę, który policzy nam mniej za tę samą usługę, niż drugi. Tak samo jak w SEO, tak i w życiu, warto jest robić research.

Reasumując, bardzo zachęcamy do korzystania z usług doświadczonych freelancerów i agencji SEO, którzy pomogą wybić się Twojej stronie lub sklepowi internetowemu dzięki skutecznemu pozycjonowaniu krajowemu, lub bardziej skutecznemu na mniejszym obszarze, pozycjonowaniu lokalnemu w Kielcach. Zapraszamy do współpracy!

Odbierz bezpłatną analizę SXO z omówieniem!

Wspólnie stwórzmy kolejną #HistorieSukcesu SEO 🚀